למישהו/י יש רעיון לדיאלוג בתאטרון?

Slow Cheetah

New member
../images/Emo32.gifלמישהו/י יש רעיון לדיאלוג בתאטרון?

אני לא קשורה למציאות, סורי XD אני בכתה י"א, וכאמור אני במגמת תאטרון ורוצים שנבחר דיאלוגים לבגרות עד יום חמישי
לא מצאתי הרבה דיאלוגים לבחור ובחורה שיהיו קומדיה/קומדיה מטורפת שיהיו שווים עשייה. רעיונות, מישהו, משהו
תודה מראש

../images/Emo44.gif אשכול בידור מחפש אותך

אתה קם בבוקר, מדליק את הטלוויזיה ומתחבר ליום חדש. הסופר נני מגיעה לשמור על הילדים ואתה ממהר החוצה לתפוס את מונית הכסף לעבודה. אתה והחברים מהמשרד לא ממש מסודרים, אז לארוחת צהריים אתם מסתפקים במעורב ירושלמי במזנון של אסתי המכוערת. אחרי העבודה אתה חוזר הביתה, מתרענן, לוקח את האישה לבילוי במועדון לילה ביחד עם החבר הרווק שלכם ושאר הפמליה. ככה נראה היום שלך? הטלוויזיה מחוברת לך לווריד ואתה מכבה אותה רק בהפסקות חשמל? לאשכול בידור דרושים מנהלים שרואים, אוהבים ונושמים טלוויזיה. יש תכנית טלוויזיה קרובה ללבך? אולי תנהל את הפורום שלה! גולשים מעל גיל 16 המעוניינים לנהל פורום באשכול בידור מוזמנים להגיש מועמדות בקישור http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp

GossipKid

New member
העיקר לא לוקחים 15 וחצי, חצי שנה

עושה את כל ההבדל! שימשיכו לחפש.

Robin Sparkles

New member
../images/Emo45.gif

בשביל ההנהלה של תפוז מתחת לגיל 16 נחשב צעיר וכנראה לדעתם גם לא יכול לנהל פורום ברמה שמישהו בוגר יותר יכול.בשביל זה יש להם קומונות... בגיל 16 כל הנערים והנערות מתחילים לקבל קצת שכל והם יותר בוגרים ואחראים. זה לא סתם אתר שהוקם ע"י חובבים.זה אתר רציני,והם הם יתנו לכל אחד צעיר לנהל פורום זה די יוריד את הרמה והרצינות של האתר.. ואני לא מבינה מה כ,כ קשה לחכות חצי שנה..זה יעבור יותר מהר ממה שאתה חושב.וגם אם תפתח עכשיו או עוד חצי שנה פורום-הוא יתפקד באותה צורה..אין הבדל. ובקשר לעצומה-אני בספק אם הנהלת תפוז יתייחסו אליה. בכל מקרה,שיהיה לך בהצלחה.

Slow Cheetah

New member
לא יודעת, הייתי בטוחה שאתה בן 18 בערך ><

אני מקווה שלא נעלבת ממני או משהו

GossipKid

New member
לא נעלבתי.

להיפך, זה שחשבת שאני בן 18 רק מדגישה את העובדה שאני צודק... גיל זה לא מדד.

Slow Cheetah

New member
זה לא מדד,

אבל אם תחשוב על זה, יותר קל להם לעשות סינון מיידי לגילאים האלה ולהתחיל עם כאלה עם תעודת זהות... פחות עבודה

GossipKid

New member
פחות מחשבה. פחות השקעה

גם לי יש מה לתרום, לא צריך לנפנף אותי בטענה שאני מתחת לגיל המתאים.

LeAnnDylan

Well-known member
אם אתה באמת רוצה להיות מנהל וזה באמת חשוב לך

אתה תרצה גם עוד חצי שנה. ואם לא, כנראה שבאמת לא התאמת לזה מלכתחילה. אני לא באמת מבינה מה הבעיה. הם קבעו מראש גיל מסוים שלדעתם מתאים להתחלת הניהול, לבוא בקטנות ולהגיד עוד X ימים יש לי יומולדת 16 לא ישנה כלום. אין סיבה שהם יתגמשו כלפיך,כיוון שגם אם אתה הכי מתאים, אם באים לקראתך הם יצטרכו לבוא לקראת כל אלה שמתחת לגיל ורוצים גם לנהל. להרבה נערים בגילאי 14-15 יש רצון ומוטיבציה לנהל. אני יודעת כי גם אני מאוד רציתי לנהל פורום כשהייתי בגילך. אז לא ראיתי את זה ולא האמנתי בזה אבל אני לא חושבת שלנערים בגילאים האלה יש את הכלים המתאימים לניהול. אם להיות לרגע לגמריי הוגנת אז גם 16 לדעתי לא מתאים. אני חושבת שצריך לשנות את הגיל המינימלי ל-18. ואני גם אסביר לך למה. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל, ואתה במקרה הזה יכול להיות היוצא מן הכלל. אבל בדר"כ פורומים שמנוהלים ע"י נערים/נערות בגילים שמתחת ל-18 גם נראים ככה. מבחינת השרשורים, מבחינת התוכן ומבחינת הרמה. לא שיש בזה דבר רע כמובן, הפורומים האלה יכולים להיות מלאי חיים עם מאות ואלפי הודעות ביום, זאת לא המטרה. ברגע שיש מנהל מעל גיל 18 הוא יכול לעזור לנטב את הפורום ככה שהוא יתאים גם לאנשים שעברו את גיל 18 מה שמנהלים מתחת לגיל הזה לא יוכלו. אז נכון שניקח לדוגמא את האנה מונטנה, שאני באמת מאמינה שרוב המעריצים שלה בפורום פה בתפוז אם לא כולם הם מתחת לגיל 18. עכשיו תחשוב שאתה עכשיו בן 25 ונורא אוהב אותה. לא מעריץ באובססיביות כמו הילדות הצעירות יותר בפורום. אבל אוהב את התוכנית שלה השירים שלה או וואטאבר. אם תכנס לפורום שלה, לא תמצא שום דבר שמדבר אליך ושיגרום לך לרצות להישאר בפורום. עכשיו אתה יכול להגיד משהו כמו "אם אני בן 25 למה שאני ארצה לכתוב בפורום שהגילאים השולטים בו הם 12-14" אבל אם מלכתחילה אהבת זמרת/שחקנית שאלה הגילאים שהיא מדברת אליהם והצלחת להתחבר אליה, אתה לא באמת יכול לשאול את השאלה הזאת. ואני גם לא חושבת שתבין אותה בגיל הנוכחי שלה. ובאמת שאני לא מנסה להתנשא מעליך, אני יודעת שזה נשמע רע, אבל זאת באמת לא הכוונה שלי. מה שאני מנסה להגיד זה שגם אם אתה כן מתאים לניהול עכשיו וכן יכול לעשות את הגישור הזה בין כל חברי הפורום שלך ולתרום לו ולהעשיר אותו, לתפוז אין איך לדעת את זה כרגע. אז במקום סתם להתמרמר ולחשוב שזה לא הוגן, תחשוב שנשארה לך רק חצי שנה, מה זה כבר חצי שנה
בנתיים בזמן הזה אתה יכול לוודא שיש לך את ההמלצות וההודעות הדרושות שתצטרך לשלוח להנהלת הפורומים. תהנה קצת מהחופש השחור לפני שמתחילים מהדיקטטורה הכחולה

GossipKid

New member
את צודקת, אבל מצטער,

הדעות שלך מבוססות על דעות קדומות. הדוגמא שנתת, פשוט מצחיקה אותי. אל תיעלבי, אבל אין לי כוח להתווכח על זה אפילו. ובשביל שפעם אחת ולתמיד יבינו, לא בקשתי להתגמש בשבילי, פתחתי עצומה בשביל -כולם- בשביל כל אלה שרוצים לנהל מתחת לגיל 16! מצד אחד את צודקת לגבי הגיל, הכלים והבלה בלה בלה... מה זה כבר חצי שנה. מצד שני, מה שלא תעשי, זה נראה סוג של התנשאות. בסך הכל, את בת 23 , ואם את מדברת ככה את כנראה באמת לא זוכרת את עצמך בגיל 15... מספיק. אחת שיודעת זה לא פורום פילוסופי.

LeAnnDylan

Well-known member
לא היה לי ספק שזאת תהיה התגובה שלך

אבל אני מבטיחה לך שכשתעבור את גיל 18 אתה תבין למה אני מתכוונת. ואתה יכול לקרוא לזה התנשאות או דעה קדומה (וטפ?!) אבל אתה תראה שאני צודקת.

GossipKid

New member
כמו שאמרתי , התנשאות.

"לא היה לי ספק שזאת תהיה התגובה שלך..."

LeAnnDylan

Well-known member
זה לא קשור להתנשאות

ידעתי שזאת תהיה התשובה שלך בגלל שזאת גם הייתה התגובה שלי בזמנו. אתה חושב שאני לא זוכרת את גיל 15, אבל אני זוכרת יותר טוב משנדמה לך. גם אני חשבתי בדיוק כמוך, לא הבנתי למה 3 חודשים (במקרה שלי) שינו כל כך הרבה. עכשיו במבט לאחור אני יכולה להגיד בכנות שהם באמת שינו. אבל אני מניחה ששום דבר שאני אגיד לא ישכנע אותך אז סתם חבל על הדיון. אם אתה חושב שהעצומה שפתחת באמת תעזור, אני באמת מאחלת לך בהצלחה.

למעלה