למישהו/י יש רעיון לדיאלוג בתאטרון?

וכאן תם הדיון...

אני מבקשת שהדיון ייסתיים כאן... יש לכם משהו לומר אחד לשני, בשביל זה יש מסרים...

GossipKid

New member
לא הפורום המתאים... קחי את בלייק וצ'אק

חח רק שהם לא בתיאטרון... הם בסדרה.

Slow Cheetah

New member
כל כך לא, אני לא רוצה להיות ON וOFF עם הזה שע

שעושה איתי XD אני רוצה להיות רק OFF!

LeAnnDylan

Well-known member
דני!! |מנופף לשלום|

אלא אם כן בא לך לעשות דיאלוג מתוך הסדרה אני לא רואה באמת את הרלוונטיות לפורום (על אף ה
) למרות שאם את מתעקשת לעזרה מחברי הפורום שכאן, יעזור אם תמקדי את הנושא שאת רוצה לעשות עליו דיאלוג (לפי המשימה שניתנה לכם) ויעזור גם לדעת מי הפרטנר שלך לדיאלוג. לא פרטים אישיים וכאלה. אבל נגיד סירבת לרעיון של סצנת אוהבים של בלייר וצ'אק כך שסביר להניח שסצינות כאלה לא באות בחשבון, למרות שיש להם הרבה סצנות שהן לאו דווקא כאלה. אני חושבת שהדמויות שלהם מאוד מגוונות דווקא.

Slow Cheetah

New member
פתחתי את ההודעה כי הנחתי שבפורום לסדרה

יהיו כאלה בתאטרון, זה הכל
לא נתנו לנו משימה, פשוט לבחור דיאלוג לבגרות שנמשך עד 7 דקות... אז אני ואור (זה שאני עושה איתו) החלטנו שנלך על קומדיה- אנחנו חייבים לשחק בן ובת, ולהצמד לדיאלוג עם 2 דמויות, אסור לנו לשנות טקסט. סירבתי לזה כי הוא דיי גיי, והיה עם חברה שלי פעם וזה יהיה סתם מוזר. וחשבנו לעשות משהו על זונה וסופר (זה אפילו לא ממש מתמקד בזה), אבל ההורים שלי לא מוכנים, אז אסור :X וגם אסור לקחת מסדרות וסרטים, חייבים לקחת ממחזות כתובים, ככה שגם אם היינו נורא רוצים, זה לא היה הולך.

LeAnnDylan

Well-known member
אבל כל הכיף בתיאטרון זה לשחק משהו שלא קרוב

אליך. דמויות שממש שונות ממך זה כל הכיף. מה גם שאם תצליחי לשכנע אנשים שאת באמת מתכוונת למה שאת אומרת בסצינה גם אם אין מצב בחיים שתיקלעי לסיטואציה כזאת בחיים עם הבן אדם שעומד מולך זאת הגדולה של המשחק שלך. אני מציעה שלא תשללי על הסף הצעות רק בגלל שזה לא נראה לך :) רק דעתי

Slow Cheetah

New member
תראי, אם יהיה לי משהו שיהיה אפשר לשחק,

אני אשמח. אבל בנתיים לא מצאתי דיאלוג נורמלי אחד, לפחות לא כזה שמתאים למה שאנחנו צריכים. והאמת, אני לא ממש אוהבת תאטרון, בחרתי בזה כי לא רציתי גיאוגרפיה/רובוטיקה. אם יש לך רעיון כלשהו *ממחזה*, זה יעזור

LeAnnDylan

Well-known member
אבל זה מלא שעות ../images/Emo6.gif

מי בוחר בתיאטרון כברירת מחדל?!? וצר לי אבל כל קשר ביני לבין מחזות (שאינם מחזות זמר) מקרי בהחלט

sukrazit

New member
אני בי"ב עשיתי את הבגרות הזאת שנה שעברה.

אבל לא נראה לי לעניין לדבר על זה פה בפורום..תשלחי לי מסר אם עדיין לא מצאת.

מודעות לסרטן השד ב-../images/Emo43.gif אנשים

ונסה אלוש, הצרפתייה שחיממה לנו את הלב כשניסתה לקרוא את מכתבי האח הגדול בעברית, שסיפקה לנו הרבה רגעים של צחוק ושעשוע וגם לא מעט רגעים מעניינים תתארח בפורום האח הגדול היום החל מ-18:00 בערב. אתם מוזמנים לשרשר את השאלות שלכם כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2077&MessageId=134878967
סידרת הג'אז של גבעתיים קוראת לכם! בפורום ג'אז ובלוז התפרסם חידון בנושא ג'אז. השיבו על החידון ואולי תהיו בין חמשת גולשים שיזכו בכרטיס זוגי למופע הראשון בסדרת הג'אז של גבעתיים: ברזיל אוהבת חליל Four Flute Flight! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=249&MessageId=134886988
חודש המודעות לסרטן השד ב-
אנשים
ביום א' בין השעות 14:30-16:00 יתארח פרופ' אילן רון, אונקולוג בכיר במערך האונקולוגי של המרכז הרפואי ת"א (איכילוב) בפורום אמהות ובנות. ניתן לשאול שאלות בכל הנוגע לסרטן השד -על מניעה, תורשה ומה שביניהם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1901&MessageId=134904876
"מה, צריך ללמוד איך להניק?!" מסתבר שכן! אם אתן אמהות טריות לתינוקות מתוסכלים - זהו המקום בשבילכן להיכנס ולשאול. אסתר גרוניס, יועצת הנקה מוסמכת מביה"ח "ליס" ליולדות, תתארח ביום א' בין 15:00-16:00 בפורום הורים לתינוקות בנושא הנקת ילודים. אתן מוזמנות לשרשר את שאלותיכן כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=747&MessageId=134908702

adi134

New member
../images/Emo207.gif שלום

שאלה לי, האם מישהו יודע איך קוראים לפלאפון שנמצא באחת שיודעת? (הנפתח המגניב הזה) תודה רבה רבה רבה רבה :)

adi134

New member
הממ זה זה?

הסתכלתי, אבל בסדרה הפלאפון לא נפתח כולו, אלא המסך כזה עולה כלפי מעלה, ולא כל הפאלפון נפתח ל2. תודה בכ"ז :)

adi134

New member
זה משהו כזה

__|--|_ |_____| תנסו להיות יצירתיים ולהבין ><- זה כאילו הריבוע שלמעלה, נמצא בדר"כ למטה ואז הפלאפון במצב כזה ______ |_____| ואז הוא נפתח למצב כמו למעלה, ששולחים הודעה או משהו כזה. סורי על ההסבר העילג >< ושוב תודה=]

למעלה