לסופ"ש

• פותח הנושא mesl
  • פורסם בתאריך

mesl

New member
פליז זה ממש דחוף תיכנסו ותגיבו פליז

יש לי חברה ממש טובה או לפחות הייתה טוב בכל מקרה שאלתי אותה סתם שאלה שאלתי אותה עם היא מאוהבת במישהו מהכיתה והיא אמרה לי כן! ואמרתי נו מי זה?!?! והיא אמרה לי ילד שאני ממש אוהבת אותו ומתה עליו ואני חושבת שהוא דלוק עליה ואז אמרתי לה שגם אני מאוהבת בו ואז בשיעור היא כותבת לי יש עוד הרבה בנים שישימו עליך עין ואז אני כתבתי לה במכתב אז למה את לא יכולה להיות להיפרד ממנו? והיא אמרה לי בדיוק מאותה הסיבה שאת לא יכולה שאת מאוהבת בו ואז היא אמרה גם שלא יעזור לי כלום כי הוא כבר שאל אותיואמרתי כן! ואמרה אז את יכולה כבר לרדת מהעניין כי הוא שלי אני אישית נורא התעצבני וטיפה נעלבתי ועכשיו נפרדתי ממנה עשיתי ואמרתי לה אני לא מדברת איתך יותר בחיים נכון פליז תגיבו!

../images/Emo32.gifבעיות מענות..ו..טענות..../images/Emo32.gif

טוב.. כמו שניתן לראות..יש פה בפורום המון אנשים ש..יש להם בעיות..טענות..מענות..וכו' וכו'.. לכן פתחתי את השירשור הזה..כול מי שיש לו..בעיות טענות ומענות.שיכתוב אותם כאן... אני אישית לא אכנס לשירשור הזה לעולםםםםם..(למרות שאני פתחתי אותו!!) כיוון שלא בא לי לראות את כול ה.."איזה אנשים משועממים." או.."מה אתם עושים סיפר מהשחקנים?!" אז למען הסדר..ולמען כך שלא יהיו וויכוחים בנושא..רישמו כאן את כול בעיותיכם..חחחחחחחחחחחחחחחחחח..שיפכו את ליבכם..

JustME79

New member
תמונה..!

זו תמונה של שירו'ש (לא אני!) תראו ת'ילדה היפה הזוו!!!
שיר.

שירהשוש

New member
../images/Emo92.gifמי שרוצה להתכתב באי סי קיו

מי שרוצה להתכתב באי סי קיו איתי שישלח לי המספר או:326395392

JustME79

New member
לדעתי

זה די מטומטם לריב בגלל איזה מישו.. ולא הבנתי בכלל ת'שיחה שלכן
שיר.

הפלא ופלאאאאאא..

אין טענות..ואין מענות... או שכולם יושנים..חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חכו חכו מחר יקום ה..KETON13 הזה..יציף את השירשור... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

keton13

New member
למה לקחת ללב?את צודקת !

את צודקת!!כולם!@!!!!!!!!!!!!!1111111 זה היה היום הכי טוב בחיים שלי :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))) :)ף9ף9 ף9ף9ף9 מצטער כולם מצטעררררררררררררררררר לא רציתי לשגע אתכם או משהו,ככה זה שאתה עצבני אבל... אני בעננים עכשיו הפעם הראשונה :)))))))))))))))))))) אני לא אצליח לישוןןןןןןןן

shirel 1211

New member
טוב...../images/Emo70.gif

אם אין לאף אחד טענות ובעיות שבהן הוא רוצה לשתף אותנו
, אולי אני אספר על מצב שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו, וכל אחד יכתוב מה הוא היה עושה באותו מצב
יש לי חבר/ה שהיא/הוא החבר/ה הכי טוב/ה שלי. בזמן האחרון החבר/ה שלי התחיל/ה להציק וללחוץ עליי
. אני לא רוצה להיות בחברתו/ה יותר
. אך אני יכול/ה להתרחק או מה אני יכול/ה לעשות כדי שהוא/היא לא תציק לי שוב

קצת מסורבל מה שכתבת..אבל..

אם הבנתי נכון..תרתי משמע את וחברתך רבתן על ילד?? והיא אמרה לך חד משמעי שהוא שלה???? תקני אותי אם אני טועה!!!

mesl

New member
תיראו תיראו תגיבו עכשיו ושמעו

לא הבנתם נכון היא לא רוצה יותר החברה הכי טובה לי ואז היא מציבה לי 3 סעיפים כדי בבסוף היום היא תגיד לי אז אני יכולה להיות החברה הכי טובה שלה ואז בסוף היא אומרת לי את יודעת מה אני בסוף רוצה ואז למחרת היא אומרת לי לא ואז אומרת לי כן אוז אמרה לי שהיא בכללל לא רוצה כי את הכללים שעשית הם לא היו נכונים עכשיו אני לא יודעת אםם זה ניצול אז פליז תגיבו אני חייבת את התשובה שלכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!

וואיייייייייי..

מאמי..את לא מנסחת טוב בכלל את ההודעות שלך...וקשה מאוד להבין מה ניסית להגיד..אני בכול אופן לא הבנתי.. אני אנסה להבין..ואז אני אגיב!!

mikmik000

New member
אוקי הוספתי סימני פיסוק להודעה ..

כי לא הבנתי כלום אז אם הסימני פסוק והתיקונים נכונים אז הבנתי את הכוונה: לא הבנתם נכון... היא אמרה לי שהיא לא רוצה ליהיות החברה הכי טובה שלי יותר, ואז היא מציבה לי 3 סעיפים כדי שבסוף היום היא תגיד לי. אז בסוף היום היא אמרה לי שאני יכולה להיות החברה הכי טובה שלה, ואז בסוף היא אומרת לי: "את יודעת מה אני בסוף רוצה", ואז למחרת היא אומרת לי לא, ואז אומרת לי כן, ואז היא אמרה לי שהיא בכללל לא רוצה כי את הכללים שעשיתי הם לא היו נכונים. עכשיו אני לא יודעת אםם זה ניצול אז פליז תגיבו אני חייבת את התשובה שלכם !!!!!!!!!!!!!!!!!! אוקי עכשיו מההודעה המתוקנת הבנתי בערך אבל אני לא בטוחה שתיקנתי נכון.. תתקני אותי אם טעיתי בתיקון.. [חחחח...] אבל לא הבנתי את הקטע עם הכללים וזה.. בכול מקרה לפי מה שהבנתי את רוצה לדעת אם היא מנצלת אותך כי היא כול יום משנה את דעתה לגבי לחזור ליהיות חברה שלך וכול פעם היא אומרת לך משהו אחר, נכון? אוקי אם כן אז לפי דעתי זה לא קשור לניצול.. ניצול זה שנגיד היא חברה שלך בגלל שהיא רוצה להשיג מזה משהו או שהיא מבקשת ממך דברים ומנצלת אותך לעשות דברים בשבילה וכו'.. במקרה הזה כנראה שהיא פשוט לא מסוגלת להחליט.. אני לא יודעת מה השיקולים שלה ולמה היא כול יום אומרת לך משהו אחר אבל אין לזה שום קשר לניצול... בכול מקרה יש לך פה דילמה די קשה.. אני אומרת שתדברי איתה או טלפון או פנים מול פנים שיחה רצינית ותסבירי לה מה את חושבת על כול הסיפור הזה ושאת רוצה להבין למה היא כול יום אומרת לך משהו אחר... מקווה שהבנתי נכון את הבעיה ושאת הבנת טוב את התשובה! ממיכל!

תקשיבי לי טובב...

דבר ראשוןתעשי איתה מהר סולחות כי לא רבים על בנים, חברות תמיד יהיו יותר חשובות. בחייייייםםםםםםם לא הייתי רבה אם חברה שילי על מישהו, אני אפילו מתביישת לעשות את זה כי זה ח=ר=א וגם היא יצא קקה של סוס כי מה שהיא אמרה לך הוכיח לך שהיא ממש חברה קקה...(של סוס) לא אומרים דברים כאלה...בנים באים והולכים אבל חברות נשארות גם בזמנים הקשים והן איתך בכל מצב...ותגידי את זה גם לחברה שלך...חברות זה דבר חשוב.....ואני אומרת לך שבשביל החברות שילי הייתי מוותרת גם על הבן אדם שאני הכי יאהב בעולם כי החברות שילי זה הדבר הכי יקר שיש לי והן היו איתי בכל מצב...אם אין לך חברות כאלה..אז תמצאי מהר...אין לך טעם לריב על בנים אם חברות שלך...ועוד בגיל שלך...את אומרת "מאוהבת" את עוד לא יודעת מה פירוש המילה אפילו.!!!!!!!! מקווה שעזרתי לך...

למעלה