לסופ"ש

• פותח הנושא mesl
  • פורסם בתאריך

mikmik000

New member
לדעתי..

זה ממש ממש מטופש לריב על בן.. ועוד בגיל 10.. לא שאני בהרבה יותר מבוגרת.. רק בת 14 עוד מעט אבל עדיין.. גם בגיל שלי זה עוד די מטופש.. אם הבנתי נכון היא אמרה לך שהוא הציע לה חברות נכון? ושהיא הסכימה כן? טוב אז דבר ראשון תדעי שבנים באים והולכים וחברות נשארות לנצח, רק לידע כללי. עכשיו אם כבר רבתם ואין מה לעשות הייתי מציעה להשלים אבל אם זה כמו שהבנתי זה ממש לא יפה מה שהיא עשתה.. עכשיו יש לי כמה שאלות כי אני לא בטוחה שממש הבנתי את הסיפור נכון... הוא באמת הציע לה חברות או שהיא סתם אמרה לך את זה? היא הסכימה נכון? ואז היא עוד השוויצה על זה בפנייך שהיא ידעה שאת אוהבת אותו? אם התשובות לכול אלה זה כן.. אני מבינה למה את לא רוצה לדבר איתה בחיים.. גם אני לא הייתי מדברת עם חברה כזו.. בכול מקרה תעני על השאלות.. אם זה נכון מה שחשבתי אני חושבת שאת צריכה לתת לזמן לעזור לכם. תשתדלי להמנע מעימותים איתה ככה שיהיה לכם סיכוי לחזור ליהיות חברות בעתיד הקרוב כי הרי אמרת שהיא הייתה חברה ממש טובה אז חבל לאבד אותה בגלל בן.. אל תקגללי אותה או תריבי איתה ולאט לאט תראי שתשלימו... אני אפילו חושבת שאם לא תקללו ותיהיו בכסאח יש מצב אולי שהיא תבין שהיא טעתה ותבקש סליחה.. אבל כמובן שזה תלוי בך ובה וכול מה שאני אומרת לך פה זה רק הצעה.. אבל תקחי את זה בחשבון כי הייתי כבר בכמה מצבים כאלו בעבר וזה בהחלט לא נעים לריב עם חברה טובה בגלל בן.. מקווה שעזרתי! מיכל!

mesl

New member
נכון.... תיכנסי דחוף ותגיבי פליז

ואת ממש עוזרת לי אין כמוך באמת!!! טוב בכל מיקרה תקשיבי נכון היא משוויצה בזה שלה יש ולי אין אבל לא ממש ענית לי על השאלה השאלה העיקרית היא האם להיות חברה שלה או חברה ממש טובה??? תעני לי בבקשה אני חוזרת את ממש עוזרת לי!

mikmik000

New member
שמחה שעזרתי...כנסי!

את זה אני כבר לא יכולה ממש להגיד לך.. את צריכה לעשות מה שאת מרגישה.. אני ממליצה לך לחשוב על זה.. ואולי להתייעץ עם חברה שמכירה את שתיכן שתוכל לעזור לך בנקודת מבט מהצד.. תעדכני אותנו במה קרה!

mesl

New member
לספיר המאמי!!!

ספיר אני חולה עליך אין כמוך בת כמה את ?????????

Gc FaN

New member
כנסי דחוף!!!

תיראי אם אתן חברות טובות אז לדעתי אתן ממש אבל ממש לא צריכות לריב על בנים!!!לא שווה לפרק חברות בגלל בנים!!!(מניסיון) אז לדעתי את צריכה להשלים איתה ולשכוח תילד הזה... יש עוד הרבה דגים בים ובטוח תיתפסי לך איזה כריש חיחיח.. מקווה שעזרתי אוהבתתתת

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif לסופ"ש ../images/Emo32.gif

יכול מאד שיש לכם כל מיני נושאים דחופים לדבר עליהם, חברות שעזבו אתכם או מורים שעיצבנו אתכם, אבל הגיע הזמן שתבינו שהדברים האלה לא קשורים לפורום ומיועדים לשרשורי
ואם לא קיים אחד כזה אתם פותחים בעצמכם. פעם הבאה כל שרשור שאמור להיות
אבל לא שורשר אליו- יימחק!

ניצלו"ש..

איזה פורום יושןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן... כאילו משעמם פה ברמות...אנשים..תתעוררוווווווווווווווווווווו....

נשמה לי קרה את אותו הדבר אז כנסי...

אותו הדבר קרה לי אבל אתן לא צריכות לריב על סתם איזה דביל בכיתה שלכן. כאטילו אותו ילד שאני אהבתי היה חבר של חברה שלי , ואז עבר כמה זמן ואני היתאהבתי במישהו אחר ואכשיו אני חברה שלו.... אז לפי דעתי תנסי לישכוח אותו ותשלימי עם החברה שלך למה כי יעבור כמה זמן ואת תיראי שאת תיתאהבי במישהו אחר....

למעלה