לשבת

AvIa4EvEr

New member
טלה רולזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

ובאותה הזדמנות, היי לכולם אני אביה כמעט בת 14 מאשדוד עיר הפשע והרשע חח סתם סתם.. מכורה לראש גדול וחולה מאושפזת גוססססתתתתת על רועייייייי זהו מי שרוצה להכיר אותי קצת יותר- 234294605 זה האייסיקיו ו[email protected] זה המסנג'ר יאללה אנשים הייתי פה בייייי

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשרשור יצירתיות../images/Emo41.gif

טוב, אז מה זה בעצם
שרשור יצרתיות זה שרשור שבו כל היצירתיות שלכם 'נשפכת' לתוכו. הציורים, הסיפורים, מאמרי העמדה וכל מה שבראש פשוט נדחפים לתוכו. טוב...כולם אוהבים סדר, נכון? אז איך בדיוק נשמור על הסדר בשרשור הזה
טוב, אז ככה: נתחיל מהכותרת-כל אחד יכתוב כותרת, אם הוא כותב תגובת יצירתיות (זתומרת אם הוא הולךלהביע את היצירתיות שלו) לפני שיתחיל לכתוב את הכותרת, שיסמן את הכותרת בסימן
, שנדע אם ההודעה שלו כוללת את הבעת היצירתיות שלו. כשיסיים, שיכתוב כותרת רגילה, איך שבא לו, וזהו
עכשיו נעבור לתוכן-לפני שיתחיל להביע את היצירתיות שלו, שיכתוב על מה הוא מתכוון לכתוב, איך הוא מביע את היצירתיות שלו. למשל, אם הוא רוצה לכתוב סיפור, שיכתוב בהתחלה "סיפור:" ויתחיל. עכשיו זה רגע האמת-הרגע ששופכים את כל היצירתיות שלכם. כתבו, ספרו, מספרו, ציירו, הביעו את דעתכם או כל מה שבראש, הביעו בדרככם את יצירתיותכם. ו...זהו בעצם! מה שהבנתי זה..בקיצור-תסבירי הכל בתכלס
משרשרים להודעה שלי. בכותרת כותבים "
[כותרת רגילה משלכם]". בתוכן כותבים "[איך אתם מתכוונים להביע את יצירתיותכם] [אתם מביעים את יצירתיותכם]". בקיצור-הבעת היצירתיות שלכם תוכלו להביע אותה כאן, לפי ההוראות בשביל שיהיה סדר. זה מאוד מהנה לקרוא תוצרים של אנשים אחרים-או לשמוע, או אפילו לראות... נ.ב: אני ממש מקווה שתתייחסו לזה ברצינות ובכיף ובאמת תביעו את יצירתיותכם, כי הפעם באמת השקעתי

למעלה