מאושר ורגוע של שישי

אנונה2

New member
אוי, אח שלי ראה את זה פעם../images/Emo95.gif

עד שבאמת היינו צריכים להרחיק אותו מתוכנית הזאת, מאז שהוא ראה את זה הוא מפחד מהחושך וחושב שבחדר עבודה של אבא שלי יש מפלצת...

מצויין! זו באמת מטרת התוכנית!

וככה נוסיף עוד פחדים ותסבוכים בכל פרק. זה בעצם מכין אותם לתוכניות יותר מורכבות כשיגדלו.

אנונה2

New member
זאת המטרה??../images/Emo95.gif

יש לי עוד סיוטים מהחוש השישי, ולו יש סיוטים מתוכנית סיפורים!!! מה הולך פה?! אתם עוד תשלמו לי על 3 שעות של להרגיע אותו בלילה...

chen010189

New member
אני עד היום מפחדת ממפלצות :|

ועד גיל 14 ישנתי עם מנורת לילה (אם לא הייתי מרגישה כמו מטומטמת הייתי יכולה לישון איתה עד היום) ועד גיל 10 הייתה לי שמיכה "מפנקת"(זה היה השם שלה,נו) ואם לא הייתי נותנת אותה ל3 גורי חתולים שנמצאו בסכנה של מוות, עד היום הייתי ישנה איתה (ועם האצבע בפה
) :| (וטיפים לאלה שלא מוצאים את עצמם היום בקור הזה תעשו מרתון תוכניות ערוץ הופ עם איזה פיצה.... או יותר נכון, גרבר טוב
)

chen010189

New member
אה ושנה שעברה אכלתי גרבר../images/Emo9.gif

נו,אני אוהבת את זה
ביקשתי מאמא שלי שתקנה עוד. אבל היא לא קונה לי
גרבר.... שיט, גרמתי לעצמי להיות רעבה.

boopymylife

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif

גרבר זה הטראומת ילדות שלי
ובקטע של האור- אם אני לבד אני עד היום לא יכולה להרדם בלי אור..

מאושרת

אמא שלי הייתה אצל מתקשרת והיא אמרה אלי כל מיני דברים כל כך נכונים והיא אמרה דברים על העתיד וזה סידר לי כל כך הרבה דברים בראש!! ואיי אני מאושרת

sHiReLuSh

New member
שיהיה כבר גשם ../images/Emo70.gif ../images/Emo188.gif ../images/Emo183.gif

בינתיים יש רק רוחות .. ממש חזקות , אני רוצה גשם , מבול !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|טיפה | מטריה |
| מטריה|
שבוע - טוב כולם

sHiReLuSh

New member
אצלנו הרגע היה ../images/Emo70.gif חחחחחחחחח ../images/Emo70.gif

איזה כיף
שבת - שלום

chen010189

New member
נהייתי אובססיבית!! בלאישה החדש....

יש טור של ברוריה, "זווית אחרת", והיא כתבה על חברה גרושה שלה שנכנסה לצ'ט להתחיל עם בחורים, והתחילו איתה רק כשהיא שינתה ת'שם (מנחמה לשני) אז בקריאת רפרוף חיפשתי משפטים כמו "מעטים יודעים ש..."
אני האובססיבית היחידה?

למעלה