ממולא ליום שישי

moton

New member
לילה טוב לכולם...../images/Emo29.gif

אחחח יום נחמד... הייתי ב"נרניה".. היה מעייף

m i r u s h i

New member
לילה טוב ../images/Emo25.gif../images/Emo108.gif

היום,לנקות ת'בית,האח והגיסה והאחיינית באים :p מחר,אחי הבוווווווווווווב בא לביקור אחרי שבועיים שלא ראינו אותו
[מילואים.צה"ל
] והוא מביא את גיסתי המאאאאגניבה יחד איתו^_^
[כן.האחים והגיסות שלי כאלה שולתים!!!!1!111!
] לילה טוב בוביז
ואני שונאת פאקצות
בייחוד שהן מגודלות P:

היום בתפוז אנשים ../images/Emo43.gif

רום אונגר, הידוע בכינויו "החנון יהושע" יגיע בשעה 12:30 להתארח בפורום מכת מדינה. שרשרו לו בפורום שאלות! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1392&msgid=68617026
הזוכה השבועי בתכנית מת להיות יתארח ב-21:10 LIVE בבלוג טי.וי של תפוז אנשים ויענה לכל שאלותיכם. שרשרו לו כבר עכשיו שאלות בפורום מת להיות! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1335&msgid=68731920

Nofar723

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"קולם לאיכנס!!!1 הרגתי חתולה!11111111 בטעות!!!!11111" XDDDDDDDDDD

אנונה2

New member
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD../images/Emo95.gif

תראו משהו שהיא כתבה בבלוג שלה בנענע: פרובלמ'ס (לייק באיות יו סטיופיד) במחשב!!!!!!!!!!111 יש לי בזמן אחרון בעיות אין דה מחשב!! סוו ביגלל סה לא עידקנתי..ונ'י ד'עת שחיכיתם יא זונותתתתתתתת אבל הפ33ה המאממת אוד מאט תחזור...ביינתיים הכנתי שיר לייק משו בסט של הלייףף: אני כ"כ כוסייה שסה כואב כולם רוצים אוטי ואת גופי השקסי אבל יש לי חבר סוו כוסון (8 ריבועים בבטן) שאותו נ'י לא אוזבת לפחות עוד חודשיים!! השקס מאולה ואסור לפגוע בחיות בר!!!!1 סוו תתרמו לעמותה לצמחים שקסים כי סה מאוט נחמד ואל תהיו פריקים קמצנים נ'י כ"כ כוסייה שסה כואב והמחשב שלי מקולקל שיואו! איסה שיר יפה???? השקעתי ממש אל החרוזים ...יוו תגיבו ילדי זבל..פריקים מסריחים..תגיבו לנשמה הכפרה השולטת בואנה, הילדה צריכה טיפול דחוףף XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

boopymylife

New member
חחחחח צחוקים

באיזה שעה זה יוקרן? XDDDD תפרט תפרט XD סתם. :) תעשה גם חיים.. :)))))

boopymylife

New member
אתם לא יודעים מה חלמתייייי

חלמתי שאני מבקרת בביה"ח שהייתי מאושפזת בו.. ואני שותה שם שוקו וזה.. ואומרת שלום למדריכים וזה.. ואז אני רואה שיש מדריך חדש שניראה בולל כמו אורי יענו מה זה דומה.. ^_____^ פאקק........ איזה חלום ^___*

למעלה