מנסה שוב את מזלי- חב' הובלות

balbalik

New member
../images/Emo31.gifרק לא "הקיבוצניקים"!!! ../images/Emo31.gif

קיבלתי עליהם המלצות ובטלפון הם נשמעו לי הכי אמינים ורציניים שיש (המוביל "הרגיל" שלנו לא היה פנוי לצערנו) וזו היתה אחת הטעויות הגדולות שעשיתי בתקופה האחרונה! איחרו להגיע לאריזה, הבטיחו צוות תגבור שהאורזות לא ידעו שבכלל קיים (ואכן לא "הופיע" צוות שכזה), איחרו להובלה בשלוש שעות קריטיות ולמרות ההבטחה להיות הובלה שניה ביום מסתבר שהיינו הובלה שלישית (!!!), לא הביאו בכלל חומרי אריזה לדברים שבירים (פצפצים, ניילון כחול נדבק) למרות שבטלפון הם התחייבו לי שהם לא חוסכים על חומרי אריזה, רבו איתנו על המחיר והסתבר שהמחיר שאמרו לי בטלפון לא כולל מע"מ "ורק בגלל האיחור והבעיות עם חומרי העטיפה" הסכימו להוריד למחיר שקבענו והשיא מבחינתי היה כשאיש המכירות שלהם הופיע אצלנו בבית, התחיל לריב עם בעלי על הכסף ואיים לקחת את המשאית עם כל הציוד עד שלא נחתום לו (לפני שהציוד הועלה הביתה) שאין לנו טענות נגדם בכל מה שקשור להובלה. נשבעתי שכל מי שאשמע שרוצה לעבור דירה אדאג שלא ייקח אותם וגם אמרתי להם שבתור קיבוצניקית לשעבר אני מתביישת שהם משתמשים במוניטין של הקיבוצניקים באשר הם לטובת השרות הגרוע ביותר שנתקלתי בו אי פעם.

גורבי

New member
אצלנו הם דווקא עשו עבודה מצוינת

זריזה, נקיה ובלי התמקחות על המחיר.

balbalik

New member
אז אתם ממש יוצאי דופן!

שמענו מהסבלים עצמם, העובדים שלהם (!!!) שרוב ההובלות הם מסיימים בעצבים וריב ומי שנדפק בסוף זה סבלים שלא מקבלים טיפ.

שִירָה

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif זה שרשור off כללי, נכון?

לבכורי בן השלוש וחצי יש דרכון מגיל חצי שנה. התמונה בדרכון היא של תינוק חייכן ושמנמן, כמובן. זה עלול ליצור בעיה? התוקף של הדרכון יפוג בעוד כשנה, כך שחשבתי שניתן להשתמש בו עד תאריך פקיעת התוקף, אבל חברה שלי טוענת שעלולות להיות בעיות אם התמונה היא של תינוק, והילד כבר בן שלוש וחצי. יש למישהי נסיון בנושא? מה עשיתן אתן? תודה!

T noki

New member
אין לי נסיון

אבל ברור שבשנים הראשונות הם נראים אחרת כל שנה. תתקשרי למשרד הפנים לשאול. לא נראה לי שיש בעיה (מה, כל שנה להחליף תמונה?) - בקיצור, לדעתי את צודקת. אגב, זה מזכיר לי שבתעודת זהות של ההורים שלי עד לא מזמן היו תמונות מגיל 18. הם כבר בני 60 פלוס....

לילית462

New member
אין שום בעיה !!!

כל עוד הדרכון בתוקף זה בסדר. גם אצלנו התמונות בדרכון הן ממש לא מעודכנות - אצל אחת מגיל שבוע ואצל השניה מגיל חצי שנה. הגדולה כבר בת שלוש ושאלתי במפורש, כי אנחנו טסים הרבה, ואמרו לי שאין בעיה. זאת הסיבה שלילדים נותנים דרכון רק לחמש שנים בעוד שלמבוגרים נותנים לעשר ומעריכים. אחרי חמש שנים מוסיפים תמונה עדכנית לדרכון, אין לך מה לדאוג. מה שהכי מצחיק הוא שבביקורת גבולות כל פעם הם מבקשים שנרים את הילדות כדי שיוכלו לראות אותן, והרי מה הטעם כי איך אפשר לזהות ילדה בת שלוש מתמונה (ועוד פוטו רצח) שצולמה כשהילדה היתה בת חצי שנה... ובכל זאת הם מקפידים.

שִירָה

New member
תודה לכן! ../images/Emo39.gif

כבר נסענו איתו כמה פעמים מאז ולא היתה בעיה. אבל עכשיו הוא כבר יותר גדול... טוב לשמוע שזה בסדר.

אדנא

New member
בהחלט יכול ליצור בעיה.

התוקף של הדרכון לא רלבנטי במקרה שלא ניתן לזהות את הילד לפי תמונתו בדרכון. זה מצריך חידוש דרכון לעיתים קרובות יותר מתום התוקף, במיוחד במעבר בין תינוק לילד.

tonti

New member
עדיף לעדכן את התמונה

אנחנו נסענו עם הפשפש לקנדה כשהיה בן חודשיים. כשחזרנו אחרי חודש התווכחו איתנו שזה לא אותו ילד. בחיי.

לילית462

New member
אתן טועות ומטעות !!!

היות ואני נוסעת הרבה עם הילדות (יחסית) כפעמיים שלוש בשנה, בררתי את הנושא לעומק ותשובת משרד הפנים היא חד משמעית : כל עוד הדרכון בתוקף ניתן להשתמש בו !!! למזלי, אחרת בכל ביקור בארץ הייתי צריכה להחליף לילדות דרכון גם כאשר התמונה לא עדכנית, זה נכון לגבי ילדים וגם לגבי מבוגרים, מה עושה מי שמשנה את צבע שיערו, מחליף משקפיים, מגדל(ת) מוריד(ה) זקן/ שפם
וקוריוז - בעלי בדרכון היה עם רעמת שיער שופעת (גיל 18) והיום הוא קירח לחלוטין, כל עוד הדרכון היה בתוקף והיה בו מקום, העריכו לו את התוקף ולא החליפו לו את התמונה/הדרכון. רק כשנגמר כל המקום בדרכון והוא היה צריך דרכון חדש הוחלפה גם התמונה למשהו עדכני יותר.

למעלה