משונן של שני

היינו ביד ושם../images/Emo3.gif../images/Emo134.gif

וואי לא ציפיתי לכזה שיעמום
היה משעמם, מאוד מאוד מאוד מאוד ומעייף, עמדנו איזה שעתיים רצוף על הרגליים
קיצר אני לא משהו ממליצה

m i r u s h i

New member
אני דווקא כ"כ רוצה לנסוע לשם../images/Emo108.gif

הייתי שם לפני שנה..חודש לפני שהמוזיאון החדש נפתח.. מרתק. אני רוצה לראות גם את החדש. כ"כ רוצה..

אמממ תשובה לשלושתכן../images/Emo134.gif

המוזאון החדש מעוצב ממש יפה
וממש ממש ממש ממש השקיעו בו
אבל לא יודעת נתנו לנו את האוזניות האלו והמדריכה צעקה באוזניים עד שהראש כאב והגענו למסקנה שעדיף לא לשמוע אותה ככה באמת נוכל להנות מהמוצגים... עמדנו איה שעה וחצי רצוף, כי בקושי היו כיסאות, ועד שהיו- מישהו אחר תפס... ולא יודעת אני נורא סבלתי שם
אבל לאחר התצוגה לקחו אותנו לחדר כזה שכל הכיתה ישבה בו ודיברנו על ההשמדה עצמה והראו לנו כמה קטעים מסרטים וזה היה באמת מעניין ויפה

ד"א../images/Emo134.gif

למי שלא הבין האוזניות היו מחוברות למיקרופון של המדריכה(בצורה אלחוטית) והיא ממש צרחה לתוך המיקרופון עד שכאבו האוזניים אז הגענו למסקנה שכדאיי להוריד ולהנות מהמוצגים לבד, כי במילא על כל דבר כמעט יש הסבר...

Nofar723

New member
גם אני הייתי

ודווקא אותי זה ממש עניין והם עיצבו אותו ממש יפה

../images/Emo118.gifכנסו בבקשה../images/Emo13.gif

כן כן,שורטי שלנו מתמודדת כתגלית השנה בטקס פרסי העמ"י
אשמח אם תצביעו לה כי מגיע לה
היא עבדה קשה על האלבום בכורה שלה
אז תצביעו לה בטקס פרסי העמ"י 2006
להצבעה
לחצו כאן. תודה רבה לכם

Dark Force

New member
כן מגמג..../images/Emo56.gif|פגרה|

ברור.. נצביע לה כי היא ראפרית מוכשרת.. וזהו

boopymylife

New member
חחח יש לי 2 ילדים מהביצפר

שנראים בול אבל בול כמו רן וסטימפיייי חחחחחחחח אני כל הזמן אומרת להם את זה והם לא יודעים מי אלהXDDDD

boopymylife

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!%$%$#$%#$ התחבר אליי עכשיו מישהו למסנג'ר ושלחתי לו תמונה, סבבה? הוא עושה לי: "את יודעת יש כל מיני סוגים של מראה...אקזוטי...סקסי...חמוד...ילדותי...ואותך אני שם בקטגוריה של אינדיאנית" אני כולי : "חחחחחחחחחחחחחחחח תסביר לי עכשיו למה דווקא אינדיאנית$%#$%" הוא:"כי אם אני מסתכל על הפנים שלך בא לי להלביש לך כובע נוצות חח" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח %#$%#$%$#%#$%#$%#$% די אני בוכה מרוב צחוק

Simply an Angel

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

m i r u s h i

New member
תתרגלי P:../images/Emo108.gif

אני מצוייה בתקופות האלה בלי הפסקה בשנים האחרונות

למעלה