עם צ'יפס

shirel 1211

New member
וזו אני...

שם: שיראל
צבעים אהובים: כחול ולבן
מאכל אהוב: אמממ... שיהיה על-האש וקוסקוס... בגד אהוב: ספורט-אלגנט וגם אלגנט
שחקן אהוב: רועי וינברג, בנחמין רוחאס, יונתן שנדברג...
שיר אהוב: "עד שתבין אותי (שירי מימון- מומלץ
)
תאריך לידה: 18/12 כ"ד בכסלו
משפט מחץ: "תזרום עם החיים ותלחם על החלומות
"

Peter and Wendy

New member
שלום..שלום וברכה ../images/Emo85.gif

שכל אחד יספר על עצמו: צבע אהוב, מאכל אהוב, בגד אהוב, שחקן אהוב, שיר אהוב, תאריך לידה אהוב, משפט מחץ וכאלה... אוקי.. אני יובל.. בת 17.5 כיתה יב'.. מחור שנקרא גדרה.. תאריך לידה שלי זה 16.7.87 ואני הולנדית
צבע אהוב עלי.. ממ ורוד-כחול-סגול-שחור שחקן אהוב-יש יותר מידי!! אדם הירש ..צ'אד מייקל מוראיי..טום וולינג..אורלנדו בלום.. וחשוב ביותר-ג'רמי סמפטר.. אני אוהבת את כל סוגי המוזיקה ואין לי שיר ספציפי אהוב.. אני רוכבת על סוסים בזמני הפנוי. אוהבת מסיבות לבלות עם חברים לרקוד לשיר\לשמוע מוזיקה - לראות ראש גדול מגרש ביתי וסמולוויל :)

אוקה אז ככה..!

קוראים לי דניאל אני מתה על צבע וורוד שתראו אותי תדעו את זה ישר...לרוב קוראים לי פקאצה חח אבל אלה שמכירים אותי 5 דקות קוראים לי "מיוחדת" חח אני אוהבת לצחוק אני בת 14...רציני אני צוחקת כל שנייה אני גרה בחור שגם אם אני יגיד תשם שלו לא יאמינו לי שיש כזה דבר ואני אוהבת כמעט את כל סוגי המוזיקה...אני רוקדת שרה מופיעה מה שתרצו אני חולההההה שרופה מטוגנת על מסיבות אני מסתובבת בכל הארץ בשביל מסיבות מרכז=צפון=עד אילת אפילו והכי חשובבבבבב>>> אני לא מתקיימת בלי תותים!! המוטו שילי בחיים זה שהזמן מרפא הכל וצריך לנצל את הרגע ולא לחשוב מה יקרה אחר כך! סורי אני לא מעריצה אפחד אבל אני דלוקה אש על יונתן שנברג יא שאווה!!!!

Peter and Wendy

New member
ווואי מגניבי!! ../images/Emo13.gif

היום נישואים של ההורים שלי זה ב17.7 חח יום אחרי

noachips

New member
נמאס ליייי

ב-3 ימים 6 שעות אצל הרופא שיניים, חיסון, וכאב ראש. וכל זה 4-5 ימים לפני שאני טסה לשנה!!!! כאילו שגם ככה יש לי זמן למשווו! נמאס לייייייייי):

לשתי הדניאל חח

קודם כל דניאל זאת שאמרתי לה להוסיף אותי למה עוד לא הופסת???חח ודניאל השניה חח תוסיפי גםם אתת ודרךך אגב גם אני כל שניה צוחקתתת חחח

b0nItA de MaS

New member
תדע לך שאני שונאת אותך!!!

למה? כי כשאני מבקשת מימך למחוק הודעה ספציפית שלי, אין לך כוח! אבל עד שאני מקבלת אימייל על הודעה שאני מתה ליקרוא אתה מחקת אותה!!! אז ממש תודה רבה לך!!!!

../images/Emo32.gifהרגע קיבלתי נגן MP3

אכן...אבא שלי הפתיע אותנו...קנה לי לאחי ולאחי נגן MP3.... עם הדמעות של סיום ראש גדול...ועם הכאבים בגרון...יש את צחוק השמחה של הנגן...... חחחחחחח

למעלה