עצוב לי

ailag

New member
אממ..

בד"כ אם *אומרים* למה עצוב, אחרים יכולים לעזור לך יותר..

מיכל ט

New member
כנראה שאת צודקת...

לא הייתי בטוחה שזה מתאים לפורום הזה. מישהו שהכרתי בזמן התואר הראשון ומאוד מצא חן בעיני. איכשהו הקשר התגלגל לכך שהפכנו להיות חברים טובים (פשוט לא היה לי אומץ להגיד לו בצורה גלויה מה אני מרגישה כלפיו). במשך כמה שנים שאנחנו מכירים הוא לא ממש הראה ענין בקשרים זוגיים ואני הסברתי לעצמי שהוא כנראה לא מעונין או בשל לזה. אתמול הוא התקשר לספר לי שהוא הכיר משהי ומאוד טוב להם ביחד. מצד אחד אני אמורה להיות שמחה בשבילו כי זה מישהו שאני אוהבת ואני באמת רוצה שיהיה לו טוב ומצד שני זה עשה אותי מאוד עצובה ואפילו שאני יודעת ששום מערכת זוגית כנראה לא היתה מתפתחת ביננו זה נהיה פתאום מאוד מוחשי שזה לא שהוא לא מעונין במערכת יחסים הוא לא רוצה מערכת יחסים זוגית איתי.

kniaper

New member
../images/Emo24.gifאני יותר משמח שהחלטת להביא

לכאן את הסיפור הזה. אני רוצה שכולם ירגישו פה נח להתבטא בנושאים אישיים גם אם הם לא נוגעים ישירות לADHD, אני מרגיש ומאמין שההשפעה של ADHD על החיים היא דיפוזית מאד ולכן כל מה שקשור בך קשור גם לפורום וגם לנו. את מרגישה שהוא בחר במישהי אחרת ולא בך. תרשי לי לתת לך הסבר אלטרנטיבי: אולי (ותתקני אותי אם זה לא נראה לך נכון) חוסר האומץ שלך לבטא בפניו בצורה גלוייה את הרגשות שלך גרם לך מעט לסמן לו שאת לא מעוניינת. בכל מיקרה, ההסבר שהוא לא רוצה אותך לא חייב להיות ההסבר היחיד למצב שנוצר. את בחרת בהסבר הזה, את יכולה לחשוב למה?

מיכל ט

New member
שאלת השאלות... למה

אני חושבת שבחרתי בהסבר הזה כי זה נראה לי ההסבר הכי הגיוני למה שקרה. מיותר לציין שהבטחון שלי במי שאני הוא לא מהגבוהים. אני יכולה לחשוב על עוד המון הזדמנויות שבהם אם קורה משהו זה כנראה קשור בי ובטח עשיתי משהו לא בסדר (הרגל מגונה כנראה). יכול להיות שזה שלא אמרתי כלום שידר חוסר ענין. אני חושבת שפחדתי מהאפשרות של דחייה.

ailag

New member
-=-=-=-

בהמשך למה שכתבתי למטה, הנה עוד סיבה למה חברים שאינם בני זוג הם דבר טוב יותר. את מדברת עם מישהו. הוא נחמד? סבבה. לא? לא צריך אותו. אם פועלים נכון, לא צריך לפחד בד"כ מדחייה, ופשוט מרגישים טוב עם עצמנו, יחסית.

ailag

New member
-=-=-=-=-=-=-=-

היי מיכל, קודם כל, אם כבר פתחת עוף (לא שיש לי משהו נגד עופות) זה בסדר גם לפרט :) ובקשר למה שקרה. הנה הנסיון שלי לעזור, למרות שבד"כ כועסים עליי, כי זה לא מה שאנשים רוצים לשמוע. אני לא מבינה את כל הקטע הזה של הקשר שמעבר לחברות (כלומר, זוגיות). חברות זה דבר נפלא, שבו אנשים עוזרים אחד לשני, וכיף להם אחד עם השני סתם ככה להפגש או לדבר. זוגיות היא מצב מלחיץ. חייבים לדבר. מרגישים רע כשלא נפגשים. חייבים להיות מסוגלים לסבול את השני תמיד, גם כשלא בא - הוא הרי בן הזוג.. ומרגישים רע אם מתקרבים למישהו אחר, כי ביגמיה היא לא דבר מקובל. אז נניח את ה"צרכים הטבעיים" שלנו בצד (כי ממתי אנחנו חיות בר?) - את לא צריכה את זה. זה מעיק, זה מיותר, זו נורמה שהחברה קבעה ואנחנו מרגישים צורך לאכוף. ושיישאר חבר טוב, כך תוכלי לדבר איתו, להפגש איתו בכיף, בלי להרגיש רע. כל עוד את יודעת למה את מצפה מהעולם.

דרוררר

New member
מיכלי יקירה../images/Emo24.gif

קודם כל לא ראיתי שום שלט שרשום עליו "הכניסה לכלבים ולענינים שבלב אסורה " ושנית יש דברים שחשובים לא פחות מלימודים כמו רגש אהבה עדנה עצב וכאב . מיכל ממה שאני מכיר אותך, את חכמה ,אינטלגנטית ומשכילה (תואר שני , ואאאא ) גבוהה ואסטית (1.87.......ענקית!!!) ספורטיבית ,עם גוף בנוי לתלפיות (איגרוף תלינדי בררררררררר איזה פחד) מוכשרת וכישרונית (אלופה בהכנת מצגות )והעיקר , בעלת רגישות חברתית גבוהה עם לב רחב וכ"כ כ"כ |הדגשאנושית (ואת זה רואים כבר בין השורות אז מה אני אגיד לך שאת שווה הכי הכי שווה , או בעצם אחזיק לך יד עד שתעברי את המשבר הזה בשלום ותצאי מחוזקת יותר ובטוחה בעצמיך בהרבה הרבה
שלך דרור מיותר לצייון שאת יכולה לפנות אלי גם במסר. (אגב יש לי שתי כלבות )

zivadina

New member
מיכל היקרה.

זה לא קרה לך כי לא היה צריך לקרות. בקשר בין שניים יש איזושהי דינמיקה מסתורית שבה האחד עושה צעד, השני ממשיך, הראשון ממשיך וכו'. זה לא נכון ולא בריא שרק אחד מהשניים יעשה את כל הצעדים. את עצובה, וזו הזדמנות לברר לעצמך מה לא עבד כאן, כדי לדעת איך זה צריך לעבוד, ומתי תוכלי לזהות ש"זה גם נעים וגם נכון". בידידות זיוה

spidergirl

New member
ועוד...

אני חושבת שנורא חשוב לשדר את מה שרוצים. זה פשוט עובד, לא תאמינו עד כמה, רק לאחרונה קלטתי את זה, והשגתי 2 אנשים (שווים!) תוך שלושה ימים, כמובן שגם מראה משחק תפקיד, אבל הבנתי שאין לך בעיה עם זה

מיכל ט

New member
דרור..

אני קוראת את ההודעה וכמעט מתחילה לבכות. אתה כל כך מצליח לעודד.. (מחזק אצלי ההרגשה שיש גם אנשים טובים בעולם הזה) אז תודה רבה מיכל

למעלה