קפוא של יום ראשון

Dark Force

New member
דייי..../images/Emo56.gif|פגרה|

לנסות לקפל את ה
בדברים כאלו.. זה משעמם, וסתם לא נחוץ.

m i r u s h i

New member
ובוב בנימה כועסת,../images/Emo108.gif

זה לא בוב חמוד
*עזוב,המצב שלי כזה עצוב
*

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif

הנהג שלנו ח'ברמן הוא יקח אותנו לתימן [בחיים שלי לא הבנתי למה תימן קשורה לפה o_O] הנהג שלנו הוא קירח הוא יקח אותנו לירח [ברור.] הנהג שלנו הוא גברגבר ונדמה שכל חרוז אדיוטי שנדחוף כאן הוא בסדר o_O

אנונה2

New member
"הנהג שלנו הוא ישבן"?../images/Emo12.gif../images/Emo95.gif

"הנהג שלנו חברמן, הוא ייקח אותנו ל..." לא משנה

Simply an Angel

New member
אבל זה צריך להתקשר... לא סתם...

הנהג שלנו חברמן.. הוא ייקח אותנו ל... ישבן[?]

m i r u s h i

New member
לילה ויום טוב,לכולנו ../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif

אושר ובריאות
*הולכת לישון עם חיוך מרוח על השפתיים בלי סיבה ^_________^*

פינת התרבות

הייתי בשני סרטים הראשון "רנט" - יש מחזמר מצליח מאוד בברודווי שנקרא רנט (RENT) - שזה שכר דירה. מספר על חברה' צעירים בניו יורק שמתקשים לשלם שכר דירה, חיים בקושי. קופאים מקור, רעבים ומנסים לעשות אמנות. השירים בעיבודי רוק. העלילה עצובה - הם חיים בתקופה של לפני 15 שנה כשמחלת האיידס פרצה וקטלה אנשים. כידוע אז הקוקטייל (מספר תרופות שנוטלים יחד) שמציל חיים היום ומאפשר לנשאי איידס לחיות חיים שלמים וטובים, לא היה בנמצא. הסרט מאוד מרגש ומבוצע מצויין.גרם לי לבכות שעתיים.אנשים אחרים לא היו יכולים לשאת את כל העצב הזה. אם אתם אוהבים דרמות קורעות לב ויודעים להעריך מוזיקה טובה אז זה סרט בשבילכם. קצת אמריקאי קיטשי אבל ממש יפיפה. אח"כ, שווה לקנות את פס קול הסרט. הסרט השני זה סרט שיוקרן בכבלים, הייתי בהקרנה למוזמנים - "האריסטוקרטים" קוראים לו. נתנו לעשרות סטנדאפיסטים וקומיקאים אמריקאים - מהשורה הראשונה, לספר את אותה בדיחה (בדיחת קרש) שנקראת "האריסטוקרטים" ( = זה גם הפאנץ' ליין שלה). זה סרט תעודה שמראה איך 100 אנשים מספרים בדיחה אחרת - באופן שמותאם לאישיות שלהם או למה שמצחיק אותם. היה מצחיק ומעניין. מי שמתכונן לצפות שיהיה מוכן להומור שחור גס ובוטה.

m i r u s h i

New member
החכמתי../images/Emo22.gif../images/Emo108.gif

אקח לתשומת ליבי :] הרנט הזה בקולנוע או ב[קרוב] בכבלים?

be a bee

New member
נמ../images/Emo55.gif

אני זוכרת שראיתי את זה בגאי פינס, שזה יהיה בקולנוע.

Dark Force

New member
הסרט השני..../images/Emo56.gif|פגרה|

אני אוהב כאלו סרטים, נשמע ממש לעניין. מישהו יודע מתי זה ישודר

למעלה