שאלה / תהייה לשעת לילה מאוחרת

י ע ל י ש

New member
../images/Emo201.gif מצטערת לשמוע

ולגבי השם.. סתם מסקרנות.. איך התכוונתם לבטא אותו- אימי-לי או אמילי ?
שלא תדעי עוד צער!!

סליחה שאני עונה רק עכשיו

המחשב שלי היה מקולקל ומאוד איטי. כל מילה לקחה 2 דקות. תודה על ההשתתפות בצער. באמת היתה לנו תקופה קשה. השם שחשבתי עליו הוא אמילי עם צרא על ה"א" לא אימי-לי. משום שאמילי זה שם מקובל וידוע ואני מעדיפה שהילדה לא תצטרך להסביר לאנשים איך לבטא את שמה.

שירהק1

New member
אמנם בוקר......

מהו פריט הלבוש הישן ביותר שיש לכם בארון הבגדים שעדיין בשימוש?חולצות של העבודה ישנותתתתתתת שגזרתי והפכתי לחולצות בית נוחות שאני ישנה איתן כל הזמן... כבר בעלי צוחק שנראה שאני לא מחליפה חולצה כי כולן זהות מהו הפריט הכי ישן בארון שאמנם אינו בשימוש אך מסיבות סנטימנטליות אינכם זורקים / מוסרים אותו?הו... בגדים יש מלא - בערך מלפני...מממ.... 20 קילו? לא יודעת אם מדובר בסמנטיקה כמו בתקווה

סקר סנטימנטלי ויפה

בעיקרון אני לא שומרת פריטי לבוש שאינם בשימוש, אני אוהבת לתרום לויצו, כך אני מרוויחה עוד מקום לבגדים חדשים וגם בויצו מרוויחים שקיות... ובכל זאת: הפריט הכי ישן שלי הם מכנסי ג'ינס ליוויס בגזרת פדלפון - מהממים!! יש לי אותם כבר 13 שנה, ולצערי כבר 10 שנים הם לא עולים עלי. אמנם רק 5 קילו מפרידים בינם לביני ותמיד יש את התקווה שהם יעלו עלי, אבל זה בעיקר סנטימנטלי. הפריט השני: נעלי החתונה שלי. אלו הם נעלי פלטפורמה לבנות, שחרשתי עליהם לא מעט אחרי החתונה (עם ג'ינס בעיקר). אבל היום אני כבר לא נועלת פלטפורמה. כל הזמן שבעלי עושה סדר הוא שואל מתי אני אמסור אותם, אבל שוב, יש לי סנטימנטים.

פיזמה

מלפני (נראה לי אני שוברת שיא...) 20 שנה!!! נקנתה בארה"C כשהיינו בטיול משפחתי לשם. אז היא הגיעה לי עד הקרסוליים והיו בקושי מכסה את הירכיים, היא רחבה ומסמורטטת וההדפס כבר דהוי אבל רק בשביל הסנטימנטליות אני עוד לובשת לפעמים.

בוליפלג

New member
גם לי יש פיג'מה שסבתא שלי הביאה מארה"ב

כשהייתי לדעתי בת 14-15 גג... והיא עד היום אצלי, לבישה. אפילו במימדי ה'פרונת' שאני היום
.

סקר חמוד

הפריט הכי ישן: יש לי בוקסר פרחוני מתקופת התיכון (קרי 15 שנה..) שמשום מה היה מגניב ללכת לבית ספר עם בוקסר, חולצת T ונעליי דר' מרטינס (ואו, יש לי חום רק מלחשוב על זה שהעזתי לצאת ככה מהבית). היום הבוקסר הוא כמובן לצורך שינה הפריט שלא בשימוש - בכלל לא שלי - אלא של בעלי - החולצה שהוא לבש בפעם הראשונה שדברתי איתו. אמנם היא כבר לא תעלה עליו בחיים, אבל אני לא מרשה לזרוק. כמו כן אני שומרת את החולצה שלבשתי כשבעלי הציע לי נישואין

שנות ה - 90 האיומות (באופנה כמובן)

אני לא מאמינה שפעם הלכנו עם בוקסר ברחוב, בטח תיירים לא הבינו למה אנחנו מסתובבים בתחתונים!

אוי נכון, רק הקיץ זרקתי בוקסר מגיל 19... כלומר, מלפני 17 שנה!!! הלכתי איתם בהריון האחרון כל הקיץ בבית, והבטן הרחיבה את הגומי לגמרי. לקח לי שנתיים אחרי הלידה להבין שאת המכנסיים האלו כבר אי אפשר ללבוש יותר, ואחרי 17 שנה זה בהחלט לגיטימי להפרד מהם סופית ../images/Emo3.gif

בּלו

New member
הממ... נושא כאוב

כל הבגדים שלי נחשבים ישנים כרגע, בעיקר בגלל שיש לי כישרון על בשחיקת בגדים ונעליים. הכי ישן שבשימוש? חולצה שקניתי במזרח אחרי הצבא ועדיין משמשת כפיג'מה האהובה עלי. הכי ישן שאינו בשימוש? שמלה לבנה מתוקה שלבשתי באיזשהו ארוע משמעותי עם החצי (נדמה לי שחגגנו שנה ביחד), לא מסוגלת לזרוק. ויש עוד כמה, בעיקר שמלות.

בלת"ק אבל עם שאלה - זה כולל בגדים של הבעל?? כי הוא לדעתי שם את כולנו בכיס הקטן ../images/Emo3.gif ואני לא אפרט, לא מטעמי צנעת הפרט אלא מטעמי בושה... אבל אצלי: הפריט הכי ישן זה חולצות וטייטצים ביתיים בני 15 שנה.. חלקם כבר אשכרה מתפוררים אבל הם כל כך נוחים, אוף! לא יוצאים איתם מהבית, ומזל שהבעל שלי עיוור טוטאלית. אני שומרת על אוברול ג'ינס מלפני 20 שנה (נקנה בגיל 16....), עליו תפורים המון טלאים מאותו הגיל (ג'ים מוריסון, guns'n roses, מטאליקה, דברים כאלו). מזכיר לי מי הייתי פעם ומי אני בפנים בפנים עדיין. אנקטודה? אוף, חסר לי שהבעל יקרא כמה בגדים יש לי בארון שמעולם לא נלבשו וגם לא יילבשו. כאלו שנראים מדהים בחנות אבל בבית את שואלת את עצמך WTF??? נראה לי שזה סיפורה של כל אישה

אוי גם לי יש את האנדרטה הזו בארון

אנדרטת 'על מה חשבת באותו רגע לעזעזל???' אצלי הכוכב זה מכנס לבן עם מלא טלאים של מרוצי מכונית
מקום שני זו שמלה בצבע חום בהיר עשויה מ......צמר, והיא בגזרת קולר, וסביב הקולר תפורות....קונכיות

אצלי מכנסי 3/4 צמודים בצבע אפור מבריק ../images/Emo5.gif כן, כן, לא להאמין. אפור מטאלי מבריק. עם חגורה תואמת!!! מה לעזאזל עבר לי בראש רק אלוהים יודע ../images/Emo268.gif ומהצד השני לגמרי - מכנסי סטרצ' צמודים בצבע ורוד בהיר, ורוד בובה. אם זה לא WTF, אז אני ממש לא יודעת מה זה WTF (יש עוד כמה, אבל אלו בבירור הכי מזעזעים)

בּלו

New member
יש לי!

משהו לא ברור, בין שמלה לחולצה, החלק העליון עטלפי ומתחתיו משהו שנראה כמו גרב למתניים. מישהי יודעת למה אני לא זורקת את זה?

כי אולי פעם זה יחזור לאופנה? או שמא התירוץ

האולטימטיבי - אולי פעם אחד הילדים יצטרך את זה לפורים ואז אצטער שזרקתי

נושא כאוב הבגדים של הבעל...

אבל יותר מהם, מפריעים לי הארגזים עם הקלסרים מתחילת הלימודים ששוכבים פה ואי אפשר לזרוק כי פעם באולי 10 שנים מוציאים מהם איזה דף

למעלה