שאלות סקרים-מוזמנים לכתוב כאן.

פיה שלו

New member
שאלה שלדעתי יש להפוך לסקר..

אז לתשומת לבכם.. לא נראה לכם שבנוסף ל
ול
צריך להיות גם אמטיקון לבי סקסואלים? או את הדגל שלנו שם בנוסף ל
? זו רק אני, או שלדעתכם אני צודקת?

פיה שלו

New member
לצערי.. יש עלינו סטיגמה

הרבה חושבים שאם יהיו בקשר עם מישהו שהוא בי סקסואלי אז הוא בטוח יבגוד עם המין שאיתו אינו נמצא בקשר.. ולכן יש הרבה שנרתעים מאיתנו. לצערי גם יש הרבה ביסקסואלים שמאמתים את זה ומתנהגים ככה.

מזדהה עם מה שכתבת

אבל אני לא חושב שביסקסואלים מאמתים את זה אני חושב שזה אופי של אנשים לבגוד ולאיו דווקא ביסקסואלים כשאישה בוגדת בגבר, או גבר בוגד באישה, אף אחד לא אומר "כל הגברים בוגדנים" או "כל הנשים" אבל כשביסקסואל אחד בוגד פתאום האשמה נופלת על הנטייה... וזה די מעצבן, אבל אין מה לעשות העולם מלא בסטיגמות ותוויות מטופשות

justmegit

New member
למען האמת..../images/Emo79.gif

אין באמת מגזר שלא קיימת עליו הסטיגמה הזו, חוץ מנקבות אולי.. סטרייטים רק מחפשים להכניס למיטה ולרוץ להשכיב מישהי אחרת. הומואים ולסביות מנסים להתרבות כמה שיותר (ללא הועיל כמובן..:X). בי סקסואלים תמיד יחפשו את המין השני כי אינם יכולים להסתפק באחד. סטיגמות באמת שלא חסרות, זה לא יותר מדי קשור לשאלה שלה.. מגי.

וזה רק סטיגמות

אני בי סקסואל ובחיים לא בגדתי בבן או בת זוג, וגם לא חיפשתי לבגוד זה בהחלט קשור לשאלה שלה, כי זה סטיגמות שלא קשורות לנטייה.

פיה שלו

New member
היה לי ידיד..

שכששמע שיש לי חברה אמר שכדאי מאוד שלא אבוא איתה כשאנו נפגשים.. כי שונא ביסקסואלים מאחר ואיזו אחת ביסקסואלית בגדה בו ופגעה בו נואשות. נחש למה רשמתי היה בזמן עבר?...:)

Y u k k i

New member
מה זה משנה עם מי אותו אדם יבגוד..

עם בן או עם בת.. אם הוא יבגוד הוא יבגוד, אם לא אז לא..קשור בבן אדם, לא בנטיה מינית רעיון טיפשי

פיה שלו

New member
משו מה..

הם מניחים שיש סבירות גבוהה יותר שביסקסואל יבגוד מאשר אדם סטרייט.

זה אחד הקשיים שלי

להיות עם גבר ביסקסואל ולא לפחד שהוא ייבגוד בי כי ברגע שאני אהיה עם גבר בי יש תחרות בין שני מינים ויש סיכוי גדול שהוא ייבגוד בי יש לי הרבה חברים ביסקסואלים לפחות לפי מה שהם טוענים ואני מתחיל להאמין שרובם סתם אומרים את זה כדי "להיות חלק מהחבר'ה" כי כולם ביסקסואלים שם ולשאלת הסקר לפי דעתי צריך להשים שאלה "אתם הייתם רוצים חבר/ה ביסקסואלים? או שיש לכם התנגדות מסיבה כלשהי?" -כן, אני מאמין/ה שחבר/ה ביסקסואל/ית זה דבר נורמלי כמו חבר/ה רגיל/ה. -כן, אבל לא הייתי בטוח/ה שאפשר לסמוך עליו/עליה שלא תיהיה תחרות עם המין השני. -לא, איאפשר לסמוך על חבר/ה ביסקסואל/ית בשלב כלשהו הוא/היא תבגוד/ייבגוד בי. -לא, אין לי עניין בכל ענייני הגאווה למיניהם. אולי תרצה להשים ת'סקר :)

justmegit

New member
../images/Emo79.gif

-כן, אני מאמין/ה שחבר/ה ביסקסואל/ית זה דבר נורמלי כמו חבר/ה רגיל/ה. -כן, אבל לא הייתי בטוח/ה שאפשר לסמוך עליו/עליה שלא תיהיה תחרות עם המין השני. -לא, איאפשר לסמוך על חבר/ה ביסקסואל/ית בשלב כלשהו הוא/היא תבגוד/ייבגוד בי. -לא, אין לי עניין בכל ענייני הגאווה למיניהם. לדעתי באותה מידה שאם אני איהיה עם סטרייט/לסבית ישנה האפשרות שהיא תבגוד בי עם נשים אחרות כך גם על בי-סקסואל/ית. בגידה היא לא עניין של מגדר, אלא אנושי בלבד, או לא אנושי במקרה הזה..:/

למעלה