שיו, מה זה??

pizi23

New member
איזה יופי ../images/Emo24.gif עכשיו אני לא

מתביישת יותר
תישארי, נכון?

vanna

New member
../images/Emo24.gif

אשמח להישאר.. רק שאין לי כל קשר לפרום.. הבנתי שמדברים פה על להקה לא שיש לי מושג איזו להקה זאת רק שם הפרום משך אותי אז ניכנסתי ליבדוק..

pizi23

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gifחשבתי שאת כאן בגלל הלהקה

pizi23

New member
לא נורא. אבל כדאי שתכירי את הלהקה

אם את רוצה להישאר, סתם שתדעי על מה מדברים, ולא יהיה לך מצ'עמם...

pizi23

New member
מספיק שתעברי על הפורום הזה

על הקישורים שיש בו, הטאג ליינס, אלבומים וכו', ואפילו את יכולה להסתכל בקומונה שהיתה ללהקה לפני כן, ורק תביני את הפרנציפ. כמובן שצריך לשמוע גם את השירים שלהם ולראות אם אוהבים...

vanna

New member
?

איפה מוצאים שירים שלהם? מה הם שרים? למה את אוהבת אותם??

pizi23

New member
שירים שלהם מוצאים בדיסקים שלהם

יש קליפיפ ב-MTV ואת יכולה גם לראות ב-YOUTUBE אם תקישי את שם הלהקה יעלו לך מיליוני קטעים. יש שם את הקליפים שלהם, ראיונות, הופעות וסתם קטעים נורא מצחיקים שלהם. אני חושבת שזו הדרך הכי טובה להכיר אותם. יש גם את האתר הרשמי שלהם שאת יכולה למצוא את הכתובת בקישורים של הפורום. את יכולה גם להקליק את השם בגוגל ויעלו לך כמה מיליונים של אתרים שמדברים עליהם. הכי טוב שתתחילי מ-YOUTUBE ותראי אם את מזהה משהו שלהם שאת מכירה. אני אוהבת אותם קודם כל בגלל המוסיקה שלהם שהיא מדהימה בעיניי, מכל הבחינות- מילים, סאונד, רעיון... חוצמזה, הם מגניבים בעצמם, לא להקה רגילה כזו, יש להם הרבה דברים מסביב למוסיקה, יש להם פילוסופיה שלמה, שאפשר למצוא אותה בכל המקומות שהצעתי למעלה. בהצלחה!

איזה יופי!!

עכשיו אני צריכה לגרש את כל המשפחה שלי מהבית,
כי כבר אין לי טלוויזיה בחדר

KNS

New member
אוי תודה P:

אגב, איך קוראים לסרט באנגלית?

danduuu

New member
Summer Fling או Last Of High Kings

יש לו שתי שמות. אחד זה בארה"ב [נראה לי שהסאמר פלינג אם אני לא טועה] ועוד אחד זה הבינלאומי אני חושבת. עשיתי על זה בפינה של "כוכב בשמי מאדים" אז את יכולה לקרוא על זה שם :]]

my reflection

New member
../images/Emo207.gifאנחנו בהודעות מומלצות../images/Emo13.gif

רק שהמשפט לא כול כך הגיוני

למעלה