שיו, מה זה??

m i c k e y 15

New member
אעאעא איזה טוב הוא נראההההה

הוא כ"כ חתיך די די די די לא כמו עכשיו אבל..עכשיו הוא פחות..אבל עדיין חתיך

אפשר לעשות עוד נצל"ש אחד ../images/Emo12.gif

אוקיי זה ראיון יחסית חדש של 30.. ושאנון ותומו פשוט הרגו אותי מצחוק.
אני יושבת ובוכה ונחנקת מהקולה. (גם שלושת החלקים האחרים מומלצים..אני פשוט עצלנית מידיי כדי לשים אותם) הנה זה

my reflection

New member
חחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני עכשיו בקטע ששאנון שר
... חחחח
תודה
...

m i c k e y 15

New member
../images/Emo6.gif איך הוא התחיל שיר חחחחחח

וג'ראד הצחיק אותי במה שהוא אמר להם חחחח טומו ושאנון כ"כ מצחיקים חחחח שאנון והשירה שלו
איזה מצחיק שאנוןןןן
אני בקטע שהוא מדבר על הקליפ של מייקל ג'קסון עכשיו חחחחח הוא מהזה התחרפן שמה נראה לי חחח תודה

danduuu

New member
את יכולה בבקשה לרשום את הכתובת של הקישור?

כאילו לא בלחיץ כזה? כי פשוט יש לי בעיה עם זה במחשב שלי
אני אודה לך אם תוכלי להעתיק לי

inbal287

New member
../images/Emo32.gifשיו, מה זה?? ../images/Emo32.gif

זה שרשור אוף
. כל מה שלא קשור באופן ישיר ל30STM ["צמחה לי קרן ירוקה על הראש
!!!1"] או שלא מצריך פתיחת הודעה חדשה ["ג'ארד/שאנון/טומו/טים כאלה שוויםםם גאדדדד"] לכאן בלבד
. אתם גם מוזמנים להתפרע ולעשות מה שבא לכם עם השרשור, כל עוד אתם לא עוברים על כלמיני חוקים נחמדים. תהנו
.

בקשר לכל מי שביקש ממני תיק ../images/Emo13.gif

יש לי בעיה קטנה אנשים. אני מקווה שאתם לא כועסים עליי או שלא איכזבתי אתכם. בגלל שאני טסה ללונדון בספטמבר אני חייבת לחסוך הרבה מאוד כסף (5000 ש"ח מינימום) ולכן אני לא ממש יכולה לשלם על כל התיקים מכספי.. לכן, אודה לכל מי שעדיין רוצה תיק- לקנות אותו בעצמו, לשלוח או להביא לי ואני אצייר עליו כי אני לא בדיוק יודעת גם איזה סגנון אתם אוהבים (של תיקים) ואני מפחדת לקנות משהו לא תאהבו. (וגם משום מה נורא קשה למצוא תיק שחור ונורמאלי) אני אוטוטו מסיימת תיק אחד לחברה ואני אשיםתמונה שלו ברגע שאני אסיים. אני ממש מצטערת
ואני מקווה שתלכו לקראתי בקטע הזה כי אני לא אגבה כסף על הציור על התיק... שני

OOORRRRR

New member
זה מדהים!!!!!!!

וואי את עושה ממש יפהה!!!!!!!! יש מצב את עושה לי גם, תגידי לי איפה קונים ואני יקנה

למעלה