שירשור היכרות!

נעה ק

New member
גם שלי..

שם :נעה קולטון בת 14 וחצי.. ממ....סוסים, טלוזיה -ריאליטי ,חברים-חברות,קניות.....נו.....מי לא?! וזהו חברייוס! אאאההה אהבה-אדם הירש

dandi22

New member
הנה שלי חח

שם:דנדי גיל:13 וחצי כיתה:ח' עיר:ת"א תחביבים:לשיר, לרקוד, לשחק (דרמה), אינטרנט, לישון... משחק מחשב אהוב:לא אוהבת משחקי מחשב. תוכניות טלוויזיה:פלוריסיינטה, השיר שלנו אהבה: חבר שלי חח

נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןן../images/Emo20.gif

כולם במחשב שמורים היטב ובסודיות מוחלטת...

1dana1

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo41.gif שלי../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo15.gif

שם:דנה בת:13 כיתה:ז' !! עיר:ראשון לציון .. תחביבים:לשמו שירים, לרקוד, לגלוש ,ו..לוויזיה... לעסוק בקרמיקה. משחק מחשב אהוב: הפי לנד -happy land תוכניות טלוויזיה:ראש גדול (גור), וכוכב נולד (הראל סקעת, והשיר שלנו (רן דנקר) אהבה:גור מורד
הראל סקעת
וקצת רנוש דנקר

ספיר91

New member
שלי!!...

שם: ספיר כיתה: ח' עיר: ראשון לציון תוכניות טלויזיה: השיר שלנו, כוכב נולד, פרויקט וואי (שנגמר...),ראש גדול, פלוריסיינטה. אהבה: רן דנקר!!
והראל סקעתת!!
, אדם הירש ורועי וינברג!!
תחביבים: לשחק במחשב, לראות טלויזיה, לשמוע שירים. משחק מחשב: sims.

רועי וינברג איז מיין!../images/Emo20.gif

אול מיין!!!!!!!יקעקעקעעקעקעקעקעעקעק

toxic babe

New member
ועכשיו כולם להכנס לפה!!

שם:מילנה בת:עוד 4 ימים 15!! כיתה:ט', עיר:קרית שמונה תחביבים: כתוב בפרטים של הכרטיס האישי משחק מחשב אהוב:לא משחקת במשחקי מחשב, לפעמים באינטרנט במשחקי אונליין תוכניות טלוויזיה: הטופ מודל הבאה, פלוריסיינטה אהבה:האמ... סוד..

shirel 1211

New member
שלי../images/Emo70.gif

הדגש|שם: שיראל גיל: 12 כיתה: ו'1 עיר: תל אביב תחביבים: לשיר
, לרקוד, לצאת לבלות, לשחק ולהצטלם
תוכניות טלוויזיה
: "ראש גדול"
, "השיר שלנו"
ו"פלורסיינטה"
האנשים שאני מעריצה: רועי וינברג, אלמה בן זאב (בקיצור, כל השחקנים ב"ראש גדול"...), פלורנסיה ברטוטי, הראל סקעת ובנחמין רוחאס
חלום: להיות מאושרת ולהיות שחקנית משאלה: שלא יקרו אסונות טבע בלתי הפיכים ושהעולם יהיה יותר טוב

אני ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

גיל:13.5 בדיוק. מזל: תאומים. כתה: ח'3 אהבה: רועי וינברג. תחביבים: לצאת לבלות להנות מהחיים ולסבול מלימודים.

אני אני אני אני אני אני אני ../images/Emo13.gif

טוב...שם:מור טובול בת:14 כיתה:ח'3 ביצפר:יונתן עיר:ביאליק תחביבים: לקרוא ספרים על מדע לראות ערוץ נשייל גיאוגרפיק( או איך שלא רושמים את זה..) טחחח..סתםם אעמ.. ראש גדול , ארתור
חברותת חברים טלפוןןן בגדים מסיבות וכולי וכולי.. משחק מחשב אהוב: סימס.. תוכניות טלוויזיה:ראש גדול,פלוריסיינטה,ארתור ,הסוד של לאורה אעמ..ג'ינגר---> מכורה לזה קשותתת אהבה:אעמ..רונוש נמרודוש ואבוש ---> טחח מעודכן לעת עתה..

אנייייייייייייייייייייייייייייי

שם:עדידוש בת:13 וחצי עוד מעט 14 כיתה:ח' עיר:נווה סביון תחביבים:לצאת עם חברים,טניס,גיטרה חשמלית, קניון,שופינג, לראות טי וי, לשמוע מוזיקה.... אהבה:הייתה.. נגמרה... מקווה שתבוא חדשה...

הדרוש13

New member
היי אני חדשה!!!!

קוראים לי הדר! אני בת 14! בכתה ט! מכרמיאל!! (חור בצפון) ואני מטורפת שרופה מתה מאוהבת באדם הירש הנשמה השווה הזההה אין עליו!! אני ממש אוהבת אותו!! אמ...זהו!1 אני מקווה להישתלב פה מהר!

gordi13

New member
נעים להכיר!

הייי! ברוך הבא לפורום ראש גדול מקווה שאהבת אותו!

שלייי

שם:אורנית גיל:13 כיתה:ח' עיר:קריות תחביבים:לגלוש באינטרנט,אייסיקיו\מסנג'ר,צופים,לצאת,לישון משחק מחשב אהוב:סימס.. תוכניות טלוויזיה:פלור',ראש גדול,השגריר,רובי אהבה:ממ...

למעלה