שירשור היכרות.

rockninja

New member
עכשיו אני...

רוק נינג'ה, בן 16, כיתה י' מקרית אונו. חולה על רוק, ראפ ישראלי ולגוון פה ושם עם סיגנונות אחרים. שב"ק ס' אימפריה, היהודים גם אבל אימפריה דיכאונית... אין לי עוד כוח לדבר על עצמי...

אוקיי

שלום אני נמרוד בינדר בן 15 מת"א לאור הביקוש הרב אני לא אשים תמונה אני אוהב את שבק ס', מוקי, חלוצי החלל ומחכה לאיחוד שכבר שנה וחצי אומרים שיהיה בקרוב אוהב להציק לאנשים ובעיקר לשתוק זהו... ביי

slim_girl

New member
הגיע הזמן...! מזל טוב ובהצלחה!

חן, בת 15 וחצי מראש העין (מעין חור ליד פ"ת...) אוהבת מוזיקה שחורה, אבל מוקי הוא בהחלט הזמר המועדף עליי. מקווה שנהנה! ואגב - כבר יש לי שאלה ראשונה! האם ההופעה שלו ב21 לפבואר בבארבי החדש בכפר סבא נדחית? (כי באתר כתוב שבנתיים אין הופעות... השאלה שלי - עד מתי?) Slim.

ממ...

לפי דעתי הברבי בכפר סבא לא יפתח החודש... ולגביי ההופעות של מוקי בברבי בכלליות עד כמה שאני ראיתי כל הערבי שישי בברבי בת"א כבר עם הופעות וגם ערבי חמישי חוץ מה27 שעדיין לא סגרו עליו שום הופעה כנראה... יום כתום!

Stinkin Fish

New member
תורי!!!

יאיר פיש AKA סטינקין פיש. בן 15.5 מקרית אונו סיטי! מת,פצוע עם גבס, על ראפ ישראלי, משב"ק ס' (אימפריה) עד לסאב והמחתרת!!! שבק ס' אימריה על אמת!!!!

goldyboy

New member
yo yo yo

מי אמר אני ולא קיבל? תתחדשו על הפורום ו
. את מוקי ראיתי פעמיים בהופעות: פעם אחת ביום הסטודנט במכללה למינהל בראשל"צ ושם גם עשינו דוכן של דיונון למכירת דיסקים והוא בא לחתום (חתם גם לי, כמובן), ופעם אחת בפסטיבל בראשית, שם הוא אירח את יובל בנאי וברי סחרוף. אחלה הופעה. לי קוראים אורן, AKA גולדיבוי או הגולדי, בן 28, מנהל הפורומים זכויות בעלי חיים (360), אנטי גלובליזציה (515), והפורום החדש והמבטיח אלימות (327), אתם מוזמנים כמובן. חוצמזה חולה על ראפ ישראלי בדיוק כמו פיש ועל מוזיקה שחורה בכלל (בעיקר רגאיי, יא מאן) והדיסק של מוקי הוא אחד האהובים עלי ובמשך הרבה זמן לא ירד לי מהמערכת. בכלל את מוקי אהבתי עוד מתקופת השב"ק. זהו, שוב מזל טוב על הפורום ובהצלחה

TakTik

New member
רק דבר אחד לא הבנתי...

למה לעשות פורום למען אלימות??? אין מספיק בעולם?

סיונול

New member
אני...

היי אני סיון.. מי שתוהה על פשר הניק שלי , פשוט לא היו שמות פנויים.. אני גרה במודיעין ( חור שיעלם אחרי המלחמה..)אוהבת מוקי פגשתי אותו פעם אחת ..אני בת 16 אמממ. . זהו ותתחילו לרשום מספרי איסיי..

סיונול

New member
חחח. מצחיק

חחחח. הוא ירד עלייך מצחיק :) חוץ מזה זה נקרא להיפגש - עמדתי לידו .. הוא חתם לי.. חיבק אותי.. :) והייתה אחלה הופעה:)

EmGee

New member
גם אני רוצה

אני גלעד מאורנית (שזה ליד פ"ת למי שלא יודע). מי שבפורום מוזיקה שחורה או סאבלימינל והצל בטח מכיר אותי ולמי שלא אני בן 17 כיתה י"א ואם בא לכם לדעת עוד תסתכלו בכרטיס האישי שלי.

Here I come../images/Emo70.gif

שירה (דניאל ומתן - שתקו!) בת 15 מיעף סיטי אוהבת המון שבק, קצת מוקי, ומוסיקה מזנים שונים..

בא לי גם תמונה

[ולהקפיץ] זה לא שלי, כי אני לא אשים כאן תמונות שלי מפאת צניעותי (הא?!) אבל זה של מישהי שהיא די מאוד מאוד דומה לי

GUCHI

New member
יש ! סוףס וף פורום למוק! ../images/Emo49.gif

קוראים לי אילנה ואני בת 15 מבאר שבע סוף סוף פורום למוקי!!

בהביבו

New member
היי אילנה..ברוכים הבאים..../images/Emo13.gif

מקווה לראות אותך פעילה כאן בפורום.. תרגישי חופשי..
..

רגע רגע

גם לי בא להתלהב! הייתי ב-3 הופעות של מוקי (נראה לי) ופגשתי אותו פעמיים! ובפעם השנייה הוא אפילו נתן לי נשיקה אז אני בכלל קדושה! אה, והוא אפילו חייך אליי מהבמה! שנייה, תנו לי להתמוגג ולהתמוסס

למעלה