שירשור היכרות.

MחושגZ

New member
אוקיי חבר'ס

אני אתחיל... שרשור הכרות: אני בן 16 מהרצליה כיתה י' אוהב ראפ, בעיקר ישראלי שבק"ס ויוצאיה זהו פחות או יותר... רוצים תמונה? אני כונף... אבל בכל זאת הנה אחת

kref

New member
טוב

אני בן 15 מרמת השרון. אוהב מוזיקה שחורה בכלליות (למרות שבתקופה האחרונה אני שומע הרבה ישראלי). וזהו. ועוד משהו לא קשור: עם פורום שבק ס היה חצי מת אז עכשיו הוא מת לגמרי חצי מהשיחות שלו היו על מוקי ועכשיו כבר לא.

Cranchh

New member
Mr זליג

טוב אני אור, שומע הכל חוץ מהגועל (קיצ'ים) שומע שבק , הייתי בהופעות של מוקי, ופגשתי אותו פעמיים...

MiToOsH

New member
אני עמית (מיתווש בשבילכם) ../images/Emo9.gif ../images/Emo104.gif

(זה בתגובה לאור, ויש סיבה) הקיצר אני עמית, בת 15 מקרית ביאליק, לומדת עם הנ"ל בכיתה (לצערי או שלשמחתי, עוד לא החלטתי
).. שומעת את כלללללללל סוגי המוזיקה, ומתה על הדיסק של מוקי (לא אוהבת את השב"ק עד כדי כך, אבל מוקי בתור זמר סולו ממש פצצצצות
). ממממממ...... הייתי בהופעות של מוקי ודיברתי איתו בטלפון (חצי ישנה אבל חפי"ץ
)

MiToOsH

New member
אהה.. גם תמונה ../images/Emo9.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo104.gif

Cranchh

New member
בזכותי...

תודה תודה... איך שדיברנו אותו אמרתי- אך, עמית בטח תרצה לדבר איתו...חחח ספרי את נושאי השיחה שלכם...

MiToOsH

New member
חחחחחחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo104.gif

הנ"ל, חבר שלו ושתי חברות טובות שלי חשבו לאן לצאת ביום שישי (או שזה היה שבת) ושמעתי את השיחה שלהם ונתתי להם הזמנה שהייתה לי לורטיגו כי לא התחשק לי לצאת באותו יום.. אז אהממממממ..... הם יצאו להופעה ואני הלכתי לישון... פתאום בסביבות איזה 11 ניראה לי זה היה (ואם לא, אז כנראה שבאמת הייתי עייפה
) חברה שלי מתקשרת אליי לפלאפון ואני עונה לה מתוך שינה.. "מית" "הא?" "רוצה לדבר עם מוקי?" "כן, אבל תגידי לו את זה.." "אז קחי הוא לידי" *מעבירה לו ת'פלאפון* "הלו?" "עמית?" "מוק?" "כן.." "מה המצב?" (מסטולייייתתתתת משינה
) "סבבה מה איתך? למה את לא פה?" "כי הייתי עייפה, הייתי כל הסופ"ש עם חבר שלי" "למה עם חבר שלך ולא איתנו פה?" "כי התגעגעתי אליו.." "אז מה? גם אני רציתי לראות אותך!" "כן, אני בטוחה.." "טוב חמודה שיהיה לך ליילה טוב" "כן, גם לך" *הפלאפון חוזר לחברה שלי" "ניייייצצצצצצצצצהההההההההה שלא תעיזי לעשות דברים כאלה בחיייייים
את שומעת
פידחתי ת'צמי ל100000000000 השנים הבאות
ליילה טוב |Z|"

Cranchh

New member
רעיונית שלי- ביצוע של ניצה

או שאולי אני כבר לא זוכר מה היה שם... בקיצור, השיחה הייתה קצת יותר ארוכה... אנלא זוכר מה הוא בדיוק אמר ומה את אמרת, אבל אני זוכר משהוא עם יוני... ניראה לי שאת מצנזרת דברים(??) לא משנה, בקיצור פעם הבאה תבואי איתנו וגם את תפגשי אותו עוד פעם... וואי ניראה לי ניצה עוד פעם פוגשת אותו היא כבר מתעצבנת היא לא רוצה ללכת להופעה אפילו אם זה חינם... חחחח

MiToOsH

New member
אממממממ...... ../images/Emo104.gif

אני לא זוכרת הרבה כי דיברתי חצי משינה (למקרה שלא הדגשתי את זה) אבל הוא אמר משו בכיוון של הוא מקנא ביוני כי הוא היה איתי ויענו אני לא הייתי בהופעה כי הייתי איתו... אההההה כן כן
ואז אמרתי את ה"כן, אני בטוחה.." ואל תקרא לה ניצהההההההההה
רק שלייייייייייי

Cranchh

New member
את גונבת את כל השמות

|אהם|ג'יידס|אהם| אני לא יכול לקרוא לאף אחד בכינוי חיבה כי את מאמצת את כולם... אני ימצא חדשים והם יהיו רק שלי!!

MiToOsH

New member
אמממממ..... ../images/Emo104.gif

אתה מורשה להשתמש בג'יידס אני גם ככה בקושי משתמשת.... אבל ניצה/ניץ/ניצוש/אביבוש/אביבלה
שלללללללללללליייייייייייייייייייייייייייייי

Cranchh

New member
ישששששששש

קיבלתי את ג'יידס... אבל עכשיו זה כבר לא שווה כי כל פעם שאני יגיד זה יהיה כזה מוזר... את יודעת על מה אני מדבר... איך סטינו מהנושא... בקיצור הופעה הבאה את באה לפגוש את מוק??

MiToOsH

New member
ניראה..... ../images/Emo104.gif

אם יוני יהיה בבית
לא
אם לא
נחשוב..

Cranchh

New member
את יודעת גם יוני יכול לבוא...

ואני לא יודע למה לא באת עם יוני פעם קודמת... ואפילו הייתה יכולה ליהיות לך הסעה...

MiToOsH

New member
פחחחחחח.... ../images/Emo104.gif

אני רואה אותה פעם בשבועיים.. ניראה לך באמת שאני אנצל את הזמן הזה כדי להיות איתך

Cranchh

New member
לא אמרתי איתי...

אמרתי שבד"כ אנחנו הולכים להופעות הרבה חברים... ואת ויני תוכלו לבוא ביחד עם הרבה חברים, ואחד עם השני... ולהנות מההופעה ביחד...

MiToOsH

New member
כתבתי מהר ../images/Emo13.gif ../images/Emo104.gif

ובקשר להודעה השניה
Been there, done that

Cranchh

New member
Be there, do it,again...

ffffffffuuuuunnnnnnn הופעה כזאת יפה ולא תלכי, וחוצמיזה בחופש הגדול הקרוב הוא כבר עם המופע החדש אז...

למעלה