של חנוכה

Dark Force

New member
../images/Emo18.gifרצים בפורום../images/Emo18.gif

הממ אני מצטער שאתמול זה נדחה, פשוט קרה לי משהו.. בכל מקרה, החצי גמר יהיה היום בשעה 20:30. מצטער על ההתראה הקצרה- אם לאחד מהמתמודדים יש איזשהי בעיה, שישלח לי מסר.

JULI4561

New member
אוףףף אני כזאת סתומה חחחח

לאמשנה עזבו... יום טוב לכולםםםםם :]

../images/Emo85.gif../images/Emo41.gifקטנטנות בלי סוף../images/Emo41.gif../images/Emo85.gif

כן כן היא חוזרת הסדרה שהטריפה את כולנו בעבר חוזרת להטריף אותנו מחדש.. עם כוכבת חדשה.. עם יתומים חדשים... עם שחקנים חדשים... ועם מעון חדש... מלא הפתעום מחכות לנו!!!
אז בינתיים נפתחה הקומונה לסדרה המצליחה שהולכת לשגע את כולנו!! אז בואו להחליף חוויות, תמונות, ציפיות ועוד מלא דברים בקומונה החדשה לקטנטנות בלי סוף!!!
אז בואו לקומונה-כי גם בי יש עדיין קטנטנן!!

sHiReLuSh

New member
וואלה ../images/Emo35.gif הסדרה חזרה ../images/Emo35.gif

פעם מה זה אהבתי אותה

m i r u s h i

New member
מחר אני באה מצויידת../images/Emo108.gif

כפפות+צעיף+אופציה לכובע צמר :O אני לא יכולה לסבול קור... כשהמזגן לא עובד,המפזר חום בחדר עובד...אין מצב שאני אהיה בלי אחד מהם בבית
וואה.מחר אני אקפא מקור :S

אנונה2

New member
מכתב מאמא כורדית../images/Emo6.gif../images/Emo95.gif

בתי שלום, אני כותבת לך מספר מילים כדי שתדעי שאני כותבת. אז, אם תקבלי את המכתב הזה, זה יהיה סימן שהוא הגיע אלייך. אם לא תקבלי אותו, תודיעי לי על מנת שאוכל לשלוח לך אותו שוב. אני כותבת לך לאט כי אני יודעת שאת לא קוראת מהר. לאחרונה, אבא שלך קרא מחקר המצביע על כך שרוב התאונות קורות קילומטרים בודדים מהבית, זאת הסיבה שהחלטנו לעבור דירה. הבית מדהים, יש בו מכונת כביסה אבל אני לא יודעת אם היא פועלת. אתמול שמתי בה כביסה, משכתי בחוט שמעליה וכל הכביסה נעלמה ! אני מחפשת את המדריך למשתמש ! מזג האוויר מאוד נחמד פה, שבוע שעבר ירד גשם רק פעמיים, פעם ראשונה במשך 3 ימים ופעם השנייה 4 ימים. בקשר למעיל שחיפשת, דוד שלך משה אמר לי שאם אני שולחת לך אותו עם הכפתורים זה יעלה הרבה כסף בגלל שהם כבדים, אז תלשתי אותם ושמתי לך אותם באחד הכיסים. אבא שלך מצא עבודה, יש מתחתיו בערך 500 איש. הוא מכסח את הדשא בבית הקברות. אחותך ליאורה שזה עתה התחתנה מצפה לאירוע משמח. אנחנו עדיין לא יודעים את המין על כן לא אוכל לומר לך אם תהיי דוד או דודה. אם יהיה לה בת היא מתכוונת לקרוא לה בשמי. זה מוזר לקרוא לילדה : אמא. אחיך צביקה נקלע לבעיה גדולה. הוא נעל את האוטו עם המפתחות בפנים. הוא נאלץ לחזור הביתה ברגל כדי להביא את הצרור מפתחות השני על מנת לחלץ אותנו מהרכב. אם בהזדמנות את פוגשת את בת דודתך אילנה, תמסרי לה דרישת שלום בשמי. אם את לא רואה אותה אז אל תגידי לה כלום. אמא שלך. נב : הייתי רוצה לשים לך קצת כסף במעטפה אבל כבר סגרתי אותה.

ואני אהיה עם כוכבי הפסטיגל.....

תאמינו לי: אתם הכוכבים האמיתיים. חבל שלא משלמים כדי לראיין אתכם... תהנו במפגש!

m i r u s h i

New member
פסטיגל../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

שווה
תהנה גם אתה ^___^ ואל תשכח מה שהבטחת לי

ואיי כל כך נכון!!

אנחנו הכוכבים האמתיים חבל חבל שלא משלמים לך כסף בשביל לדבר איתנו זה היה יכול להיות מגניב

למעלה