של יום שבת

boopymylife

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מבט......... אמאלה זה נראה כאילו את מתכננת לרצוח מישו XD

Simply an Angel

New member
טוב יאללה אנשים- לילה טוב!../images/Emo24.gif

אני סוגרת ת'באסטה... חחח סתם..
פרשתי (לגמלאות... חחח סתם XD)
בה ביי! לילה טוב לכם!

m i r u s h i

New member
לכל הנוכחים../images/Emo124.gif../images/Emo108.gif

כולנו (הרוב XD) נמצאים בצ'אט פורום טלנובלה בע"מ! בואו :)))

ראיתי את הסרט "קינג קונג"

היה ארוך מאוד. 3 שעות. אין עלילה אבל עמוס אפקטים. זה נראה כמו "כשטיטניק פגש את פארק היורה".... אקשן מתח פחד וקיטש אמריקאי. בסך הכל נהניתי.

שירי 1 2 3

New member
לגבי האפקטים...

לפני מספר שנים,הייתי באולפני "יוניברסל" בקליפורניה. באחד האולפנים יצרו את קינג קונג בגודל ענק,כשהוא "בניו-יורק". הוא "תקף" את "האוטובוס" שלנו... הפעלולים היו מדהימים...חוויה מיוחדת...

boopymylife

New member
אני ראיתי את הסרט "זוג משמיים"

סרט פשוט מדהים...!!!!!!!!!! אהבתי ^^ זה על רופאה שניסו לשדך לה מישהו, ובדרך לדייט איתו היא עשתה תאונה ונכנסה לקומה, ואז במקריות הוא נכנס לגור בדירה שלה.. והרוח שלה עדיין נמצאת שם.. הרוח שלה לא מאמינה שהיא מתה, היא בטוחה שהיא חיה ולא מבינה מה הוא עושה לה בבית.. הוא בסוף משכנע אותה שהיא מתה ומנסה להזכיר לה מי היא. אח"כ הם מתאהבים, אבל לא יכולים לגעת אחד בשני, והוא עוזר לה להיזכר מי היא הייתה. אח"כ הם מגלים שהם היו אמורים להיות בדייט לפני שהיא עשתה את התאונה. הוא מבריח את הגופה שלה מהביה"ח, ובדרך שבאה אבטחה המכשירים התנתקו בטעות. הרוח (שרק הוא רואה) נעלמת לו לאט לאט מול הפרצוף והוא מתחיל לבכות.. הוא מנסה לנשק את הגופה בתקווה שהיא תקום, והיא קמה, אבל לא זוכרת מי הוא וחושבת שהוא מטורף שהוא מספר לה שהיא הדריכה אותו איך להבריח את הגופה. בסופו של דבר היא ניזכרת מיהו והם ביחד ^^ סרט כלכך קיץ'-רומנטי-מצחיק-דרמטי מתה על זה ^^ ממליצה בחום !

אנונה2

New member
אבל למה גילית את הסוף?:|../images/Emo95.gif

רציתי ללכת לראות את זה, למה גילית? :|

boopymylife

New member
../images/Emo67.gifסורי חח

בכל מקרה תלכי.. סיפרתי בכלליות.. >< *כאפהלעצמי*

Dark Force

New member
הייתי בהארי פוטר../images/Emo13.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

סרט מאגנייייייב
שונה מהספר, אבל באמת טוב.

אנונה2

New member
גמאני ראיתי אותו היום../images/Emo95.gif

כל הסרט אני אומרת "פאק, הסדריק הזה בול כמו שיר!!
)
הוא דומה לך בולל! ובאמת סרט יפה

Mayan And RL

New member
ישבתי לידו בטקס מסך הזהב

הבנאדם ק=ו=ר=ע מצחוק ..
כמעט כל הטקס הוא רק ישב וצחק.. ושהסדרה או איזשהוא שחקן/שחקנית היו מועמדים באיזה שהיא קטגוריה אז הוא גיא לואל וגילת אנקורי ישבו והחזיקו אצבעות והכל.. אבל הם לא זכו בכלום :\ ושהדס מורנו עלתה לבמה הם ממש התלהבו ושמחו שהיא זכתה עם אקזיט.. קיצר היה כיף לשבת לידו כל הטקס הוא ממש חמוד ו=מ=צ=ח=י=ק!!!

למעלה