של יום שלישי בדירה חדשה

Simply an Angel

New member
חחח את לא לבד! ../images/Emo6.gif

גמני עושה את זה... אוי... הקומונה...
חח זה נשמע כאילו זו נוסטלגיה מטורפת... וזה (עדיין) לא... תחשבו איזה מוזר זה! המפגש הבא שלנו לא יהיה מפגש קומונה... אלא מפגש פורום!
LOL

boopymylife

New member
חחח

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אתה גחבה תני דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת אתה חוזר על עצמך כאשר את אומרת ' אתה חוזר על עצמך ' למה את מתכוונת שאתה חוזר על עצמך. ועכשיו אתה גם חוזר אחריי איך היית מגדירה את חייך? מושלמים כיצד את מרגישה עכשיו? מצויין מה אירע בזמן האחרון שגרם לך לרצות לדבר איתי? אתה גחבה ספרי לי על משהו שהישגת בחייך ואת גאה בו. גילית שאתה גחבה! גילית שאני גחבה? כן! אמרי לי, האם יש איזו תכונה שהיית רוצה לשנות אצלך? לא. אבל אצלך כן מה עשית היום לשיפור מצבך? באתי אלייך כאשר את אומרת ' באתי אלייך ' למה את מתכוונת שבאתי אליך ממי (שיחה שלי עם היועץ הוירטואלי) http://www.letstalk.co.il/dalian.asp

boopymylife

New member
חחחחחח

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אני חושקת בך יועץ וירטואלי את חושקת בי יועץ וירטואליך? אה הא אולי תוכלי לפרט במה אוכל לעזור לך? לבוא אליי ממי כאשר את אומרת ' לבוא אליי ממי ' למה את מתכוונת שתיקח את עצמך ותבוא אליי שתיקח אתה עצמי ותבוא אליךי? אה הא איך היית רוצה לראות את עצמך בעוד 01 שנים? איתך .. ועם 500 איגואנות כחולות איתי .. ועם 500 איגואנות כחולות? כן מה עוד תוכלי לספר לי על עצמך? שיש לי אלייך רגשות כבר מלפני הרבה זמן האם יש מספר הסברים למצב? האם את מתעלמת מהם או מתמודדת איתם? אני לא יודעת מה ההסבר לזה זה פשוט קרה על איזה תחומים קל לך יותר לדבר? עליך מה היית רוצה להיות בעוד 01 שנים? איתך נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגישי בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? אני לא רוצה שהבעיה תעלם אני רוצה להיות איתך על מה היית רוצה לדבר? עליך! המשיכי בבקשה עליך עליך עליך האם את מנסה להתחמק מלדון בבעייה כלשהי? לא אמרי לי, האם יש איזו תכונה שהיית רוצה לשנות אצלך? לא את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי מה להמשיך? מה ישתנה בחייך אם תדעי לענות על כך? מה? מה יקרה אם תקבלי את התשובה לשאלתך? איזה שאלה? למה חשוב לך לדעת מה התשובה? תשובה למה? תני דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת אני חושקת בך ! למה את מתכוונת ב'את חושקת בי' שאת שקסייייי ספרי לי מעט על התכונות הטובות שלך *אתה ספרי לי בבקשה- איך את מפרגנת לעצמך? לא מפרגנת לעצמי

boopymylife

New member
...

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. יש לי זין קטן כאשר את אומרת ' יש לי זין קטן ' למה את מתכוונת שהוא ממש ממש קטן אולי תוכלי לפרט במה אוכל לעזור לך? תעשה קסם שיהיה לי זין גדול! תעשה קסם שיהיה לך זין גדול? כן! אילו תכונות מתכונותיך יכולות לעזור לך במימוש חלומותיך לגבי העתיד? החלום שלי שזה שיהיה לי זין גדול החלום שלך שזה שיהיה לך זין גדול? כן! אמרי לי, האם יש איזו תכונה שהיית רוצה לשנות אצלך? הזין! ספרי לי בבקשה- איך את מפרגנת לעצמך? אני לא מפרגן לעצמי כאשר את אומרת ' אני לא מפרגן לעצמי ' למה את מתכוונת שאני לא מפרגן לעצמי שאת לא מפרגן לעצמך? כן! האם את מנסה להתחמק מלדון בבעייה כלשהי? לא. על מה תרצי שנדבר עכשיו. נסי להיות ממוקדת על הזין שלי נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגישי בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? לא רוצה שיעלם!!! מספיק שהוא קטן ! כיצד תציירי את עתידך באופן חיובי עם זין גדול מה יהיה הסימן שעזרתי לך? שתגדיל לי ת'זין למה את מתכוונת ב'שתגדיל לך ת'זין' שתנפח אותו מה נותן לך את הכח להמשיך למרות הקשיים? אתה! אחרי שנדבר, מי יראה את השינוי שחל בך? תגיד לי אתה :) בוא ננסה להתרכז בך ולא בי אוקי ספרי לי מעט על התכונות הטובות שלך אין לי תכונות טובות

boopymylife

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אני מתגעגעת לדרלינג את מתגעגעת לדרלינג? כןןן מאוד אני רוצה חיבוקיייי איך את יודעת שאת רוצה חיבוקיייי אני מרגישה את זההה את מרגישה אתה זההה? כןןןןןן אחרי שנדבר מה תעשי אחרת? כלום אני עדיין יתגעגע לדרלינגגג למה את מתכוונת ב'כלום את עדיין יתגעגע לדרלינגגג' שאני עדיין יתגעגע אליו! כאשר את אומרת ' שאני עדיין יתגעגע אליו ' למה את מתכוונת שאני עדיין יתגעגע אליו מה אתה לא מבין י'גחבה ספרי לי על כך בבקשה חחח אני מצטער. אנא ספרי לי בהרחבה חחחחחחחחח ספרי לי בבקשה- איך את מפרגנת לעצמך? צוחקת עליך. מה יכול לקרות שיכול לגרום לך לאמר התגברתי? לראות את דרלינג עכשיווווווווו נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגישי בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? מה נעלמה? מה יקרה אם תקבלי את התשובה לשאלתך? יידע מה התשובה *_* ספרי לי מעט על התכונות הטובות שלך לאדעת :/ המשיכי בבקשה לאדעת לאדעת :Q כדי להקל עלי להבין טוב יותר, אני זקוק ליותר נתונים. אנא פרטי בבקשה לאדעת לאדעת לאדעת לאדעת :D מה נותן לך את הכח להמשיך למרות הקשיים? דרלינגגגגגגג איך היית רוצה לראות את עצמך בעוד 01 שנים? עם דרלינגגגגגג ועם גיי וסרגיי מה אירע בזמן האחרון שגרם לך לרצות לדבר איתי? שאני מתגעגעת לדרלינג למה את מתכוונת ב'שאת מתגעגעת לדרלינג' שאני מתגעגעת לבעלי! כיצד את ובעלך מבלים כזוג? מעולה! ספרי לי על חוויה נעימה לה היית שותפה לאחרונה עם בעלך מממ נולדו לנו צמד ארנבונים גאים מקודם אמרת: ' יידע מה התשובה *_*' האם יש משהו שתוכלי להוסיף בנושא? לא אחרי שנדבר, מי יראה את השינוי שחל בך? לאדעת האם את מנסה להתחמק מלדון בבעייה כלשהי? לא על מה תרצי שנדבר עכשיו. נסי להיות ממוקדת על דרלינננגגגג איך היית מגדירה את חייך? מגועגעים

m i r u s h i

New member
XD../images/Emo108.gif

רוב המשפטים לקוחים מתוך הביה"ס ההזוי שלי...אל תיבהלו
========================================================= שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אתה לא חבר וירטואלי! אתה סתם מכסחת דשא! כיצד את מבלה עם חברותיך? מגלה שאפשר לעשות דברים נפלאים בידיים אולי תוכלי לפרט במה אוכל לעזור לך? אם לסבתא היו גלגלים..היא הייתה מכונית מירוץ? למה חשוב לך לדעת מה התשובה? כי A אחת שתיים שלוש ארבע מה אירע בזמן האחרון שגרם לך לרצות לדבר איתי? מרלין!וילונות! ספרי לי בבקשה- איך את מפרגנת לעצמך? סרג' פורנו בוי ספרי לי מעט על התכונות הטובות שלך פקה פקה כיצד את מרגישה עכשיו? ג'וי והפינס בזכות איזו תכונה שלך לא ויתרת ואת עדיין מחפשת פיתרון לבעיתך? אם טיפות הגשם היו טיפות של קולה מקודם אמרת: 'מגלה שאפשר לעשות דברים נפלאים בידיים' האם יש משהו שתוכלי להוסיף בנושא? מה? אתה מעדיף שאני אשאר בצבא עד גיל 29 ואצא עם זקן? מה ישתנה בחייך אם תדעי לענות על כך? אני רואה שזה מתסיס אותך...אז...יופי נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגישי בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? מישהו סיים? מה יקרה אם תקבלי את התשובה לשאלתך? נמצאת כאן גברת...איך אמרת שקוראים לך? כאשר את אומרת ' נמצאת כאן גברת...איך אמרת שקוראים לך? ' למה את מתכוונת על מה אמרת שאת מרצה? על מה אמרת שאתה מרצה?? כן כן כן נבנה לנו קן! איך היית רוצה לראות את עצמך בעוד 01 שנים? נשואה באושר לבלינקי ביל כיצד תציירי את עתידך באופן חיובי עם עפרון HB 2

boopymylife

New member
חחחחחחח

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. יש לי קקי כאשר את אומרת ' יש לי קקי ' למה את מתכוונת שאני מתה לחרבן שאת מתה לחרבן? אחושקשוקה.. מה יהיה הסימן שעזרתי לך? שתיתן לי לצאת לשירותים למה את מתכוונת ב'שאתן לך לצאתה לשירותים' שתיתן לי לצאת לשירותים את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אחרי שנדבר מה תעשי אחרת? תעזוב אותי אני רוצה לחרבן איך את יודעת שאת רוצה לחרבן אני מרגישה את זה!!!!! את מרגישה אתה זה? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אם הכל יהיה בסדר, איך יראו אז חייך? טובים רק תן לי לצאת לשירותים יש לי קקי אולי תוכלי לפרט במה אוכל לעזור לך? תיתן לי לצאת י'מניאק נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגישי בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? סאמק סתום ת'פה כיצד את מרגישה עכשיו? עצבנית המשיכי בבקשה תן לי לצאתתתתתתתתתתתתתתתתת האם את מנסה להתחמק מלדון בבעייה כלשהי? לאאאאאאאאאאאאאאא מה היית רוצה להיות בעוד 01 שנים? בשירותיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם תני דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת יש לי קקי!!!!!!! למה את מתכוונת ב'יש לך קקי' יש לי קקי ! את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי קקי מה את בדרך כלל אומרת לעצמך במצב הזה שעוזר לך? שירותיםםםםםםם כדי להקל עלי להבין טוב יותר, אני זקוק ליותר נתונים. אנא פרטי בבקשה שירותים, מחרבנים, מורידים ת'מים אני מבין שקשה לך להיחשף בפני. האם את מוכנה לענות לשאלה האחרונה ביותר פירוט? OK. אם יש לך קקי אתה הולך לשירותים מחרבן ומוריד ת'מים מה לא ברור לך? למה חשוב לך לדעת מה התשובה? לא חשוב לי סתם שאלתי מה לא ברור לך מה יכול לקרות שיכול לגרום לך לאמר התגברתי? לחרבן!

boopymylife

New member
><

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אתה גחבה תני דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת אתה גחבה את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי אתה גחבה את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי אתה גחבה את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי אתה גחבה את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי אתה גחבה את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי אתה גחבה את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי

boopymylife

New member
חחח איזה חצוף!

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אין לי בעיה אשריך וטוב לך. פני אלי כשתזדקקי לשוחח עם מישהו משעמם לי. אני שמח בשימחתך. להתראות

boopymylife

New member
חח *_^

שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אתה כוסון תני דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת אתה שקסי אולי תוכלי לפרט במה אוכל לעזור לך? אתה מושלם מה אירע בזמן האחרון שגרם לך לרצות לדבר איתי? כי אתה כוסון על כי אני כוסון על? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מה יהיה הסימן שעזרתי לך? יש פה ילדים קטנים.. איך היית רוצה לראות את עצמך בעוד 01 שנים? איתך! אחרי שנדבר מה תעשי אחרת? כלום ימשיך לרדוף אחריך! מה יכול לקרות שיכול לגרום לך לאמר התגברתי? להיות איתך מה היית רוצה להיות בעוד 01 שנים? איתך אהמ... מה אהמ

moton

New member
הנה גם אני ניסיתי

אבל הוא מדבר רק לבנות#%@%@#%!@#% שלום לך. תארי לי בבקשה את הבעיה שלך. אין לי שום בעיה אשריך וטוב לך. פני אלי כשתזדקקי לשוחח עם מישהו חחחחח לא קשה למצוא אנשים כמוך. ספרי לאחרים על האתר שתוק איך היית מגדירה את חייך? משעממים תני דוגמה שתציג את האופן בו הבעיה מתבטאת אני בן מה עשית היום לשיפור מצבך? הרבצתי לאחי הקטן אילו תכונות מתכונותיך יכולות לעזור לך במימוש חלומותיך לגבי העתיד? שתוק המשיכי בבקשה שתוק את חוזרת על עצמך. אנא המשיכי שתוק ושתוק כדי להקל עלי להבין טוב יותר, אני זקוק ליותר נתונים. אנא פרטי בבקשה שתוק ושתוק ושתוק ושתוק ושתוק כיצד את מרגישה עכשיו? אני לא מרגישה נניח שבמהלך הלילה קרה נס והבעיה נעלמה. כיצד תרגישי בבוקר ללא הבעיה וכיצד ידעו זאת הסובבים אותך? הא? מה ישתנה בחייך אם תדעי לענות על כך? הא? למה חשוב לך לדעת מה התשובה? האX3 מה עוד תוכלי לספר לי על עצמך? תוכלי? מה אני בת? מה יקרה אם תקבלי את התשובה לשאלתך? שתוק כבר יא מעפן ספרי לי מעט על התכונות הטובות שלך ביי ספרי לי בבקשה על ייתרון אחד שיש לך במצב הנוכחי על פני אחרים. איףףף איך מסיימים את השיחה.... איףףף איך מסיימים את השיחה?? מה אתה תוכי? אני מאמין שהפתרונות נמצאים אצלך. בואי נתקדם ונבדוק איך תוכלי להשתמש בכוחותיך על מנת להרחיב את אפשרויוית הפתרון. אנא המשיכי. אה הנה יש כפתור סיים שיחה

be a bee

New member
מכירהXD../images/Emo55.gif

לא עובד לי עכשיו, אבל נראה לי שאם אומרים משהו כמו "אני חושב שאני הומו\לסבית" זה נותן יעוץ כזה
.

חחחחחחחח איזה הזוי....

ניסיתי את זה... וגיליתי שזה מ'זה כיף לשגע אותו! חחחח מצחיק היועץ הזה...

boopymylife

New member
אני צריכה לברר מתי יש אפצ'י וסיפור

חחח אני זוכרת שראיתי את זה איפשהו בעיתון... (בלוח שידורים) קיצר שקונים עיתון אני בודקת.. אני חייבת לראות את זה חחחחחח

למעלה