של יום שלישי קצר ומגניף

m i r u s h i

New member
יאללה...לילה../images/Emo29.gif../images/Emo108.gif

מקווה שאני אשרוד אותו בכלל..
אורי,היית מקסים בצ'אט
בהצלחה לנבחנים\נבחנות

m i r u s h i

New member
אני חולה מתה../images/Emo122.gif../images/Emo108.gif

מישהו יכול לארגן לי הלוויה מכובדת?
אני מורישה לכם הכל.. מי רוצה את שושו אהובי?
המיטה וחצי האדומה והיקרה שלי?
המחשב והמדפסת המשולבת?
טוב נו. אני אשרוד. רק שתבינו עד כמה אני סבלתי בלילה-3 גלילי נייר טואלט נמצאים על הרצפה ליד המיטה (ז"א היו...עד שניקיתי עכשיו) אני שונאת את החורף
איפה הקיץ והיומולדת 18 שלי?

Simply an Angel

New member
דחו לנו את המבחן במתמטיקה!! אאאאא

איזה כיףףףףף!!!! לא רק שלא היו לנו שיעורי מתמטיקה כ-ל השבוע הזה.. גם לא יהיה לנו מחר מבחן במתמטיקה.. הוא נדחה ל- 15 לדצמבר! Yoopi YEY! HAAPY HAPPY HAPPY!

sapirushhhhhhh

New member
גם לנו דחו^_________^

אבל אתמול היה לנו 3 שעות מתמטיקה
שהוסיפו לנו והיום היה לנו עוד שעתיים מתמטיקה שגם אותם הוסיפו לנו

אנונה2

New member
עוד מעט יש לי אסיפת הורים...../images/Emo95.gif

שונאת אסיפות הורים
כל פעם כל המורות אומרות אותו דבר: "אלונה תלמידה מתוקה, חרוצה, בעלת אינטיליגנציה גבוהה אבל היא לא מנצלת את זה, היא גם צריכה להשתתף יותר בשיעור"
שונאת את זה...

אנונה2

New member
חזרתי מהיום הורים...../images/Emo10.gif../images/Emo95.gif

הגענו ב19:35 (וכמובן שהפסדתי את האירוח של גורי
) ואחרי 10 דקות הכניסו אותנו ואז פגשנו את המחנכת שלי והיא אמרה בדיוק מה שאמרתי: "אלונה תלמידה מתוקה, חרוצה, בעלת אינטיליגנציה גבוהה אבל היא לא מנצלת את זה, היא גם צריכה להשתתף יותר בשיעור" :| שיחדשו טיפה... והכל היה כל כך תמים ומתוק ויפה, אבל אז פתאום... המורה למדעים זימנה אותנו לשיחה המורה, שכל כך לא סבלתי אותה, שהיא גרמה לי לשנוא מדעים כל כך, זימנה אותנו לשיחה. כמובן שהיא דיברה בסגנון "אלונה תלמידה חרוצה, עכשיו כל הדברים הרעים שהיא עשתה" ופשוט כל כך שנאתי אותה באותו רגע...
ובסוף, היא עוד מבקשת שנשמור על קשר איתה, ושניקח את הטלפון שלה, זה היה הרגע שפשוט עמדתי מולה בפה פעור... הייתי בהלם טוטאלי!! אני כל כך כל כך כל כך כל כך שונאת יום הורים

JULI4561

New member
היה לנו היום מי"צב= ארוך משעמם וקל!

וקיבלתי 92 בספרות :]

boopymylife

New member
חחחחחחחחחחח איזה יום הזויייי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (שי יודעת בטח למה XDDDD) דייייייייייי היה יום כלכך בנזונעעעעעעעעעע אני לא מפסיקה לצחוקקקקקקק XDDDDDD פשוט אחד הימים היותר הזויים וספונטנים שהיו לי בזמן האחרון .. XXXXXXXXXXDDDDDDDDDDD שיהיה לכם יומטוב(לילהטוב?) XXDD

boopymylife

New member
לילע טוב

מחר לומדת עד 5
(אני יתנחם בזה שיום חמישי יש שביתת תלמידים.. וששבוע הבא הכי מאוחר שאני יסיים זה ב3)

למעלה