של יום שלישי

Grey Flannel

New member
באיזה מופע משתתף תום אבני?

אני חייב כרטיסים!!!!!!!!!!!!!! שמישהו יענה לי!!!! בקשה!!!

chen010189

New member
אני ישבתי לידו בקפיטריה,

תקנא. אה, אתה בטח כבר בוכה ומתכנן לשאול אותי בעצבים "איך התקלחת מאז? איך נתת לניחוח גופו לרדת ממך?" אני אענה לך, היה קיץ תשמע, חום, מזיעים הייתי חייבת את ריח הסבון (שתאמין לי, הרבה יותר עדיף מ"ניחוח גופו"
) אה, וכשהייתי שם הוא צעק והחריש לי ת'אזניים

boopymylife

New member
חחח

עכשיו הסתכלתי בVOD צהבת.. (תוכנית10 ניראהלי) והיה משו על תום אבני-שהוא עושה דיאטת השמנה.. וששפתחו בשבילו במיוחד מכון שיזוף ביום שבת(שזה סגור) חחח

chen010189

New member
את בכלל ../images/Emo3.gif

בואי כבר לבית ספר שלי
ואגב, את מכירה את רנד? הוא מהכיתה שלי, והוא מצחיק והוא ידיד של ג'ניה וכל אלה והוא הרבה בזולה אז אני מתפלאת איך דווקא אותו את לא מכירה, הוא קורע זה, יש לו יציאות

boopymylife

New member
בואי את לביצפר שלי!../images/Emo46.gif

ובליקשר בואי כבר לרמת אלון !!!
חחח וואי זה מהזה מציק לי שאנחנו גרות איזה 5 דקות נסיעה אחת מהשניה ואני לא רואה אותך בכלל(חוץ ממפגשים!) >< ואני לא מכירה רנד חחחחח..... ומיזה ג'ניה?..... איזה זולה??? חחחח מהמהמהמה??...

Grey Flannel

New member
תום אבני שולת!!!!1

זה היה אחרי תקופת אגם? מה הוא לבש? האם הוא משתשמש בקיסמי אוזניים? אם כן, באיזה סוג?

boopymylife

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

Simply an Angel

New member
#@$%)_@#)%_!@)#$!(_$%!_@$)!@_

דווקא אותנו היא חייבת ללמד המורה הטיפשה הזו@!#!@?!@)$_!@()$_+@

boopymylife

New member
כלכך מבינה אותך../images/Emo7.gif../images/Emo46.gif

הרגע המחנכת שלי התקשרה והתחילה לחפור לאמא שלי ולצעוק עליי שאני מחסירה יותר מדי ושכבר עברתי את המכסה ושאני לא באה עם תלבושת ביצפר תקנית ושאני לא מקפידה להקשיב בשיעורים ושאני מרבה לדבר ולהפריע בשיעורים %$%$%$%#$%$#%#$%#$%#$%#$%#$% ועכשיו אבא שלי רוצה שאני יבוא איתו ליום הורים ביום חמישי הוא אומר שהוא רוצה שאני יהיה נוכחת סאמק $%#$%$#%#$ שונאת אותה

boopymylife

New member
לילה טוב!../images/Emo122.gif../images/Emo168.gif

נשבר לי מהביצפר הזה ומהמחנכת הזאת!#$@$ כל יומיים מבחן שמודיעים על החומר יומיים לפני$#%$# מחנכת פוסטמה בת $#@#$#%#$ שהלוואי שתידרס ממשאית זבל$#$ פוללל עבודות ופוללל מש"בים ופוללל שיעורים שאין זמן להכין (כי מסיימים כל יום או ב-3 או ב-6 וכי יש כל יומיים מבחן במשו) והמורים המפגרים האלה לוקח להם שבועיים לבדוק בחן מסכן%$#%# אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ביצפר $%$%$#%#$%#$%$#%$#
ויום חמישי יום הורים -(תחזיקו לי אצבעות.. וצריך תאמינו לי) קיצר לילה טוב >< (מחר לומדת עד 6)

למעלה