שרשור הכרות מיוחד !

Prue 4 u

New member
Me../images/Emo70.gif../images/Emo78.gif

שם: רוני גיל: 13 מקום מגורים: הרצליה אלבום מועדף: אמ... fallen? 3 שירים: going under, hello, bring me to life וזהו!

הכרות../images/Emo140.gif^^../images/Emo29.gif

זה תמיד דבר טוב חחח נתחיל
שם: סטפני
16 (לא 15. 16...קאפיש?)
מקום מגורים: אשדוד
אלבום מועדף: fallen
3 שירים מועדפים:אי אפשר יותר??
גוינג אנדר,אימג'נרי,טורניקט,האנטד ולייז ^^ (לסטף מותר יותר....סוו מי
)
תכונה רעה: אמממממ אינפנטיליות חחחח
תכונה טובה: אני נחמדה לכול דבר אפשרי
ואופטימית
הדבר שהכי יקר לי: משפחה שלי
אופקורס
משו שאני רוצה להעביר לאומה (מוטו לחיים או סתם יציאה סתומה):
מיאוווווווווו
- קיפוד
(תפנימו - קיפוד! לא חתולה!....איי ראסט מיי קייס.)

גמ../images/Emo60.gifאני!:)

שם:רותם גיל:17 מקום מגורים: רחובות אלבום מועדף: Fallen
3 שירים אהובים במיוחד:
Evanescence - My Immortal
Evanescence - Going Under
Evanescence - Bring Me To Life
תכונה רעה: אדישה ושוכחת מהר...זיכרון קצר...
ולא נחמדה שאני עצבנית... תכונה טובה: נחמדה,חמודה
,ספונטנית ואמינה!
הדבר שהכי יקר לי: הפלאפון
החברות הטובות
והכלבה שלי!:)
משו שאני רוצה להעביר לאומה (מוטו לחיים, או סתם יציאה סתומה):
LiNķIn PάRķ & EvAnEsCeNcE RǚLLzZz

°AmandA°

New member
אני../images/Emo70.gif

שם: קרן גיל: 14 וחצי מקום מגורים: מרכז אלבום מועדף: סורי אין לי את האלבום של אוונסנס אז אני ירשום אלבום אחר good charlotte- the young and hopless 3 שירים אהובים במיוחד: evanesence - going under good charlotte - wondering justin timberlake - never agin תכונה רעה: עקשנית ,אובססיבית ולא מסודרת תכונה טובה: חברה טובה, נאמנה ואכפתית הדבר שהכי יקר לי: המשפחה החברים משהו שאני רוצה להעביר לאומה: אמממ...אין לי מושג...

moranos

New member
אנייייייייייייייייייייייייייייייי :

שם: מורן..... גיל: 16 וחצי מקום מגורים (או אזור לאלה שמעדיפים לשמור על פרטיות): חולון אלבום מועדף: של אוונסנס וגוד שארלוטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט 3 שירים אהובים במיוחד (בחרתי 3 כי אחד זה קשה לבחור.. מי שמעדיף אחד או שניים בכיף!): hell, My Last Breath, going under תכונה רעה: מציקה יותר מדיי לאנשים, עקשנית בטירוף, מעצבנת חבל על הזמן תכונה טובה: יודעת להקשיב... ולהציק חח... הדבר שהכי יקר לי: הפלאפון שלי והחבר שלי... משו שאני רוצה להעביר לאומה (מוטו לחיים, או סתם יציאה סתומה): אני אבחר ביציאה הסתומה כי יש לי מלא כאלה.. אבל כרגע אין.. :) הנה היציאה הסתומה... :)

אופס צריך 3 שירים?חחחח

חשבתי 3 אלבומים אהובים של זמרים אחרין פחחח 1 bring me to life 2 האנטד 3 מיי לאסט ברית' המהמם!

™baMba

New member
מוצ../images/Emo13.gif

טאל
13 עוד 10 ימים
גבעת שמואל משו
גוינג אנדר וברינג מי 2 לייף
עקשנית
בספק אם יש כזו
המשפחה
אחותי היא דבר קטן ושולט

שלי...

שם: לירון גיל: 17 מקום מגורים (או אזור לאלה שמעדיפים לשמור על פרטיות):
אלבום מועדף: ברגע זה Fallen 3 שירים אהובים במיוחד (בחרתי 3 כי אחד זה קשה לבחור.. מי שמעדיף אחד או שניים בכיף!): אה, מקשיבה הכי הרבה עכשיו לEvanscence - Whisper, Linkin Park - Faint וSean Paul - Stick Like Glue תכונה רעה: פסימית תכונה טובה: אה, באמת לא מסוגלת לחשוב על אחת, תלמדו להכיר אותי ותענו בעצמכם חחחח הדבר שהכי יקר לי: דיסקמן אלא מה? משו שאני רוצה להעביר לאומה (מוטו לחיים, או סתם יציאה סתומה): חיים רק פעם אחת אז נצלו כל רגע ותהנו

GaLgOl

New member
אני.....

גל 15 גני תקווה אני שומעת- טורי איימוס,פיונה אפל ,אה-אה,אוונסנס,בון ג'ובי דה קולינג,גוד שארלוט, ואני שונאת מזרחית!!!!! תכונה רעה-עצבנית ולפעמים רעה! תכונה טובה-יודעת להקשיב הדבר שהכי יקר לי- דיסקים

Lucky Charmed

New member
עכשיו אני...

שם: רתם גיל: 15 אלבום מועדף: וואו לא יודעת... אולי FALLEN, ONE LOVE HA יש עוד אבל לא משנה... 3 שירים אהובים: aerosmith- dont want to miss a thing my immortal כשזה עמוק (של קורין אלאל למי שלא יודע..) תכונה רעה: ביישנית...
תכונה טובה: אממ לא יודעת... חמודה .... הדבר שהכי יקר לי: משפחה וחברות מסר לאומה: אמממממ לא.....

הצטרפתי!

שם: אין גיל: 17 מקום מגורים: תל אביב 3 שירים מועדפים: bring me to life missing my tourniquet תכונה רעה: רגישה מדי תכונה טובה: וי זה קשה...
אולי סבלנית... הדבר שהכי יקר לי: הדובי שלי... סתם. החברים שלי. מוטו לחיים: אתם תרצו אין זו אגדה!

shiBBy girl

New member
אני !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שם:חן גיל:13 וחצי מקום מגורים (או אזור לאלה שמעדיפים לשמור על פרטיות):ראשון אלבום מועדף:evanescence-fallen' linkin park-מטאורה 3 שירים אהובים במיוחד (בחרתי 3 כי אחד זה קשה לבחור.. מי שמעדיף אחד או שניים בכיף!):field of innocence(evanescence), going under easier to run (linkin park( בקשר לתכונות אין לי מה לרשום אנלא יודעת להגיד על עצמי דברים :\ הדבר שהכי יקר לי:כל מיני דברים משו שאני רוצה להעביר לאומה (מוטו לחיים, או סתם יציאה סתומה): B shiBBy!!!!!!!!!!!!!! never sleep never die!

shiBBy girl

New member
אופסי בטעות רשמתי בהודעה חדשה

סלחו לי אולי נהפוך את זה לשרשור אייסיקיו?

Torn

New member
נפתח שירשור אייסקיו אתמול

כנראה הוא עבר עמוד כבר, אז תקפיצו אותו... ואל תדאגי אני אשרשר את ההודעה שלך למקום הנכון
.

shiBBy girl

New member
תודה :) ואני יוסיף את המספר שלי

גם אני הצעתי ממזמן לפתוח פורום עליהם ולא הסכימו לי :\\\\\\\\\\\\\ אז אני מזה שמחה שנפתח ואני ינסה להציע עו פעם כדי להיות מנהלת גם אני פשוט ח-ו-ל-ה עליהם וזהו! חח

למעלה