שרשור צחוק

a y o o s h

New member
חחחחח איזה מתוקה!!! ../images/Emo13.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo23.gif

גם שלך היה מצחיק!

shirel 1211

New member
בדיחה../images/Emo70.gif

איש אחד הלך ברחוב וראה ילד יתום. האיש:"ילד, איפה אמא שלך?" הילד:"מתה, נדרסה מטרקטור." האיש:"ילד, איפה אבא שלך?" הילד:"מת, נדרס מטרקטור." האיש:"ילד, איפה אחיך?" הילד:"מת, נדרס מטרקטור." האיש:"ילד, איפה אחותך?" הילד:"מתה, נדרסה מטרקטור." האיש:"ילד מסכן, מה אתה עושה כל היום?" הילד:"נוהג בטרקטור
"

ayeltush1

New member
חחחחחח אהבתי מצחיקולים../images/Emo6.gif

אחלה של שרשוררררר חחחחחח

הבדיחה הכי מצחיקה בעולם !!! ../images/Emo41.gif

המורה באה לדני אומרת לו דני היו 5 ציפורים על הגג בא צייד ירה ב - 1 כמה נשארו הוא אומר לה כלום היא אומרת לו תסביר לי למה כלום הוא בא אומר לה הצייד ירה באחד והשאר עפו מהרעש היא אומרת לו יפה אני אוהבת את קו המחשבה שלך דני אומר למורה המורה המורה עכשיו לי יש שאלה אליך 3 בחורות יושבות על ספסל אחת מלקקת גלידה אחת מוצצת גלידה ואחת בולעדת גלידה מי משלושתם נשואה המורה מסמיקה ואומרת זאת שמוצצת גלידה דני עונה לה לא זאת שיש לה טבעת נישואין על היד אבל אני אוהב את קו המחשבה שלך

../images/Emo32.gifהיום הפועלל ומכבי חיפהה../images/Emo86.gif

יייווווו היום ב-20:30 הפועל ת"א אדום עולהלהההההלהלהלהלההה נגד מכבי חיפה פיככססההה
צפרדעים ירוקים
מצטערת לכל אוהדי מכבי חיפה אבל... אדום עולה זה הפועל... עמוק בתוך הנשמה!!! סורי על החוסר קשר לראש גדול
עדי מרום

Ben LeVi 232

New member
עשו טובה, שרשור ../images/Emo32.gif אחד.

אמנם נושאים שלא קשורים לפורום וגם לא קשורים אחד לשני אבל רק אחד.

הפועל עולה עולה ../images/Emo86.gif

תווודדדההה!!!! בן אדם נורמלי בעולם שלא איבד תקווה בקבוצה המנצחת שלנו!!! בינתיים די מפסידה אבל... שטויות! הם כבר יתחילו לשחק טוב כשההנהלה תחזור למוטב!!! חחח...!!!
לא בפורום הזה סתם נכנסתי לראות מה הולך כאן...

טלטול15

New member
מסכימה!!!!!!!!!!!!!!

הפועל עולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה