תוכניות חדשות בערוץ 24

MC SammY

New member
../images/Emo32.gifהשאלון השבועייי

השבוע שעבר: שיר השבוע: אלבום השבוע: מאכל השבוע: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

MC SammY

New member
../images/Emo182.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: חולמת-דין דין אביב ומוש בן ארי אלבום השבוע: צוחקים מתחת לאדמה-תומר יוסף מאכל השבוע: בילשי (משו רוסי עזבו
) משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "ובסופו של יום כמו שלכת, עירום מקליפותיי אבוא אלייך..." צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): תכלת. אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: יומחמישי. משהו שהרס את השבוע: ידיד שלי. השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: יומחמישי. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שירד שלג?
שיר שפתחתם איתו את השבוע: Bratya grim-kusturiza. האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: יש כזה

JamicaniT

New member
../images/Emo187.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: כנסיית השכל - איך זה מרגיש. אלבום השבוע: תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה. מאכל השבוע: פיצה !! משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אני שונא אלימות, אבל מכה את אישתי. זה נשמע לכם סותר. אבל זה .... לא. צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אדום. אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: סרט מתחת לפוך. משהו שהרס את השבוע: קיבלתי תלונות ;[
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיגיע סופשבוע .. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אזכה בלוטו [?] שיר שפתחתם איתו את השבוע: דניאל סלומון - מישהו לרוץ איתו. האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

hilagilady

New member
../images/Emo32.gif תוכניות חדשות בערוץ 24../images/Emo124.gif

יודעים כמה ק"ג הורידה נינט
כמה שנים יהודה ואפרת היו חברים
רוצים לבחור מה יהיה הקליפ הבא שישודר
ערוץ מוסיקה 24 מזמין אתכם להשתלט
לו על המסך
החל מהשבוע רצועות קליפים אינטראקטיביות חדשות
חידות טריויה
צ'יטוט בין צופים
בחירת הקליפ המשודר
החורף הזה לא תרצו לצאת הבית

hilagilady

New member
POP UP../images/Emo105.gif

POP UP
- רצועת קליפים בצירוף חידות טריוויה משעשעות.
הרצועה מורכבת מקליפים של להיטי הפופ העכשיווים. על גבי המסך מופיעות חידות טריוויה עם שלוש אפשרויות לתשובה הנכונה אותה מוזמנים הצופים לשלוח באמצעות SMS. לדוגמא: כמה ק"ג נינט ירדה
כמה שנים היו יהודה ואפרת חברים וכו'. בסוף הקליפ מופיעה התשובה הנכונה. הצופים יתחרו על צבירת נקודות שבועיות, על המסך יופיעו שמות הצופים המובילים והניקוד שלהם עד כה. כמו כן, הצופים יוכלו לצ'וטט בינהם על גבי המסך באופן חופשי.
הרצועה תשודר בימים א'-ה' בין 16:00-17:00.

hilagilady

New member
../images/Emo218.gifNEXT ../images/Emo56.gif משתדרגת../images/Emo70.gif

NEXT
רצועת קליפים אינטראקטיבית המציגה בפני הצופים "קרב" בין ארבעה הקליפים האופציונאליים הבאים לשידור. הערוץ מאפשר לצופה לבחור מה יהיה הקליפ הבא ובנוסף- צ'אט חופשי. הבחירה באמצעות SMS.
הרצועה תשודר בימים א'-ה' בין 14:00-16:00.

hilagilady

New member
Top 15../images/Emo195.gif

Top 15 - הרצועה מציגה מצעד (Countdown) של 15 קליפים לפי נושא שיתחלף מדי שבוע. למשל... 15 הקליפים הכי סקסיים
הכי מפחידים
עם האנימציה הכי מגניבה
הכי הזויים
ועוד...
התכנית תשודר עם בוא סוף השבוע: חמישי-שבת, בין 19:30-21:00.

hilagilady

New member
../images/Emo199.gif לילה Top../images/Emo29.gif

לילה Top
רצועת קליפים לילית עם להיטים מכל הזמנים, החל מלהיטי השנה האחרונה דרך קלאסיקות מכל הזמנים.
הרצועה תשודר מדי יום, ימים א'-ה', 22:00-24:00.

hilagilady

New member
../images/Emo153.gif הגוזניקים חוזרים../images/Emo70.gif

הגוזניקים חוזרים
"הגוזניקים" היא תוכנית הומור בהנחיית בובות. התכנית עוקבת אחר יצורים שנשלחו מכוכב הלכת "גוז"
כדי לחקור את תרבות המוסיקה הישראלית. הם מכוכב חסר כישרון לחלוטין, חיים בDELAY של עשרים שנה מאיתנו, ובעצם בטוחים שהכוכבים הכי גדולים היום הם אדם וסי היימן. בתוכנית הם מביעים את דעתם על הקליפים המשודרים, מארחים את מיטב זמרי ארצנו בחללית שלהם ועורכים את תחרות "המצחיגוז" (תחרות בה הגוזניקים יבחרו את הקומיקאי הבא של הכוכב שלהם). בין הדמויות :MC גוז, גוזינה הצפונית, צ'רלי גוזגלו, מרגוז ועוד.
"הגוזניקים" - יום חמישי הקרוב בשעה 22:30 בלילה.
רק בערוץ מוסיקה 24

DuBsYs

New member
שאלה

יש תוכנית אחת שמנגנת רגאיי אמיתי בערוץ הבבילוני הזה?

xXx Shiraz xXx

New member
אם יש משהו שאני שונאת

זה אנשים שמדברים על ביבלון כדבר נתעב. בפורומים. כאילו. מחשב זה בבילון מטורף, מה עובר לך בראש? פה זה לא האייטיז. פעם היית יכול לקבל החלטה. לא להתקרב לכל הדברים המתועשים והטכנולוגיים של המאה ה-20. היום? נראה אותך עומד בפני פלאפון דור שלישי/מק רויאל מוגדל לענק במקדונלדס/מחשב נייד/אינטרנט במהירות של כוסמאו מגה בלה בלה קיצר. בלתי ייתכן.

שירז.. למה את מוציאה עצבים עליו?

הכל באמת בבילוני וחרבנה, ולצערי אני נישאבתי לבבילוניה הזו. אני אישית, ניסית לחיות בלי פלאפון ולא הצלחתי, ניסיתי לחיות בלי מחשב ולא הצלחתי.. עם עוד הרבה דברים אחרים בבילונים ניסיתי לא לחיות ולא כזה הסתדר לי. אז בבקשה ממך לא להוציא אגרסיות על הבחור שיהיה ערב מעולה
ולא לקחת את דברי אישית :] -כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
תראי יקירתי

אם דבריי נתפסו כאילו יצאתי עליו, אז סליחה. אני חולה (ממש נהפך לדבר שגרתי לאחרונה...) וגם ככה כואב לי הראש. לעתים לא מסננת את דבריי באותו הרגע. ואיך אסביר פה לכל השאר כדי שיבינו?.. מממ באבילון תמיד יהיה באבילון. קשה מאוד לעמוד בפני הפיתויים וDuBsYs.. עבודה לא עבודה. בשיטה מקולת לא מקולת. אתה בכל זאת משתמש שהם נוחיות ומותרות בלבד. אז קאט דה בולשיט.. לא אומרת שאתה אדם רע או משהו, שככה משתמש בבאבילון אבל אין מה לעשות, זה קשה... אני לא מתיימרת לנסות אפילו... אני מודה שקשה לי להיות טינאייג'רית במאה ה21 ולא להתפתות לכל מיני המצאות וחידושים... במידה מסוימת- התנתקות מבבילון זה התנתקות מהעולם. אין לי שום רצון להתנתק מהעולם, אני חושבת שאני צריכה להסתפק במה שיש ואם יש לי אפשרות ליותר מזה- אז למה לא. אני לא אתנגד למותרות :) [נעליים של סטיב מאדן. נעליים של סטיב מאדן] ומחשב הוא בהחלט מוסט דפנטלי בבילון. היית יכול לחיות גם בלעדיו, הלא כן? עזוב צרכנות קפיטלסיטית. בהודעה המקורית שלך השתמשת בביטוי "באבילון" ולא הזכרת את ה"משחק הקפיטליסטי", ויש סיבה. כי אתה מאנם מתנגדל באבילון אבל מתכחש לעובדה שגם מחשב. אז רק לידיעתך שזה בסדר אף אחד לא מושלם וגם אם המטרה שלך נאורה, לפעמים קשה להשיג אותה בשלמותה. אל תדאג :) מחשב ופלאפון זה החיים שלי בערך אבל אני מודעת
ובקשר לערוץ 24 תראו, אני אישית לא צופה בטלויזיה (למעט תוכניות חד פעמיות נוסח "עולם היופי" שסקר באופן משובח את התעשייה המזעזעת הזו שמובילה לאנורקסיה, אצטרה אצטרה, ונמלטים, כי זה חובה)... אולי זה בגלל שאין לי זמן.. אבל אפשר להסתכל על זה גם מהזווית ש- אם הייתי רוצה, היית מוצאת לנכון לפנות לעצמי זמן. אבל זה מיותר בעיניי. ממש שיצא לי לראות ב24, שזה כלום בתוספת שום דבר בערך, יצא לי לראות את הקליפ ל"אל תטוסי" של תומר יוסף. מי היה מאמין שהבדן התימני מפלטפוס יהיה בסופו של דבר דבר כזה? אז אולי רק בגללו הערוץ הזה חיובי. כן. זהו. חפרתי מלא ובטח כולם התייאשו בערף אחרי הפסקה הראשונה בדבריי אבל זה מה שטוב במחשב לעומת המציאות הרבה יותר קל פשוט לא לקרוא, מאשר להשתיק חבר'ה מדברים איתכם. וחופרים. וחופרים. וחופרים. חחחח תחי החפרנות יא מאאאן ! BLESS YA ALL

xXx Shiraz xXx

New member
~תיקון שגיאות הקלדה~

בשיטה מקולת לא מקולת = בשיטה מקובלת / לא מקובלת משתמש שהם נוחיות = משתמש בדברים שהם נוחיות אתה מאנם מתנגדל באבילון = אתה אמנם מתנגד לבאבילון ממש שיצא לי לראות ב24 = ממה שיצא לי לראות ב24 שהבדן התימני מפלטפוס יהיה בסופו של דבר דבר כזה = שהבדרן התימני מפלטפוס יהיה בסופו של דבר מוכשר כזה כולם התייאשו בערף אחרי = כולם התייאשו בערך אחרי תודה רבה על הסבלנות

DuBsYs

New member
אנחנו עדיין לא מסכימים על ההגדרות

מחשב = בבילון? אני לא חושב, מחשב זה כלי שאפשר להשתמש בו בהרבה מאוד דרכים. אם תיקחי מחשב ותמלאי אותו במידע על מוסיקה, תרבות ואומנות הוא יהייה בבילון? מדוע? לעומת זאת אם תקחי את אותו המחשב ותשתמשי בו בשביל להטמיע מסרים שיווקיים של מקדונלד'ס ושל מותגי אופנה כמו FOX למשל (אלה שמגבירים בהרבה תופעות כמו אנורקסיה ובולימיה אצל נערות צעירות) אז זה בבילון. אבל המחשב, מעצם היותו מחשב הוא לא "בבילון" השתמשתי בהודעה הראשונה במונח "בבילון" כי הוא ממצא בעני את כל מה שצריך תיקון בחברה שלנו. גם אצל הראסטות בג'מייקה יש ויכוחים אין סופיים בנושא, יש שיגידו שכל מוסיקה שמנוגנת בכלים חשמלים ולא מורכבת מתופים ושירה בלבד (כמו שהייה באפריקה, לפני העבדות)היא ממוסחרת ובבילונית בעוד מרבית אומני הרגאיי שרו שירים עם כלים חשמלים נגד "הבבילון" אז מה המחאה שלהם פחות אמיתית? יורת צבועה? הרי גם הם הקליטו את השירים באולפני הקלטות עם ציוד מערבי מודרני, אבל כל מה שנעשה במסגרת תרבות המערב הוא "בבילון"? הנה וידאו מצויין בנושא:

Dtiup

New member
יש ויש

היום אי אפשר לעמוד בפני המודרניזציה זה נכון. אבלבאבילון לא מסמל רק את המודרניזציהעליה אני מדבר אלא גם את התעשיינים שעושים הכל בשביל כסף.. כמו ערוץ שעושה הכל בשביל רייטינג ופרסום. אבל זה העולם וצריך להתמודד איתו. כשתלך לחיות בכפר נידח עם אנשים ותלמד להסתדר מן המעט אז כאן תוכל לקרוא לזה ולעוד הרבה באבילון, כרגע אתה חלק מהמערכת שבנויה גם מסביבך. ONE LOVE

DuBsYs

New member
לא כל מה שממודרני הוא תמיד בבילון

אבל תעשית המוסיקה כפי שהיא משתקפת בערוץ 24 היא בהחלט בבילון. רוב הזבל שמושמע בערוץ הזה זה פרסומות למותגים ולחברות סלולר שהשתלטו על תעשית המוסיקה בארץ. רוב השירים היום מופקים ע"י מפיקים שהמטרה היחידה שלהם היא ליצור להיטי אינסטנט שיהפכו לרינגטונים ויכניסו עוד קצת כסף לתאגידי התקשורת. אף אחד שם לא מדבר על מוסיקה איכותית, על אומנות או על תרבות. מי יזכור את השירים שמשודרים היום בערוץ 24 בעוד שנתיים? אני חושב שלא הרבה. בניגוד למוסיקה שנעשתה לפני מהפכת הצריכה הקפיטליסטית (שלה הייה ערך מוסף שגורם למוסיקה הזאת להיות רלוונטית גם היום, כמה עשורים אחרי שהוקלטה) המוסיקה שנעשית היום מאבדת את הרלוונטיות שלה תוך מספר חודשים, בדיוק כמו כל מותג אופנתי אחר. "השיטה" הקפיטלסטית עובדת כך שהיא גורמת לנו לצרוך מוצרים לא כ"כ איכותיית שהרלוונטיות שלהם עובדת תוך זמן קצר וכל זאת על מנת שנמשיך לצרוך עוד מוצרים בעלי איכות ירודה. באופן אישי אני משתדל לשחק את המשחק באופן מודע, איפה שאני יכול אני מתנתק ואיפה שאני יכול אני מצמצם את ההשתתפות שלי במשחק הקפיטליסטי למינימום. בשר ודגים אני לא אוכל, טלויזיה בבית אין לי כבר כמה שנים, מחשב ופלאפון אני חייב בשביל העבודה ואני משתדל להשתמש בהם באופן מודע ומבוקר, בגדים אני משתדל לקנות בחנויות יד שניה או בחנויות קטנות ונמנע מלבקר בקניונים. באינטרנט למשל אפשר לברור את התכנים ולמצוא גם כאלה שיש להם איכות גבוהה יותר מהמיין סטרים הרדוד ככה בכל דבר שעושים. אם תקראו קצת בנושא תלמדו שכיום הדרך להתנגד לשיטה נמצאת גם בשימוש בכלים של השיטה אבל באופן שונה מהמקובל, אופן שפוגע בשיטה. ספר מומלץ מאוד בנושא הוא T.A.Z של חכים ביי שמדבר על דרכים שונות להתנגד לשיטה וליצור בתוך השיטה איים עצמאים וזמניים אליהם השיטה לא חודרת ובזמן הנתון בו הם מתקיימים הם פועלים לפי חוקים וערכים שונים לחלוטין לאלה שנהוגים ומקובלים בחברה.

Dtiup

New member
AIGHT BREDREN

אבל אתה מסכים איתי שהרוב היום הוא פרסומי ע"ע באבילון. כשאתה הולך ברחוב אתה רואה שלטי חוצות שכן מצביעים על פרסום כלשהו... או כשאתה גולש..פופ אפס ודברים שהם באבילון...בכלליות רוב המודרניזציה. מקדונלדס בפני עצמה היא באבילון ואני לא מדבר רק על הבשר... התרבות שלנו מפתחה ככ שמה עלשות הבאבילון כבר בתוכינו... אי אפשר לעצור את זה... אבל כמו שאמרת ויפה אתה מיישם זאת על עצמך... אבל את הכל אתה כבר לא יכול לעשות במצב שאתה חיי בו כרגע לצערונו או לטובתינו.. תלוי איך מסתכלים.. בקשר למוזיקה אתה צודק אבל הם מחפשים כסף לא מוזיקה(24) ... כמובן על איזה אמנים אתה מדבר , היום רוב המיינסטרים הופך גרוע, אני לא מכליל שלא תתפסו אותי אבל עדיין למשל הביסטי בויז מי שמע עליהם פעם.. הם התפרסמו אבל עדיין עושים מוזיקה טובה. הם עושים מוזיקה בשביל מוזיקה ולא מוזיקה בשביל כסף כמו שקורה להרבה, שזה הבאבילון.. פיפטי סנט למשל ובאבילון למי שרוצה בדרך זו או אחרת. המוזיקה שלו נעשית בשביל כסף (אקחת אותך לחנות הממתקים בלה בלה) נו באמת..Crap וכמובן שגם בנושא הזה אפשר להרחיב נשאיר את זה לפעם אחרת. ONE LOVE

למעלה