תוכניות חדשות בערוץ 24

DuBsYs

New member
אני מסכים איתך לגמריי,

שאתה הולך ברחוב ויש מלא פרסומות וכו' זה חדירה של בבילון אבל ברגע שאתה מודע לזה אתה יכול להתנגד לזה. ברגע שאתה יודע לזהות מה קשור לבבילון אתה יכול גם לסרב לו ולהציע לו אלטרנטיבה. על זה מדברים מלא שירים ברגאיי, על המאבק היום יומי בבילון. בשבילי בבילון זה הממשלה פה שדואגת לעשירים ודופקת את כל השאר, זה התאגידים שמושכים בחוטי השלטון (היום מבקר המדינה אמר משהו בנושא...), זה הכיבוש בשטחים שדופק את החיים של יותר ממיליון פלסטינים כבר 39 שנים, זה המשטרה ומג"ב שמסתובבים פה בשכונה ומטרידים תושבים, זה החוקים האפלים שאוסרים עלינו לעשן גנג'ה ועוד 1001 דוגמאות. עכשיו האלטנטיבה שלנו יכולה לבוא לידי ביטויי בהמון דרכים, למשל מפגש של חברים בו אנחנו מדברים על הנושאים האלה ומגבירים את המודעות, מקשיבים למוסיקה שאנחנו בוחרים, רואים סרטים, מבשלים אוכל, מעשנים וכו' בזמן שהמפגש הזה מתרחש אנחנו אלה שקובעים את החוקים שלו ואת הדרך בה הדברים יתנהלו ולכן אנחנו לא נותנים לבבילון לחדור לנו לתוך החיים ובעצם אנחנו יוצרים לעצמנו איים של שפיות מחוץ לבבילון. לגבי מה שאתה אומר "התרבות שלנו מפתחה ככ שמה עלשות הבאבילון כבר בתוכינו... אי אפשר לעצור את זה... אבל כמו שאמרת ויפה אתה מיישם זאת על עצמך... " אני לא חושב במושגים של "הכל או כלום" אני ריאליסט, אני יודע שכרגע אני לא יכול ליישם את האוטופיה באופן מלא, אבל זה לא מה שימנע ממני לחיות את החיים שלי בדרך שאני מאמין בה. בכל פעם שיוצא לי לדבר עם חברים על הנושא, יכול להיות שעוד חבר משתכנע קצת ומתחיל להסתכל על הדברים באופן קצת שונה, מחר הוא ידבר על העניין עם מישהו אחר ולאט לאט (אני מקווה) שיותר אנשים יפקחו את העניים ויתחילו לפקפק בכל מה שהתקשורת ובבילון מוכרים לנו בכל מקום ובכל זמן. תגידו שאני נאיבי ותמים, יכול להיות אבל ככה לפחות אני רואה את הדברים.

xXx Shiraz xXx

New member
מה?

איך קנדי שופ מהווה דוגמא לרצון הבלתי נשלט הזה לכסף וכסף ועוד כסף שיש לכל אמן מתחיל לאחרונה? זה שהוא כותב על חרתבונה זה כבר בעיה שלו, יש אנשים שלא חשוב להם מהות במוזיקה... ההתמסחרות שלו באה לידי ביטוי נניח שהוא מפרסם את ריבוק. המקביל הישראלי מפרסם שוקו, וזה ההבדל בין מדינתנו הקטנה לבין המעצמה באמריקה. מוזיקה בולשיט תמיד תהיה, עיינו ערך קרן פלס ואיה כורם ששרות לי על שמוליקים ואיתן שפירא. גם ברגאיי יש הרבה מאוד שירים שהנושא שלהם הוא בולשיט ואני בטוחה שבנושא הזה יהיו שיחלקו עלי בהחלט.. בעיניי כל שיר שנכתב כדי להשמיץ ולתעב הומואים זה קראפ. סיזלה מוציא שיר כזה אחת לשני אלבומים. בעיניי סיזלה מדהים אבל גם לגדולים ביותר ישנפילות. אצלו זה נפילות על בסיס קבוע. בגלל זה אני לא אשמע אותו? לא. ודאבסיז... לדעתי אתה נאיבי כשאתה חושב שמחשב זה לא באבילון, בעיניי הוא מייצג את הדרך הכי גדולה להחשף לשאר העולם ואת הדרך הכי גדולה להחשףלבאבילון, מה שהופך אותו לבאבילון בעצמו. וכמו שאמרתי, אי אפשר באמת להתנתק מזה... מחשב זה בערך הדבר האחרון שאני אתנתק ממנו אם וכאשר אחליט שאני חיה חיי נחיצות ולא מותרות. בינתיים מממ נעליים של סטיב מאדן. נעליים של סטיב מאדן. אדיקולור של אדידס. אדיקולור של אדידס. אני אומרת... באבילון זה חלק בלתי נפרד מהחיים של אדם בכמעט כל מדינה. אי אפשר להפרד מזה לגמרי, אפשר להמעיט. שיהיה לכולכם יום טוב אל תעשו שטויות תהיו טובים לכולם :) P.S. מממ בקשה לעישון וכדומה לדעתי זה אחד הדברים הכי שטותיים שקיימים "להתחבר לאל"? בולשיט. להתחבר לאדמה, מקסימום. זה נניח באבילון בעיניי. כי אין דבר מיותר מזה, בוודאי שאתה יכול לחיות בלי זה... אני חיה נהדר כמעט 15 שנה בלי זה ואני בטוחה שעד שניסית לראשונה גם כן היו לך חיים מופלאים.. ולא יעזור כמה תפיץ לחברים, בסוף יצא שתהיו קהילה סגורה ותתנתקו משאר העולם. ככה אתם תנצחו את הבאבילון אבל זה לא יתפוס בכל העולם חחח נו בחייך אני ילדה ואני מבינה שלפעמים חלומות לא מתגשמים. שיט אני מבאסת היום. מצטערת...לילה טוב רבותיי

DuBsYs

New member
מה??

עדין לא הבנתי למה המחשב בעצם היותו מחשב הוא בבילון. למה מחשב שלא מחובר לאינטרנט ומשמש להקלטה של מוסיקה הוא בבילון? [ ראית את ההסבר של הרסטה הזה לעניין המחשב, הבבילון וכו'? http://www.youtube.com/watch?v=POXj51g5Rzo&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=b5j9ph53oDs&mode=related&search= ההבדל ביני לבינו שהוא ראסטה ואני לא ולכן הוא אומר לך שהוא מתקרב לאל והוא חלק משושלת של מלכות דוד וכל מה שקשור לאמונה הראסטפרית ואני מדבר איתך על מודעות חברתית ונסיון לחיות חיים פחות מושחתים ופחות מזיקים לי, לסובבים אותי ולסביבה. לגבי השירים של סיזלה על היחס להומואים זה זבל וכן, צריך להחרים אומנים כמוהו וזה מה שעושים בהמון מקומות. אומנים שמשתמשים בכוח של המוסיקה שלהם כדי להפיץ שנאה וקוראים לשימוש באלימות כנגד אנשים אחרים הם בבילון ולא חשוב כמה המוסיקה שלהם טובה או פחות טובה. איך אומרים ביהדות, דרך ארץ קדמה לתורה, יענו קודם כל תהייה בן אדם ותכבד את יתר הבריות ואת העולם בו אתה חי אח"כ תתחיל לדבר על מצוות, תורות ושאר הבלים. לגבי אומנים שמפרסמים כל מיני דברים , תלוי מה, אומן שיוצא לקמפין למען זכויות אדם או למען סיום בכיבוש למשל זה לא בבילון אבל אם זה פרסומת לתאגידי ענק ולא חשוב עם הם מוכרים שוקו, חומוס או נעליים זה לשתף פעולה עם הבבילון. לגבי גנג'ה, אני אמרתי לך שאני מתחבר לאל ע"י עישון? לא נראה לי כי אני בעצמי לא מאמין באל. גנג'ה זה פשוט דרך לשנות את האופן בו אנחנו חושבים, וזו אחלה דרך להנות. בדיוק כמו לשתות כוס של בירה רק בסגנון שונה. בואי נגיד שבשבילי לעשן גנג'ה זה כמו בשבילך לקנות נעליים רק עם הבדל אחד, הגנג'ה לא גורמת להרג של בעלי חיים (והנעל שלך כן). אם לא ניסית את לא יודעת מה את מפסידה, וכן, את עדיין צעירה, גם אני לא נגעתי בגנג'ה עד שהשתחררתי מהצבאבילון בגיל 21 ואני ממש לא ממליץ לך לנסות את זה , לפחות עד שתהיי בת 18. לגבי זה שאת אומרת ש ".. ולא יעזור כמה תפיץ לחברים, בסוף יצא שתהיו קהילה סגורה ותתנתקו משאר העולם. ככה אתם תנצחו את הבאבילון אבל זה לא יתפוס בכל העולם" אז את צודקת, זה בדיוק הרעיון, אם כל אחד יצור לעצמו איים בהם הוא ינצח את הבבילון ויהייו המון איים כאלה יותר ויותר אנשים ינצחו את הבבילון. דימוי מצויין לעניין הזה הוא לראות את הבבילון כרשת ענקית שמקיפה המון אנשים. עכשיו העניין ברשת היא שיש בה יותר חורים מאשר חומר ואם אנחנו כאנשים שחיים בעולם בבילוני נמצא את החורים והפרצות ברשת נוכל לנצח לעצמנו את הבבילון. בכל מקרה לא אני ולא את ולא אף אחד בפורום הזה או בכלל לא נפגש ביום שישי בערב עם כל העולם ולכן אני לא בא לתקן את כל העולם אבל לשנות דברים בקרב האנשים הקרובים אלי וע"י כך לשנות את הדרך בה הדברים מתנהלים בקהילה שלי זה משהו שהוא בהחלט אפשרי והוא קורה לאט לאט.

Dtiup

New member
תתפלאי..

הוא מוציא שירים ברצון להתעשר ולהיות מקובל בחברה ולהיות מוכר, לא בשביל המוזיקה. זו דעתי. אז כן זה הקשר. תלמדי מהי מסחריות.. תלמדי את ההיבטים שלה במקום ישר לתקוף. בקשר לעישון. שוב תתפלאי הטקסים שנעשו עוד הרבה לפני שנולדנו כל ה 5 דורות שלפניינו ואפילו יותר. הם נהגו לעשות זאת להתחבר אלהאל.. כשאתה במצב לא שפוי אתה יותר רגיש לכל מיני דברים וחלק מזה היה להגיע אל האל ככה הם ראו את זה, אז למה את אומרת שזה בולשיט? את גדלה על דברים שהם למדו לעשות ולמדו את הדורות אחריהם.

xXx Shiraz xXx

New member
תראה..

דבר ראשון אני לא תוקפת. אם יצא ככה, אז סליחה, לא התכוונתי. דבר שני.. בעייני זה בולשיט להתחבר לאל. זה התירוץ הכי עלוב שיכלו למצוא לעישון גנג'ה, אני שונאת שמתשים באלוהים כדי להצדיק מעשים של האדם... ומה זאת אומרת אני גדלה על דברים שהם למדו לעשות ולמדו את הדורות האחרים? אני גדלה איך שההורים שלי מחנכים אותי, עם קצת השפעות מהסביבה ובעיקר - בדרכי... אז מי זה "הם" ? ולך דאבסיס [נגזר מדאב סיסטם? סליחה על הדיליי. רק עכשיו נפל האסימון] אני לא מצליחה לראות את הסרטונים במחשב המעפן שלי
אבל מדברייך, יש לציין שאוקיי בחירה שלך לעשן את זה... זו זכותך [לדעתי החוק אוסר על אחזקה שלא לשימוש עצמי וזה מעל איזה 0 נקודה משהו גרם, לא ?] אמרתי שזה התקרבות לאל כי חשבתי שאתה עושה את זה מאותם המניעים של אנשים המאמינים בראסטפרי. בקיצור- דרך חיים שלך. אתה אדם מאוד אופטימי, הלוואי שגם אני הייתי ככה... אני לא פסימית אבל לפעמים יותר קל לי לוותר על החלום מאשר להשיג אותו לאט לאט... אבל בהצלחה שיהיה... יום טוב :)

Dtiup

New member
תראי..

סבבה, ב'. בעינייך זה בולשיט, אבל לא בעיניהם. יש מלא שבטים שעושים טקסים מעושנים וכן זה להתחבר אל האל כי כמו שאמרתי במצבים של היי את רגישה יותר לדברים..וככה החיבור שלהם לאל , באמצצעות ריקוד או שחיה בעירום אנערף. את לא יכולה לפסול מחשבות ודיעות של אנשים. את גדלה על ה"המצאות" שלהם... שימוש באש וכדומה (הלכתי רחוק) אבל זה רק לבסס את מה שאני אומר. דור מעביר לדור.

hilagilady

New member
אין תוכנית המשדרת רק רגאיי

כיוון שאין הרבה קליפים בז'אנר המקסים הזה, לצערי הרב, עם זאת ישנה תוכנית שנקראת "גרוב" שבה משולבים קליפים של מוסיקה שחורה, היפ הופ, פאנק, רגאיי, ראפ וכל מה שיש בו גרוב. "גרוב" משודרת בכל שבת בשעה 21:00 בערב.

יש בזה הרבה

זה חומר למחשבה לכל יוצרי הרגאיי אצלנו בארץ, שאני מאמין שבשנה הקרובה וממנה הלאה ילכו על הפן הויזואלי הרבה יותר! אבל זה רק מתחיל בטלוויזיה. ערוץ מוזיקה יש לנו, בעיניי הוא עוד בסדר ונותן הזדמנות להרבה יותר יוצרים, אבל האצבע המאשימה מופנית לדעתי בראש ובראשונה לרדיו! יש לנו רדיו פשוט זוועה בארץ, להוציא שתי תחנות 88 ו106 שחוץ מהם כל מה שאינו מוגדר בגבולות המיינסטרים פשוט כמעט ואינו זוכה להתייחסות וזה מעציב אותי באופן אישי. מתי נזכה לשמוע משהו שאפילו מתקרב לIRIE FM מי שלא שמע ולא יודע מה זה תחנה שמשדרת רגאיי 24/7 כל היום לא ידע אושר מימיו, trust me...

DuBsYs

New member
שיידי, מה עם רדיו של הפורום?

ברצינות, דבר עם הנהלת תפוז ותציע להם לעשות רדיו אינטרנטי של הפורום. אני רואה שיש פה מספיק אנשים שיכולים לתת תוכניות של שעה, בכל הסגנונות של הרגאיי על בסיס שבועי. עם כל הפרסומות של הבאבילון למעלה אני מקווה שגם תפוז יוכלו לשלם לאקו"ם תמלוגים על הזכויות יוצרים. לפחות שגם נקבל משהו מהפרסומות שרצות פה למעלה. מה דעתך?

hilagilady

New member
או שדרך אתר flix יעשו תחרות רגאיי

יכול להיות מעניין אם מישהו ירים את הכפפה ויצור קליפים באיכות טובה דרך אתר flix, אם זה יהיה טוב נוכל אולי לשדר בערוץ 24.

../images/Emo41.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo15.gif

זהר כרמי, יועצת ליולדות ולבתי היולדות, תענה על שאלות בנושא בתי חולים בפורום הריון ולידה-תמיכה במהלך היום. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=110&msgid=88761986
תחרות "המערכון שלכם" יוצאת לדרך! אם יש לכם רעיון למערכון סטייל התכנית "קצרים" ועד היום העזתם להציג אותו רק בפני השכנים, פורום קצרים מזמין אתכם להעלות את המערכון שלכם ולזכות בתהילה המגיעה לכם! לפרטים נוספים, היכנסו לכאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1181&msgid=88712324
חדש ב-Flix: ערוץ AXN, ערוץ ג'וניור וערוץ חתונות! ערוצים חדשים של סרטונים הוקמו ב- Flix ששווה לכם לבדוק. ערוץ AXN עם קטעים מאפקט הפחד ותוכניות נוספות, ערוץ ג'וניור לילדים, ערוץ חתונות בו אתם יכולים להראות לעולם את החתונה שלכם, ואפילו ערוץ לדובר צה"ל. לצפייה בערוצים לחצו כאן: http://www.flix.co.il/channels.asp
שימו לב: מחר, יום ד', בשעה 12:00 יתארח ד"ר אריק פינקלשטיין, מנהל מעבדת הצנתורים בבית החולים איכילוב בפורום רפואת לב, ויענה על שאלות הגולשים בכל הנוגע לדום לב, התקף לב ומה שביניהם. שרשרו את שאלותיכם כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=547&msgid=88766059

brownsuger

New member
יש לי שיר

אצלנו בפרדס חנה זה ממש כמו חממממה כל אלו שמחפשים מהפכככה שיבוא איך שהוא ככה חה חה חה כי אין לנו זמן הגאולה בפתח חייבים לשמור פה על איזה שהוא מתח הרכבת לציון כבר יצאה לדרך לכל מי שיש רגש כלפי קיומו ומחפש אהבה וערך בואו לחגיגה של ג'ה ג'ה נה נה נה נה נה נותנים כבוד לאמ סי אמ סי אם אתם לא יכולים אפשר לגרור אתכם בממסי

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo32.gif המלצה על טיון של רודבוי סאונד

שיר כל כך יפה !! מרגש מאוד, על המלחמה שהייתה בקיץ. ניסיתי מאוד לכתוב את המילים אבל יש כמה מילים שלא הבנתי, עמכם הסליחה. Rudeboy Sound - When De War Will Stop כשהתותחים יפסיקו לירות כשהכדורים יפסיקו לשרוק כשהמדורות יפסיקו לבעור והציפורים יחליטו לחזור אני ואת נלך בשדה ונגדל יחדיו ילדים עד אז תדעי אני עלייך שומר וכשאחזור- את תחייכי אהובתי אני כותב לך ממקום שכל כך רחוק מביתי יומם ולילה שומעים יריות כפות רגליי על אדמה לא שלי בסך הכל הדברים די פשוטים אני נלחם כדי עליך לשמור בלילות חולם אותך לצידי ומבטיח לך שאחזור כשיש $^#$%^ בכל החזיתות על התמונה שלך אני מביט שוכב במארב בין צור לצידון פרפר בודד בין שדות חרוכים סופר ימים שעוברים לאיטם הלב מוצף בים געגועים את אי של שפיות %^&% עוברת בדם שאר הדברים כבר לא הגיוניים כשהתותחים יפסיקו לירות.... כבר חודש שני אני מחזיק מעמד ספוג זיעה ומרוח בבוץ הגשם הראשון החל לטפטף והניצנים החלו לפרוץ את השדה רומס #$%^ של טנק ומטוסים את השמים חותכים עוד רגע קט על תמונתך אני מביט שומע פקודה - "אחריי מסתערים!" כשהתותחים יפסיקו לירות....2X בצער רב וביגון קודר צבא ההגנה מרכין את הראש מביע תנחומים על האובדן היקר שכל חייך תאלצי לסחוב %^&** עם קצינת נפגעים מטח כבד ודברי הספדים דברי קדיש לעילוי הנשמה וזרים של דם המכבים כשהתותחים יפסיקו לירות....

rudeboy sound

New member
חמודה השקעת וכתבת תליריקס... ../images/Emo45.gif

של אחד השירים שאנחנו הכי אוהבים.. טיון מעולה של בזוקה שכבר הפך להימנון במיוחד כשהוא עושה אותו לייב... המילים שלא הבנת - לפי הסדר - הרעשה את אי של שפיות בים עופרת ודם זחל מעטפה חומה... BUG UP YASELF BAZOOKA DE TELENTED ARTIST DAT WI HAVE HERE!! נ.ב. כל הליריקס נכתב על ידי בזוקה, השירה, הפרייז, הכל - הוא לבד.. כישרון ענק!! רודבוי סאונד רק הקליטו את זה כדי שנוכל לשמוע ולנגן את זה,,,, שיר כזה חייב להתנגן...

xXx Shiraz xXx

New member
טוב ../images/Emo13.gif

מאיפה לי לדעת שזה שלו? שמעתי את זה במייספייס שלכם. מאז זה לא מפסיק להתנגן אצלי, באמת שיר מדהים. בתור מישהי שהרגישה מאוד את המלחמה הזו (8 אזעקות, אבל רק אחת מהן הייתה אמת..נפל בשדות של הקיבוץ)..זה.. מקסים.. תבורכו

xXx Shiraz xXx

New member
מי כתה את התגובה "טוב מאוד"???

זה לא אני חחחח מישהו פרץ לי למשתמש? אני כתבתי רק את התגובה "טוב"

למעלה