תשרשרו.

GhostDrummer

New member
תגידו...

ברח לי השם. איך קוראים לסלוטייפ הזה שמדביקים על הטמטמים?

SCraTCheD

New member
|OFF| סיפור קטן...והתייעצות..

במהלך ההתנדבות שלי במשמר האזרחי יצא לי לשבת בתחנה כאשר נכנס מישהו לשאול איזה שאלה את אחד השוטרים, את הרכב הוא השאיר מחוץ לתחנה כשהוא מונע חחח הרכב נגנב לאחר 2 שניות ממש מול תחנת המשטרה! בין היתר יצא לי לקרוא כל מיני דברים על הקמת רעש להיות אצל שכנים שמתלוננים על הקמות רעש וכו', המשטרה מאוד מאוד עדינה בנושאים האלה אגב אז גם אם יזמינו לכם משטרה אל תבהלו אנחנו אנשים נחמדים
... בכל מקרה, המקום שאני מתנדב בו לא גדול במיוחד אך הדוחות רצים בקצב מטורף למדי, נגיד שנפלתי על מישהו שאני מכיר , או על אחד העבריינים ואני מסתובב אח"כ ברחוב..2 שניות אח"כ זה דקירה בלי להניד עפעף, הכל בגלל שהתנדבתי. שווה את העזרה שלי? אני מאוד אוהב את המקום שאני נמצא בו אבל לא יודע אם זה שווה את הסיכונים האלה.. רק לשמוע דעתכם בנוסף לאחרות...(לא שמתי את זה בפורום אחר בכוונה.) ..?

Vtach

New member
שאלה קשה...

זה שאלה של ניהול סיכונים... צריך לראות מה הסיכוי שתיפול על דו"ח של כזה עבריין... ולהציב את זה מול הסיכוי שיזכרו או יזהו אותך.. ועד כמה גדול הסיכוי שבאמת יעשו משהו.. ואיזה הגנה המשטרה נותנת לך... זה לא מתמטיקה... אבל אפשר לתת הערכות... ביינתיים תנסה לשמור על פרופיל נמוך... אם אתה מאוד מודאג מהעניין... תתיעץ עם עוד מתנדבים מהתחנה שלך, תשאל מה דעתם.. מה הם היו עושים (אולי חלק כבר עברו את השלב הזה...) אם הסיכון נראה לך גדול מידי אז תעזוב... חבל..

תופיסט

New member
יש כאן מתופפים שגרים בת"א עצמה?

יש כתבה על איזה דירה בכלכלה שהערך שלה ירד בגלל שלדירה עברה משפחה עם נער מתופף. רשום שם את הרחוב שהבנאדם גר בו, לדעתי אם הוא לא בפורום הזה, צריך לבוא ולהפתיע אותו :)

k f i t s 1

New member
הורדת ערך הדירות

אני יכול לספר לך שאני תל אביבי ובמהלך ה-14 השנים האחרונות בכל מקום שגרתי ערך הדירות ירד פלאים ורוב השכנים פשוט נעלמו. מסר למתופפים- כל עוד אתה לא מנגן בין 14:00-16:00 ואחרי 23:00 בלילה ,אז אפילו עם אין לך חדר אטום\אקוסטי מבחינת החוק אי אפשר לעשות לך כלום כי אין מצב שאתה עובר את רמת הדציבלים המותרת בחוק - תאמין לי מדדו אותי (ליפני 10 שנים השכן מרפסת מולי היה העורך דין של עיריית ת"א,הוא ניסה הכל עד שהתיאש ועבר דירה). - יש לי סיפורים על שכנים זועמים מפה ועד מחרתיים אבל זה לא עזר להם בסופו של דבר. נכון להיום(שנתיים וחצי האחרונות) יש לי חדר אקוסטי אטום וסגור בתוך הבית(אני יותר מתחשב) אך עדיין שומעים קצת בחוץ ,ועוברים קצת בסים דרך הקירות ועדיין יש 2 שכנים שמתלוננים. אז מה מוסר ההשכל : תמיד יהיו כאלה שיתלוננו אז שימו זין ותנו בראש !!!!

GhostDrummer

New member
אללה אללה אנשים חופש פסחחח....

למרות שלא הייתי קורא לזה חופש, אני עמוס. יש לי שבוע ראשון ושני תגבורים, הקלטות של הדיסק של התזמורת שלי, והלהקה שלי מתכננת להתנחל אצלי בבית לחזרות, אז ככה שאני ממש עסוק. לא נורא! מסתדרים! ד"א הולכות להיות מסיבות בנות ***** בחופש. אני הולך לחגוג עם פסיכודלי אללה אללה. חופש פסח כשר ורגוע לכולם.

למעלה