I HATE SCHOOL

RainbowL

New member
אני שמעתי שעשו

בתקופה של הסרט 'גיבורי על' או מה שזה לא היה, חילקו את הספר ל'גיבורי הספורט' 'גיבורי האומנות' וכו' (בטח היה לזה ניסוח טוב יותר) וציירו כל אחד כגיבור, עם התמונה של הפנים שלו ומשהו שקשור לנושא שאליו שייכו אאותו. (הספורטאים לספורט, הציירים לציור, וכו') זה לא משהו אבל זה מה שנזכרתי בו, אולי אפשר לזרום עם זה... אני אנסה לחשוב עוד

my little pony

New member
טוב אצלנו עשו ממש מיוחד לדעתי

בהתחלה עשו מין קומיקס חמוד עם קריקטורות של המורה שתלמיד כלשהו [לא ידוע מי] מתקשר וצורח עליה למה היא הכשילה אותה במקצוע, ואז פתאום יש חושך והיא נעלמת אחרי זה מסופר על כל תלמיד מעין של החוקר שבודק איפה היא מברר על כל אחד, אם הוא חשוד ולמה, מה הוא עושה. היו רשומים פשוט סיפורים שלמים והערות קטנות מצחיקות של החוקר "היא נראית די אלימה, לא מתכוון להסתבך איתה" "לא חשבתי שזאת היא עד שהיא אמרה "מוהאהאהאהאאהא" וכל מיני דברים נחמדים הכל מעוצב כיומנו של החוקר

GaloshiT

New member
הרעיון של הצבא הוא יפה.. אבל קצת

נדוש. אנחנו שנה שעברה עשינו שכל התלמידים איסירם בכל "מוטה גור"והמורה הא הסוהרת. ואז עשינו לכל אחד דף עם מספר אסיר שזה היה הפלאפון שלו וגם כתבנו על כל אחד ויצא ממש יפה ומקורי! אבל את יכולה לעשות נגיד משו כמו פסטיגל גיבורי על-כל אחד גיבור אחר וזה יכול לצאת ממש יפה! זה גם רעיון ממש מקורי!לכל אחד תתנו שם של גיבור על עם תכונה מוכרת שלו או משו שהוא מאוד אוהב. עוד רעיון זה גם נוסעי טיסה. למשל כל הכיתה על מטוס המורה היא הקברניט ואז שמים תמונות של הדרכון ובדרכון כתוב פרטים וגם כמה שורות על הבן אדם. וואי בדרך כלל יש מללא רעיונות.. אם יעלו לי עוד אני אשל לך! בהצלחה!

little shorty

New member
חחח ואסירים זה לא?

בכיתה ו' עשינו את זה. וכיתה אחרת כבר עושה על הפסטיגל גיבורי על, גם חשבתי על טיסה אבל החיילים יותר מצא חן בעיניי. תודה בכל מקרה אני אשמח לעוד רעיונות.

יש כמה דברים מגניבים

עשו אצלנו בכיתה ט' כאילו מקרה רצח [של המאוורר כי הם הרסו אותו איזה 5 פעמים] ועל כל אחד כתוב למה הוא חשוד ומה הוא טוען להגנתו.. זה היה די מצחיק.. אנחנו עשינו 'ט3- לבלות עם אנשים כמוך' ולכל אחד היה מחלת נפש [רובן מומצאות] וכל אחד הסביר למה צריך לשחרר אותו [יצא די צולע אבל הרעיון חמוד] אפשר את היחידה המובחרת להפוך ליחידת רובוטים ואז "כוחות מיוחדים" "נשק מועדף" "התמחות" "סימני זיהוי חיצוניים" אתם יכולים לעשות חוברת של נשיונל ג'אוגרפיק או משהו כזה כאילו אתם חיות נדירות כאלה ואז אפשר לשים קטגוריות "סימני זיהוי חיצונים" "מאפייני התנהגות" "צורת חיזור" וכל מיני כאלה... אפשר גם לעשות 'מבוקשים' ואז למה הבן אדם מבוקש טוב.. זה מה שעולה לי בנתיים.. מקווה שעזרתי [:

חח עמ

אנחנו עשינו זונות וסרסורים בבית כלא אנחנו, הבנות, התאפרנו בגסות(אודם אדום, רימל וכאלה), עשינו טובה ששמנו עלינו בגדים, והצטלמנו באזיקים.. הבנים שמו כיפה, גופיית סבא, גידלו זיפים, החזיקו גפרור בין השיניים והצטלמו יצא גדול. :)

e l u l a

New member
אצלנו עשו צבא../images/Emo153.gif

לא הכיתה שלי, אבל כתה בשכבה.. שם החייל: משרת ב:להקה צבאית/חיל המחששים[
]/משרתת בצוות בידור/בחיל הים/בחיל האויר/בקריה/בתאטרון צה"ל.. כל מיני כאלה.. נגיד חיל הים זה לכל השחיינים מהכתה הזאת, היתה גם אחת שכתוב לה-לא התגייסה עקב פרופיל נמוך מספר אישי:זה הפלאפון והטלפון אחרי השחרור: המלצה:נגיד.. תתרחקו כשהיא עצבנית.. דברים כאלה והיתה גם כתה שעשתה להקה שם בלהקה: כינוי הופעה ראשונה: תאריך לידה כלי נגינה: איזה משהו שמאפיין את אותו בנאדם סולו קבוע: משהו שאומר הרבה מנת יתר של: אחוזי אלכוהול: טלפון טוב יש עוד 7 כיתות אם בא לך אז תגידי

תעשו מחלות!

וזה לא כזה בטעם רע כמו שזה נשמע
אצלנו זה הלך ככה: שם החולה: -השם של הבנאדם- סובלת מ...- ואז המצאנו לכל אחת משהו. נגיד יש מישהי שחולה על ורוד, אבל ברמות על, אז היא סובלת מ-פינקוקרטיה... כלמיני כאלה. אפשר ממש לשחק אם זה ואם אתם חבר'ה יצירתיים- זה יוצא מגניב. סימפטומים: ממציאים סימפטומים ל"מחלה". אפשר להוסיף דרכי טיפול וכו'
וכמובן שבהתחלה כתבנו- "יב2" והב' של הי"ב היה גם התחלה של "בית חולים"...נשמע מעפן אך חמוד :)

little shorty

New member
תודה לכל הבנות...!

העתקתי כמה דברים, מחר אני מציגה את זה לכיתה ונבחר כולנו יחד :) תודה

RainbowL

New member
../images/Emo32.gif יוהו.

-"רוני את יפה היום" - "וואי תודה איזה חמוד!" - "כאילו, את יפה תמיד אבל.. היום במיוחד" וזה מידיד שאני בכלל במן ריב קטן איתו. ואנחנו לא הכי מסתדרים בזמן האחרון, וזה כזה כיף לשמוע. ולשמוע מהידיד הכי טוב 'הייתי אבוד בלעדייך'.. ההרגשה הטובה שלי חוזרת :) חוצמזה שאני חולה בגלל החורף המזדיין הזההההההה!

Tin Doll

New member
../images/Emo32.gifמחר בגרות

באזרחות ואני בלחץ אני לא יודעת להתנסח בתשובות ואני מפחדת שאכשל או שאוציא ציון שלא מתאים לי לא למדתי את כל החומר, זה יותר מידי. ]; אאעועועעההעהה זה מחררר!!!!!!!!!!11 ואין לי מושג על כמה מגישים אותי אני בלחץ.

Ne§t£A Gi®L

New member
לפני שאת מתחילה לכתוב../images/Emo108.gif

אל תחזיקי עט ביד כלום תנשמי הכי עמוק שאת יכולה במשך 20 שניות תחשבי רגוע תשנני שלמדת, ושאת כבר כאן ואין לך דרך חזרה ואת ניגשת והכל יהיה טוב. ורק כשאת רגועה, תתחילי לכתוב.

../images/Emo32.gif../images/Emo3.gif

לא יודעת כבר... כאילו, מצד אחד הוא מתקרב אליה כל הזמן וטוען שהיא זאת שמתקרבת אליו....והוא טוען גם שהוא כבר לא רוצה אותה. מצד שני הוא בא אלי בסוף היום, עושה לי כזה "בואי" ומושך אותי ביד, מחבק אותי ונותן לי נשיקה
אז...לא יודעת מה לחשוב. חברה שלי אומרת לי שהיא לא רוצה להתערב, אבל היא ממליצה לי לא לעשות את זה לעצמי. What should I do???? :(

mkarin

New member
../images/Emo32.gif אתיקונת.

קמתי בפאקינג 6:15, התלבשתי והכל עם עיניים עצומות, ב-7 הגיעו המובילים של אחותי, עד אז קראתי קצת את החומר למבחן. ירדתי לאוטובוס [המוקדם] ב-7:15, ובדיוק ראיתי אותו עובר. אז אמרתי ביי ביי. התחלתי ללכת ברגל. 7:35 כבר הייתי בבצפר. מבחן בספרות שעה ראשונה. הרופא וגרושתו שאלת חובה, ואז בחירה בין הכניסיני לקייץ גווע. ברור ש... הכניסיני. ממש קיוויתי שהוא יהיה, למרות שחשבתי שלא. הלך נחמד [אני מפחדת לומר שמבחנים היו בסדר כדי לא לפתוח פה לשטן ><] ספורט. כלבה בת כלבה. מה את לא מבינה ב'נדפק לי הגב!!!'. מה היא עונה? 'זה אמור להיות ככה'. בשעתיים האלה + ההפסקה שאחרי זה הייתה סאגה שאני לא יכולה לספר אותה, שהיא למעשה המשך של שבועיים. אני מתרחקת, מישהו נפגע מזה, אני מבינה שאני תלויה מדי ולא יכולה להתרחק, מנסה לחזור, המישהו בינתיים נפגע, מתרחק בעצמו ואני נפגעת. אחרי זה סתם היה מעפן ומגעיל>< אוף. אני רוצה שדברים ילכו חלק. ועכשיו יומיים של חרישה מטורפת למתמטיקה. כיף כיף כיף!

למעלה