LunacyFringe

New member
../images/Emo41.gifעכשיו גם אתם יכולים להתלבש כמו היילי!../images/Emo41.gif

לולז.
לא זו לא פרסומת. D: אז אם לא שמעתם, כנראה שחברת SKELANIMALS מגיעים לארץ או משהו כזה. אז עכשיו לכל אלו שרוצים להתלבש כמו היילי או משהו, יש אפשרות! D: מתכון להתלבש כמו היילי: ללכת לפ&ב/זארה ולקנות סקיני צהוב. ולקנות את החולצה ההיא מSKELANIMALS.
אם תשאלו אותי זה פוזאיסטי לגמרי, אבל ניחא. D:

LunacyFringe

New member
../images/Emo41.gifעכשיו גם אתם יכולים להתלבש כמו היילי!../images/Emo41.gif

לולז.
לא זו לא פרסומת. D: אז אם לא שמעתם, כנראה שחברת SKELANIMALS מגיעים לארץ או משהו כזה. אז עכשיו לכל אלו שרוצים להתלבש כמו היילי או משהו, יש אפשרות! D: מתכון להתלבש כמו היילי: ללכת לפ&ב/זארה ולקנות סקיני צהוב. ולקנות את החולצה ההיא מSKELANIMALS.
אם תשאלו אותי זה פוזאיסטי לגמרי, אבל ניחא. D: כאן אודרי מדגמנת את החולצה >>>

אבוד...../images/Emo28.gif

זה נראה טוב רק על היילי.. וזה עצוב להתלבש כמו הרוק-סטאר שאת אוהבת.

LunacyFringe

New member
בדיוק כמו שכתבתי, פוזאיסטי לגמרי.:)

אבל עדיין יש סווטשרט של SKELANIMALS שאני חושקת בו.
ואם יהיה אותו בארץ, אני כל כך קונה! ואגב לדעתי החולצה לא נראית טוב על היילי. החולצה בכלל לא יפה, ואם כבר היא נראית יותר טוב על אנדרו.
חח תסקלו כמה שבא לכם, אבל זה נכון.
ולא, אני ממש לא אוהבת את אנדרו או משהו כזה. זה פשוט נראה יותר טוב עליה. D: בכ"מ, SKELANIMALS זו אחלה חנות, ויש שם דברים ממש יפים. אם זה יגיע לארץ אני כל כך ממליצה לכם ללכת לראות את הדברים שיש שם.

Sakai Shana

New member
יש לי את החולצה

דודה שלי מניו יורק הביאה לי אותה כשהיא באה לפה לפני כמה זמן. סקיני צהוב? שונאת צהוב ולא מחבבת סקיני במיוחד.

LunacyFringe

New member
וואי!#@%@!#$@;1

יו, ס'כיף! D: הורדתי מזמן את 2 האלבומים האחרונים של 3DD וממש התבאסתי שאין מאיפה להוריד את הראשון. ועכשיו אני כזה עוברת על הדיסקים שיש לי, ופתאום קולטת 3 Doors Down - The Better Life! צרוב על זה גם את הדיסק הראשון וגם את השני. ^^ וזה נראה דיסק מקורי! רק כשנוגעים בו מבינים שהוא לא מקורי. ועכשיו יש לי את כל הדיסקוגרפיה של 3DD! :) ומי שרוצה שאני אשלח לו, שיבקש, אין לי בעיה.
יאיי. D:

LunacyFringe

New member
חחחחחחחחחחחחחחח. D:

אני אשלח לך בכיף. D: רק עכשיו שמתי לב שהדיסק שרוט, אז חלק מהשירים עושים רעים כאלו.
אבל יש שירים שלא. D:

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo207.gifתמונה חדשה../images/Emo9.gif

של פארמור על The Veronicas

וואו, השיער של היילי../images/Emo12.gif../images/Emo28.gif

זה נראה כאילו הראש שלה עולה באש
זה מוזר. אהבתי את זה יותר בהיר.

mcfly danna

New member
OMFG זהירות - ~תגובה פאקצית~

מה קרה לה?! היא כזאת... לא דומה לעצמה?! היא נראית כאילו שפכו לה קטשופ+חרדל + חומרים כימיים בלתי מוסברים והיא מחייכת עם זה!!!! גאד, ג'וש נראה פה טוב... גם זאק וג'רמי..אבל גוש... בכל אופן, היילי נראית פה זוועה.. חבל היילי, פשוט חבל...

Mr Hot Pants

New member
ואי למה אין עמודים???

למה יש מליון הודעות בעמוד 1, זה קשה לקרוא, איטי ומעצבן למה לא בוחרים מספר הודעות שיהיו בעמוד?

למעלה