האמת שהיא לא נראית לי שונה כ"כ../images/Emo14.gif

אולי רק קצת, אבל בכללי אני חושבת שהיא לא נראית כ"כ שונה, או שזו רק אני שלא שמה לב להבדל...

../images/Emo32.gif../images/Emo14.gif

בבקשה תשרשרו, כי לא הייתי פה בסה"כ שישבת וממש לא מסודר פה, אז אני מוסיפה תמונה שמסבירה איך לשרשר, תלמדו את זה בבקשה... ההודעה עם ההורדות של השירים של מיילי נמחקה כי זה אסור, אני מצטערת, אבל אני מבקשת לא להעלות לפה הודעות כאלו כי זה אסור בתפוז... חוץ מזה שיהיה לכם שבוע טוב, מוצלח וכייפי:)

../images/Emo180.gif ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

פרצו לפורום רן דנקר והעבירו לו ת'כתובת לפורום הארי פוטר . אני בשיא הדיכאון , אין פורום רן

../images/Emo180.gif לאא ! , ה - ר ש מ י !

דייי אני לא יכוולה
מה אני אעשה בלי הפורום שלו ?! נשבעת לך אני הולכת לפרוץ לפורום של הארי פוטר , נשבעעעעת ללך ! את לא יוודעת מה באאלי להגיד עכשיו אבל אנלא אגיד :/

../images/Emo180.gif הפורום של הארי פרץ למלא !

לרן , לעדי הימלבלוי , לאניה בוקשטיין , למאיה רוטמן , אושרי כהן ... קיצ' ת'פורומים הכי פעילים , הוא הרס אותם כדי שייכנסו אל הפורום של הארי מלאאן :/

../images/Emo180.gif זה בטיפול .

עכשיו כל פורום רן במפגש פורום אז הם לא יודעים על זה עדיין :/

../images/Emo180.gif אין מי שהיה יכול לקחת אוותי .

וחוצמזה יש שם בטח פוווול בנות גדולות ממני לפחות ב-3 שנים ! PP;

ואת לא יכולה לנסוע באוטובוס או משו?../images/Emo14.gif

בעצם למה אני חופרת? סבבה...

../images/Emo180.gif ואיך בדיוק ? לבד ?!?!?!

קלטטי אני כולה בת 12 וחצי שכולה הייתי רק פעמיים בעזריאלי

אוקיי../images/Emo14.gif

גאמני הייתי בעזריאלי רק משו כמו 3 פעמים, ואני בת 13, לא כ"כ גדולה ממך ואני נוסעת לבד, אבל אולי בגלל שכבר נסעתי לבד
טוב, עזבי, למה לחפור על הנושא הזה?

למעלה