אנשים../images/Emo70.gif משהו חשוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo184.gif

היום ראינו סרט כזה על סמים...
וגם דיברנו על הסמים 3 שעות
אני יודעת שזה ארוך אבל זה עצוב ומעניין אז תקראו את זה
וזה מבוסס על סיפור אמיתי
בחור ובחורה יצאו לדייט..
כשהבחורה [קוראים לה יולי] נכנסה לאוטו
היא ראתה שמאחורה יושב עוד חבר של הדייט שלה - ניר. הדייט שלה - הבחור שנהג - קראו לו ערן ערן אמר ליולי שהם הולכים לאסוף עוד חבר שלו בשם איציק יולי התבאסה שהם לא לבד אבל שתקה והמשיכה כרגיל כשאיציק נכנס לאוטו הוא הגיע עם המון המון אנרגיה הוא הגיע עם ג'ויינט והדליק אחת הוא העביר לניר שניר הוא בחור מאוד נגרר וישר לקח את הג'ויינט אחר כך הוא העביר ליולי . יולי אמרה לו לא ושהיא לא רוצה אבל הוא אמר לה נו קחי נו קחי והיא עדיין לא רצתה אחר כך היא שמה לב שהחבר שלה מסתכל עליה ומסמן לה עם הראש שזה בסדר.. אז היא התחילה לעשן אחר כך איציק הזה העביר לערן שהתנגד ואמר לא ולא לא ולא עד שבסוף הוא לקח הם הגיעו למסיבה בניצנים [נראה לי ניצנים] הם התחילו לרקוד וזה.. ובסוף לקחו טריפ ואקסטזי הם רקדו במרץ כי אלו שמים ממריצים אחר כך הם היו באוטו וירדו מהאוטו והתחילו לרקוד ויולי התחילה להתנשק איתם וזה... בסוף הם נכנסו לאוטו והתחילו לנסוע הסמים גרמו לכל אחד מהם משהו אחר יולי הרגישה שהיא יכולה לעוף אז היא פתחה את הדלת של האוטו ועפה החוצה אז ערן עצר ולקח לו זמן עד שהוא קלט [בגלל ההשפעה של הסם] שיולי כבר לא באוטו ושהדלת פתוחה לניר הבחור הנגרר השתבש משהו במוח בעקבות הסם והסם נשאר לו במוח והוא שומע ורואה דברים שלא קיימים הוא כל הזמן אומר "שתפסיק כבר המוזיקה" וזה.. והתאשפז בבית חולים לחולי נפש יולי נשארה נכה והיא לא יכולה ללכת אך היא לא משתמשת בסמים [פעם ראשונה ואחרונה שהיא השתמשה] לערן היו תוכניות לצבא אך נפתח לו תיק פלילי על סמים במשטרה והוא לא התקבל כנראה לצבא ואיציק - שהוא הכי משתמש - יצא ללא פגע בכלל והמשיך ממסיבה למסיבה עד שבסוף אלוהים יודע מה יקרה לו זה היה סיפור ממש ממש ממש עצוב
זה מראה שפעם אחת יכולה להרוס את החיים
תגיבו זה נושא חשוב

Refael30

New member
גם לנו היה ...

אני בהלם מהסיפור שלך , יוואוו אני לא מאמין ..! תיראו איך הסמים יכולים להרוס חיים . אל תיגררו לזה .

ועוד משהו...../images/Emo10.gif

הסרט היה בתוך אוטובוס מגניב כמו ואן אז בתחילת היום כשראינו את האוטובוס חונה בחניית הבצפר ידענו שזה האוטובוס שיש שם את הפעילות על הסמים אז כולנו התחלנו לצחוק על זה בכאילו:"אוטובוס הסמים" (אוטובוס הקסמים למי שלא הבין
) ואפילו המצאנו שירים על זה
אבל אחריי הסרט כולנו היינו בשקט
הנערה כולה באה לדייט והרסה לעצמה את החיים
היא בכלל לא התכוונה לקחת אבל הלחץ החברתי השפיע עלייה

גבאיייי

New member
עצוב .. באמת

לא נורא ! קיצור עוד שש דקות פלורסינטה ואז ראש גדול !! אני פשוט אוהבת לראות ראש גדול יותר בשמונה מאשר בחמש !!! =)))

keton13

New member
כל השיעורים האלה

לא מלמדים אותך שום דבר חדש אבל לבזבז 3 שעות של למידה? זה הדבר הכי טוב בעניין:p

ת'אמת...../images/Emo10.gif

גם אנחנו חשבנו ככה בהתחלה אבל מי שיראה את הסרט יבין שהיה חשוב ללמוד על זה

יואו..איזה מסכנים..רק בגלל האיציק

המפגר הזה!!!!!!!!!!!!! ועוד מסכנה יולי..היא לא עשתה כלום..וככה היא נגררה... אני בחיים לא אגרר לדבר כזה... זה יכול להרוג!!

נקווה../images/Emo4.gif

והיה שם איזה ליצן שיעני סיפר והפחיד ותמיד שר במבטא רוסי- "ליצן קטן שלי אולי תרקוד איתי
ליצן קטן נחמד רוקד עם כל אחד
אולי אולי אולי תרקוד איתי
"
זה היה מפחיד... ואמרו לנו שהליצן הוא מטאפורה לסם.... שאומרים ש"זה לא יקרה לי" אתה לא יכול לדעת..
הכל תלוי באיך תפעל באותו רגע...

LiRi LoVe YaRiN

New member
צודקת במאה אחוזזזז

זה ממש מפחיד כול הסיפורים האלה... גם לי היה שנה שעברה סדנא לסמים וזה היה ממש מפחיד הסיפורים אפילו בא אלינו נגמל שהוא נכה מהסמים והוא סיפר לנו את הסיפור שלו וזה היה ממש עצוב... חוץ מזה שהוא סיפר על ילדה שלקחה סמים במסיבה ואז היא חזרה הביתה ולקחה סמרטוט ומים והתחילה לנגב יענו את האויר ואמא שלה שאלה אותה מה את עושה? אז היא אמרה אמאאא מה את רוצה אני מנקה תריאות שלי יענו היא חשבה שהיא ממש מנקה תריאות שלה וגם היו עוד שתי ילדים שלקחו גראס...ואז הם התחילו ללכת בכינרת והתחילו ללכת ולא שמו לב שהם עמוק יותר ואפילו הם דרכו על קוצים וכול מיני כאלה ולא הרגישו עד שבסוף טבעו

כן גם לנו הביאו ...../images/Emo4.gif

אחד שנגמל מסמים והיה בכלא איזה 32 שנה
וסיפרו לנו גם היום על ילד שלקח ג'וינט עם 2 חברים שלו והם היו בסבבה ולו התחיל התקף חרדה
אז הוא לקח ת'רגליים לנכנס לכינרת והוא יודע לשחות והכל אבל הוא טבע

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif ../images/Emo32.gif

כל מה שלא קשור לפורום- לכאן. ומותר גם לכם לפתוח שרשור כזה אם אין אחד פתוח. נו באמת, הגיע הזהמן שתעשו משהו כדי לגרום לפורום הזה להראות טוב. אי אפשר לכתוב הודעות בלי לדפוק חשבון ושהמנהלים יבואו אחר כך וישרשרו.

נצל"ש../images/Emo70.gifהקומונה שלי על יהונתן../images/Emo23.gif

זאת הקומונה שלי על יונתן
וד"א זאת אני דקלה- Butterfly of wind פשוט פתחתי כינוי בשביל הקומונה הזאת
http://communa.tapuz.co.il/yonatanomg או שיותר נוח הנה קישור
לחצו כאן

====>שXל!ן<===

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)? 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? 4.אתה אלרגי למשהו? 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? 10.אכלת משהו חריף? 11.הקאת? 12.יצאת למחנה? 13.היית במסיבה? 14.ישנת? 15.דיברת בטלפון? 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? 17.אכלת בשר? 18.אכלת ביצה? 19.היית בירושלים? 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? 21.נסעת על אופניים? 22.שחית? 23.התנשקת בפה עם מישהו? 24.התנשקת בלחי עם מישהו? 25.חיבקת מישהו? 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? 27.נסעת באוטובוס? 28.נסעת במונית? 29.התקלחת? 30.היה לך מבחן? 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? האם יש לך כרגע... 32.קרחת? 33.ראסטות? 34.צבע בשיער? 35.אסטמה? 36.אנמיה? 37.כינמת הערווה? 38.לק בציפורניים? 39.צלקות?ואיפה? 40.יותר מ10 שקל בארנק? 41.יותר מ50 שקל בארנק? 42.יותר ממאתיים? 43.מרפסת בבית? 43.חצ'קון איפשהו? 44.גלידה במקרר? 45.קרמבו בבית? 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? 47.איפור כלשהו? האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? 50.התאהבת במורה? 51.התאהבת במדריך? 51.נסעת באופנוע? 52.התפלחת להופעה? 52.גנבת מחנות? 53.עשית גראפיטי? 54.ראית אדם מת? 54.אכלת חרק? 55.ראית חברים? 56.ראית המורדים? 57.ראית סרט כחול? 58.צללת? 59.נעקצת ממש ממדוזה? 60. עברת ניתוח? 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? 64.החלפת לתינוק חיתול? 65.פצעת את עצמך בכוונה? 67.עשית קעקוע אמיתי? 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? 70.אכלת רגל קרושה?

למעלה