לירן והשאלונים!!

לירןןןןןן..טוב כבר הפצצת את כול הפורום של פרוייקס וואי..אל תעשה את זה גם פה..די עם השאלונים האלה..דייייייייייייייייי!!

ו..לירן..

מאמו'ש..אני אומרת לך את זה בסבבה..כאילו שלא תפגע לי מזה או מש'ו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NoFaRi1

New member
../images/Emo9.gif

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? אממ רגיל.. :p 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)? אלחוטי 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? יאפ 4.אתה אלרגי למשהו? לא שאני יודעת 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? לא 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? עט 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? בבת מצווה שלי. היה ענק
10.אכלת משהו חריף? היום. 11.הקאת? וואו מזמן.. לא זוכרת 12.יצאת למחנה? בחופש הגדול הקודם אם אני לא טועה 13.היית במסיבה? יום שישי 14.ישנת? בלילה :p 15.דיברת בטלפון? לפני דקה 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? פוווו... לא זוכרת :/ 17.אכלת בשר? אתמול 18.אכלת ביצה? ביום חמישי 19.היית בירושלים? אתמול :) 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? לא ירושלמית =] 21.נסעת על אופניים? ספינינג נחשב? :) אם כן ביום רביעי 22.שחית? ממממזזמןןןן... 23.התנשקת בפה עם מישהו? בסוף החופש 24.התנשקת בלחי עם מישהו? היום 25.חיבקת מישהו? היום 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לאח שלי.. היום 27.נסעת באוטובוס? היום לבצפר.. 28.נסעת במונית? ביום האחרון של חופש חנוכה 29.התקלחת? כרגע 30.היה לך מבחן? היום:/ 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? אתמול ברגליים:) האם יש לך כרגע... 32.קרחת? לא 33.ראסטות? לא 34.צבע בשיער? טבעי :) 35.אסטמה? לא 36.אנמיה? לא 37.כינמת הערווה? לא 38.לק בציפורניים? כן 39.צלקות?ואיפה? אין 40.יותר מ10 שקל בארנק? איזה.. בקושי חצי
41.יותר מ50 שקל בארנק? לא 42.יותר ממאתיים? :/ 43.מרפסת בבית? יאפ 43.חצ'קון איפשהו? כן 44.גלידה במקרר? יאפ 45.קרמבו בבית? לא 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? כן 47.איפור כלשהו? לא האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? כן 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? כן 50.התאהבת במורה? לא 51.התאהבת במדריך? לא 51.נסעת באופנוע? כן. אבל לא נהגתי :p 52.התפלחת להופעה? כן 52.גנבת מחנות? לא 53.עשית גראפיטי? כן 54.ראית אדם מת? לא 54.אכלת חרק? לא! 55.ראית חברים? וודאי 56.ראית המורדים? כן 57.ראית סרט כחול? כן
58.צללת? כן 59.נעקצת ממש ממדוזה? כן 60. עברת ניתוח? לא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? כן 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? לא 64.החלפת לתינוק חיתול? כן 65.פצעת את עצמך בכוונה? לא 67.עשית קעקוע אמיתי? לא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? כן 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? לא 70.אכלת רגל קרושה? לא

תשובוותתתתתתתתת-->כנסו דחוףף...

איזה סוג עכבר יש לך במחשב?לא יודעת...חח.. יש לזה ליזר אדום... 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)? אלחוטי 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? כן 4.אתה אלרגי למשהו? לא... 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע?ממש לאא... 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? עטט... 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? דף שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? אף פעם חחח... 10.אכלת משהו חריף? כן שלשום.. 11.הקאת? לפני שבועיים בבית חולים 12.יצאת למחנה? כן בחופש בגדול 13.היית במסיבה? כן לפני שבועיים במון ולפני 3 שבועות בדום 14.ישנת? ברורו..!! כל הזמן!!!! 15.דיברת בטלפון? לפני 2 דקות 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? ממש לאאא 17.אכלת בשר? ביום שישי 18.אכלת ביצה? ביום שבת בבוקר 19.היית בירושלים? כן.. בחפש בגדול.. 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? 21.נסעת על אופניים?כן בכיפור חחח... 22.שחית? כן שלשום 23.התנשקת בפה עם מישהו? ברור..!! עם חבר שלי דור..!! הנשיקה האחרונה לפני שעה (אני מדברת על צירפוט צירפוט לא סתם...!!!!!!).... 24.התנשקת בלחי עם מישהו? כן עם ידידים שלי... 25.חיבקת מישהו? כן עם ידידים שלי... 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? כן לחבר שלי 27.נסעת באוטובוס? ממש לאאאאא אני לא הטיפוס של זההה 28.נסעת במונית? לפעמיםםם... אבל כיחסאאא אני לא הטיפוס של זההה 29.התקלחת? לפני חצי שעה.... 30.היה לך מבחן? מחר.. במתמטיקה.!! 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? כן ברגלייםםםםם לפני חצי שעה....אה ולפני 3 שעות גבות+שפם... האם יש לך כרגע... 32.קרחת? ממש לאא 33.ראסטות? מש לאא 34.צבע בשיער? כן.. פסים(חימצון) 35.אסטמה? ממש לא... 36.אנמיה? ממש לא.. 37.כינמת הערווה? ממש לאאאאאאאאאאאאא 38.לק בציפורניים? כןןןן 39.צלקות?ואיפה? איןןןןןןןןןןןןןןןןןן 40.יותר מ10 שקל בארנק? יותר... 41.יותר מ50 שקל בארנק? יותר... 42.יותר ממאתיים? נכוןןןןן 43.מרפסת בבית? ברורררר 43.חצ'קון איפשהו? ממש לאא... חס וחלילהההההההההההה 44.גלידה במקרר? כן.. בטעם קרמבו... 45.קרמבו בבית? כן.. (גם קרמבו רגיל) וגם גלידה בטעם קרמבו... 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? כן... 47.איפור כלשהו? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מסקרה סומק וגלוסס האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? כן 2 פעמיםם זה מגעילללללללללל 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? לאאאאאאאאא 50.התאהבת במורה? לאאאאאאאא 51.התאהבת במדריך? כןןןןןן (לא התאהבתי, נדלקתי)...חחחח.... 51.נסעת באופנוע? כןןןןןןןן יש לחבר שלי 52.התפלחת להופעה?לא יש לי תקציב לקנות כרטיס... 52.גנבת מחנות? ממש לאאאאאאאאאאא 53.עשית גראפיטי? לאאאאאאאאאא 54.ראית אדם מת? ממש לאאאאאאא אמאלאאאאאאא 54.אכלת חרק? ממממממממממממממשששששששששש ללללללללאאאאאאאאאאא 55.ראית חברים? כןןןןןןןןןןן דהההההההההההההה 56.ראית המורדים? ב=-ר=-ו=-ר... השאלה היא מי לא ראה?? 57.ראית סרט כחול? כן עם חבר שלי והתחרמנו...חחחח.... 58.צללת? כן עם חבר שלי באילת (בחופש הגדול) 59.נעקצת ממש ממדוזה? לאאאאא 60. עברת ניתוח? חס וחלילילילילליליליייייהההה לללאאאאאאא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? כדורגלל עם חבר שליי 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? לאאאאא 64.החלפת לתינוק חיתול? כן לילדים שאני שומרת עליהום ביביסיטר.. 65.פצעת את עצמך בכוונה? לאאאאאאאא 67.עשית קעקוע אמיתי? ממש לאאאאאאא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? כן חלק..... 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? לאאאאאאאאאא 70.אכלת רגל קרושה? מ=-מ=-ש לללללללללללל=-אאאאאאאאאאאאאאאאא יש לי עגיל בפופיק באף ובאוזן אחת 3 ובאוזן שניה 2 איזה יופי אאההה?? טוב בה ביי..!!!!!!! אוהבת אתכם מאודדדדדד::::::.......... ספירו'שששששששששששש.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!

noachips

New member
שלייי

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? לא יודעת... עם ליזר אדום 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)? רגיל - שונאת אלחוטי לא שומעים טובב 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? יאפ 4.אתה אלרגי למשהו? מלאאאאאא עכשיו יש לי אלרגיה.. אני אלרגית ללחם, לדשא, לאביב.... ועוד מלאאאא אבק, אבקות (לדוגמא שוקולית - אבקה של שוקו..) ואיפור): 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? לא... 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? עט.. 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? שורות.. 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה.. מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? אמ......... לא ניכנס לזה.. השתכרתי בטעות לא ממזמן=/... חח לא ידעתי שזה אלכוהול... 10.אכלת משהו חריף? לא זוכרת... 11.הקאת? אתמול... 12.יצאת למחנה? לפני איזה שבועיים או שלושה.. 13.היית במסיבה? יום שלישי.. 14.ישנת? בלילה 15.דיברת בטלפון? בבוקר... 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? אמ... לפני ככה חודש.... 17.אכלת בשר? צמחונית!!!! 18.אכלת ביצה? אתמול 19.היית בירושלים? נראה לי כיתה א'...... חחחח 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? לא ירושלמית 21.נסעת על אופניים?יום כיפור.... 22.שחית? יום שלישי שעבר... הייתי בנווה מדבר (מים חמים) חח 23.התנשקת בפה עם מישהו? בבחיים לא): 24.התנשקת בלחי עם מישהו? היום 25.חיבקת מישהו? היום 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? חחחחחחחח לחתול שלי לפני כמה דקות.. 27.נסעת באוטובוס? אתמול - אוטובוס של בית ספר נשענו לב"ש... 28.נסעת במונית? אמ.......... שנים לא... 29.התקלחת? אתמול 30.היה לך מבחן? חהחהחהחה לא עושה מבחנים... יש לי פטור (לא מפגרת או משו... וגם לא דיסלקסיה..) 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? רגליים לפני שבוע.. האם יש לך כרגע... 32.קרחת? לא 33.ראסטות? לא 34.צבע בשיער? טבעייי 35.אסטמה? לא 36.אנמיה? לא 37.כינמת הערווה? לא 38.לק בציפורניים? לא 39.צלקות?ואיפה? מלא.. 3 מניתוחים של ארניה, אחת בבטן התחתונה מנפילה בכיתה ו', ניתוח משנה שעברה.... בכתף מיום רביעי שלפני חנוכה נפלתי חזק.. 40.יותר מ10 שקל בארנק? כן 41.יותר מ50 שקל בארנק? כן 42.יותר ממאתיים? הלוואי... 43.מרפסת בבית? 3.. 43.חצ'קון איפשהו? כן 44.גלידה במקרר? לא 45.קרמבו בבית? מלא... חח 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? כן.... כשאני מדברת בטל אני מקשקשת עם עט על הרגליים חח\ 47.איפור כלשהו? לא... - אלרגית! האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? לא 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? כן.. 50.התאהבת במורה? לאאאא 51.התאהבת במדריך? לאאא 51.נסעת באופנוע? לא 52.התפלחת להופעה? לא 52.גנבת מחנות? לא 53.עשית גראפיטי? לא 54.ראית אדם מת? לא 54.אכלת חרק? לא! 55.ראית חברים? לא 56.ראית המורדים? לא 57.ראית סרט כחול? לא 58.צללת? כן 59.נעקצת ממש ממדוזה? כן... יותר מידי פעמים 60. עברת ניתוח? 5........ אבל לא פלסטיים חחח אלא רפואיים 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? כן.. 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? לא 64.החלפת לתינוק חיתול? כן 65.פצעת את עצמך בכוונה? לא 67.עשית קעקוע אמיתי? לא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? המון פעמים 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? לא 70.אכלת רגל קרושה? לא

כנסו התשובות שלי!!

איזה סוג עכבר יש לך במחשב?כזה עם לייזר 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)?גם וגם 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס?כן 4.אתה אלרגי למשהו?אממ לא 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע?לא 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון?עט 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות?שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת?ספירלה מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת?אפפעם לא 10.אכלת משהו חריף?לא זוכרת 11.הקאת?בגיל 3 12.יצאת למחנה?לפני שנה בערך 13.היית במסיבה?לפני איזה שבבועיים נראה לי 14.ישנת?לפני כמה שעות 15.דיברת בטלפון?עכשיו חח 16.שלחת מכתב בדואר רגיל?לפני שנתיים 17.אכלת בשר?אתמול 18.אכלת ביצה?לפני שבוע בערך 19.היית בירושלים?וואי מלא דזמן לא הייתי שם 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב?----- 21.נסעת על אופניים?ביום כיפור 22.שחית?אממ לפני חודש 23.התנשקת בפה עם מישהו?לא זוכרת..=) 24.התנשקת בלחי עם מישהו?היום 25.חיבקת מישהו?היום 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?אתמול 27.נסעת באוטובוס?לפני איזה חודשיים 28.נסעת במונית?לא זוכאת 29.התקלחת?אתמול בערב 30.היה לך מבחן?היום 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)?ברגליים לפני כמה ימים האם יש לך כרגע... 32.קרחת?לא 33.ראסטות?לא 34.צבע בשיער?כן 35.אסטמה?לא 36.אנמיה?מזה? 37.כינמת הערווה?לא 38.לק בציפורניים?כן 39.צלקות?ואיפה?ברגל 40.יותר מ10 שקל בארנק?לא 41.יותר מ50 שקל בארנק?לא 42.יותר ממאתיים?לא 43.מרפסת בבית?כן 43.חצ'קון איפשהו?לא 44.גלידה במקרר?כן 45.קרמבו בבית?לא 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)?כןןן חחח עם איפרון לעיניים 47.איפור כלשהו?כן האם אי פעם... 48.ניסית לעשן?לא 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)?כן 50.התאהבת במורה?לא 51.התאהבת במדריך?כן 51.נסעת באופנוע?לא 52.התפלחת להופעה?לא 52.גנבת מחנות?כן 53.עשית גראפיטי?לא 54.ראית אדם מת?כן 54.אכלת חרק?לא 55.ראית חברים?כן 56.ראית המורדים?כן 57.ראית סרט כחול?לא 58.צללת?כן 59.נעקצת ממש ממדוזה?לא 60. עברת ניתוח?לא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס?כן בכדורגל 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4?חח לא 64.החלפת לתינוק חיתול?לא 65.פצעת את עצמך בכוונה?כן 67.עשית קעקוע אמיתי?לא אבל אני רוצה 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט?כן 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)?לאאא 70.אכלת רגל קרושה?לאאאאא

גזניוס

New member
תשובות........

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)?רגיל 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס?ככה 4.אתה אלרגי למשהו?לא 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע?לא 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון?עפרון 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות?שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת?אף פעם 10.אכלת משהו חריף?לא זוכרת... 11.הקאת?חצי שנה... 12.יצאת למחנה?שנה.. 13.היית במסיבה?לפני שבוע 14.ישנת?אתמול 15.דיברת בטלפון?הרגע 16.שלחת מכתב בדואר רגיל?אתמול(בשיעור מחשבים)... 17.אכלת בשר?אתמול 18.אכלת ביצה?אתמול...(חביתה)ח 19.היית בירושלים?לפני בערך חודשיים... 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב?תל אביבית גאה! 21.נסעת על אופניים?יום כיפור 22.שחית?חופש גדול 23.התנשקת בפה עם מישהו?חצי שנה 24.התנשקת בלחי עם מישהו?אמ....בערך כל יום....עם נחשב גם בנות... 25.חיבקת מישהו?היום 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?לא Zוכרת... 27.נסעת באוטובוס?היום 28.נסעת במונית?שנתיים 29.התקלחת?אתמול 30.היה לך מבחן?היום 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)?לא האם יש לך כרגע... 32.קרחת?לא 33.ראסטות?לא 34.צבע בשיער?קצת...גוונים... 35.אסטמה?לא 36.אנמיה?לא 37.כינמת הערווה?לא 38.לק בציפורניים?לא 39.צלקות?ואיפה?לא 40.יותר מ10 שקל בארנק?כן 41.יותר מ50 שקל בארנק?כן 42.יותר ממאתיים?לא 43.מרפסת בבית?כן 43.חצ'קון איפשהו?כן 44.גלידה במקרר?כן 45.קרמבו בבית?לא 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)?לא 47.איפור כלשהו?לא האם אי פעם... 48.ניסית לעשן?לא 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)?כן 50.התאהבת במורה?לא 51.התאהבת במדריך?כן 51.נסעת באופנוע?לא 52.התפלחת להופעה?לא 52.גנבת מחנות?לא 53.עשית גראפיטי?לא 54.ראית אדם מת?לא 54.אכלת חרק?לא 55.ראית חברים?כן 56.ראית המורדים?כן 57.ראית סרט כחול?לא 58.צללת?כן 59.נעקצת ממש ממדוזה?לא 60. עברת ניתוח?לא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס?כן 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4?לא 64.החלפת לתינוק חיתול?לא 65.פצעת את עצמך בכוונה?לא 67.עשית קעקוע אמיתי?לא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט?לא 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)?לא 70.אכלת רגל קרושה?לא

lim02

New member
שלי

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? רגיל עם לייזר.. 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)? גם וגם 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? כן 4.אתה אלרגי למשהו? לא 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? לא 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? עפרון 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? שהייתי בת שנתיים.. חח סתם.. אף פעם 10.אכלת משהו חריף?שבוע שעבר 11.הקאת? מלפני הרבה זמן.. 12.יצאת למחנה? לפני שנתיים 13.היית במסיבה? השבוע 14.ישנת? לפני 7 שעות בערך 15.דיברת בטלפון? לפני חמש דקות 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? לפני שנה.. 17.אכלת בשר? לפני שעה 18.אכלת ביצה? לפני שבוע אם אני לא טועה.. 19.היית בירושלים? לא זוכרת.. אבל הייתי 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? 21.נסעת על אופניים? יום כיפור 22.שחית? בקיץ 23.התנשקת בפה עם מישהו? חח.. צרפתית? 24.התנשקת בלחי עם מישהו? אמ.. אתמול.. 25.חיבקת מישהו? היום 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אתמול.. 27.נסעת באוטובוס? ממזמןן 28.נסעת במונית? לפני 5 שנים.. חח 29.התקלחת? אתמול בלילה.. 30.היה לך מבחן? אתמול 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? חח לא.. האם יש לך כרגע... 32.קרחת? לא 33.ראסטות? לא 34.צבע בשיער? לא 35.אסטמה?לא 36.אנמיה? לא 37.כינמת הערווה? לא 38.לק בציפורניים? לא 39.צלקות?ואיפה? אמ.. ברגל משולחן שהייתי קטנה 40.יותר מ10 שקל בארנק? כן 41.יותר מ50 שקל בארנק? כן 42.יותר ממאתיים? לא 43.מרפסת בבית? לא 43.חצ'קון איפשהו? במצח.. מבאס.. 44.גלידה במקרר? אין.. 45.קרמבו בבית? יש.. 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? לא.. 47.איפור כלשהו? לא האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? לא 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? כן 50.התאהבת במורה? לאא 51.התאהבת במדריך? כן.. 51.נסעת באופנוע? לא 52.התפלחת להופעה? כן 52.גנבת מחנות? לא 53.עשית גראפיטי? לא 54.ראית אדם מת? כן 54.אכלת חרק? לאא 55.ראית חברים?כן 56.ראית המורדים? כן 57.ראית סרט כחול? לא 58.צללת? כן 59.נעקצת ממש ממדוזה? לא 60. עברת ניתוח? לא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? כדורסל 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? חחח לא 64.החלפת לתינוק חיתול? לא.. 65.פצעת את עצמך בכוונה? לא 67.עשית קעקוע אמיתי? לא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? לא 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? חח לא אבל ידידים שלי כן.. 70.אכלת רגל קרושה? לא

lkolkr

New member
../images/Emo23.gifשליייי../images/Emo23.gif

1.איזה סוג של עכבר למחשב יש לך? לייזר 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)? אלחוטי 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? בערך 4.אתה אלרגי למשהו? לא 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? לא 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? עיפרון 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלב מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? לא השתכרתי 10.אכלת משהו חריף? לא זוכרת 11.הקאת? לפני חודש - חודשיים 12.יצאת למחנה? החופש הגדול (צופים) 13.היית במסיבה? חודש - חודשיים 14.ישנת? אתמול 15.דיברת בטלפון? השנייה סגרתי את הטלפון 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? לפני שבוע 17.אכלת בשר? יום שישי 18.אכלת ביצה? יום שישי 19.היית בירושלים? לא זוכרת 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? אני לא ירושלמית 21.נסעת על אופניים? לפני כמה שנים 22.שחית? לפני כמה שבועות 23.התנשקת בפה עם מישהו? לא התנשקתי בפה 24.התנשקת בלחי עם מישהו? לפני שבועיים 25.חיבקת מישהו? היום 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו 27.נסעת באוטובוס? לפני שבועיים 28.נסעת במונית? לפני שבוע 29.התקלחת? אתמול 30.היה לך מבחן? היום היה לי שיפור ציון, נחשב!? 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? ברגל האם יש לך כרגע... 32.קרחת? לא 33.ראסטות? לא 34.צבע בשיער? כן 35.אסטמה? לא 36.אנמיה? לא 37.כינמת הערווה? לאאא 38.לק בציפורניים? לא 39.צלקות?ואיפה? לא 40.יותר מ10 שקל בארנק? כן 41.יותר מ50 שקל בארנק? כן 42.יותר ממאתיים? כן 43.מרפסת בבית? כן 43.חצ'קון איפשהו? לא 44.גלידה במקרר? כן 45.קרמבו בבית? כן 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? לא 47.איפור כלשהו? לא האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? לא 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? לא 50.התאהבת במורה? לא 51.התאהבת במדריך? לא 51.נסעת באופנוע? כן אבל לא נהגתי 52.התפלחת להופעה? לא 52.גנבת מחנות? כן 53.עשית גראפיטי? לא 54.ראית אדם מת? לא 54.אכלת חרק? לא 55.ראית חברים? כן 56.ראית המורדים? כן 57.ראית סרט כחול? כן
58.צללת? כן 59.נעקצת ממש ממדוזה? לא 60. עברת ניתוח? לא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? לא זוכרת 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? כן 64.החלפת לתינוק חיתול? לא 65.פצעת את עצמך בכוונה? כן
67.עשית קעקוע אמיתי? לא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? כן 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? לא 70.אכלת רגל קרושה? לא

תומקה

New member
חחח היי גם אני רוצה! אוקי: תשובות!

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? אלחוטי 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)?גם וגם אבל אני משתמשת ברגיל .3אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס? כן, בטח! 4.אתה אלרגי למשהו? רשמית לא אבל תירס עושה לי שילשולים 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? כן,ויטמינים! 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון? עפרון...! 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות? שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה... מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? מאלכוהול? נבר!! אבל אני משתכרת מצחוק לעיתים קרובות 10.אכלת משהו חריף? ממממממ....לא זוכרת 11.הקאת? אתמול..חיחיחי..! 12.יצאת למחנה? בחופש הגדול 12 יום!! 13.היית במסיבה? מסיבה במקלט זה נחשב? (יום שישי) 14.ישנת? לפני 5 שעות 15.דיברת בטלפון? לפני דקה..אבל זה היה טעות במספר 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? פייי....וואלה מזמן 17.אכלת בשר? היום בבוקר! 18.אכלת ביצה? לא זוכרת....נראה לי לפני איזה שבועיים 19.היית בירושלים? לפני המון זמן...בעצם השנה היינו שם ביום שדה! 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? אני גבעתיימית (= 21.נסעת על אופניים? ספינינג נחשב? 22.שחית? בחופש הגדול 23.התנשקת בפה עם מישהו? נבר!! 24.התנשקת בלחי עם מישהו? אממ.....היום בבוקר אמא נתנה לי נשיקה.. 25.חיבקת מישהו? היום בבוקר אמא נתנה לי גם חיבוקי 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום בבוקר...(כן,ניחשתם נכון) 27.נסעת באוטובוס? בחופש הגדול 28.נסעת במונית? וואו....זאת שאלה מכשילה. אני חושבת שזה היה משהו כמו לפני 10 שנים כשהייתי בת חמש 29.התקלחת? לפני שבוע...(איכססס) 30.היה לך מבחן? לפני שבועיים וחצי 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? לפני שבוע- שפם גבות האם יש לך כרגע... 32.קרחת? לא, תודה לאל! 33.ראסטות?לאאא 34.צבע בשיער? נוו... 35.אסטמה?לא 36.אנמיה? מה זה? 37.כינמת הערווה? איכס, לא! 38.לק בציפורניים? לא... 39.צלקות?ואיפה? אחת ברגל (בקרסול) ממנוע של טוסטוס..ועוד איזה 7 ביד שמאל (חנקן קר) 40.יותר מ10 שקל בארנק? תלוי באיזה ארנק? בארנק הורוד אין לי..בארנק ג'ינס אולי יש לי..בארנק מכולת יש לי ..ובארנק חרום יש לי 41.יותר מ50 שקל בארנק? ורוד..לא ,ג'ינס לא,מכולת כן, חרום כן 42.יותר ממאתיים? בכולם- לא! 43.מרפסת בבית?לאאא הלוואי! 43.חצ'קון איפשהו? קטן כזה חמוד על הלחי 44.גלידה במקרר? לא ..משפחה בדיאטה 45.קרמבו בבית?לא..כנ"ל.. 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)? מה פתאום! זה מסרטן! 47.איפור כלשהו? כרגע לא האם אי פעם... 48.ניסית לעשן? חס וחלילה 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)? כן...פעמיים 50.התאהבת במורה? איכס, לא 51.התאהבת במדריך? לא 51.נסעת באופנוע? טוסטוס נחשב? 52.התפלחת להופעה? ממ...לא... 52.גנבת מחנות? חיחיחיחי כן (אבל זה ההי בכיתה ד'!!) 53.עשית גראפיטי? לא 54.ראית אדם מת? בטלוויזה...אבל אני חושבת שזה לא היה אמיתי 54.אכלת חרק? לא שידוע לי 55.ראית חברים? מממ..כן..פשעתי באיזה שני פרקים 56.ראית המורדים?..פשעתי ביותר.. 57.ראית סרט כחול? לא פשעתי בכלל! 58.צללת? כן...בריף הדולפינים באילת! 59.נעקצת ממש ממדוזה? תגדיר "ממש"... 60. עברת ניתוח? לא לא, ברוך השם! 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? אממ...לא... 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? לא..אבל עשיתי במיטה 64.החלפת לתינוק חיתול? כן ברור, זה התחביב העיקרי שלי 65.פצעת את עצמך בכוונה? לההה... 67.עשית קעקוע אמיתי? no way!! 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט? לא..מה אם זה ערבי?? 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)? לא שזכור לי.. 70.אכלת רגל קרושה? מה זה??? מה...נגמר??

=======שלי============

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? זה עם הליזר.. האדום 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)?אלחוטי 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס?כה.. בערךך חח 4.אתה אלרגי למשהו?לא 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע?לא 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון?עט 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות?שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת? ספירלה מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת? לא התשכרתי.. 10.אכלת משהו חריף?אתמול... נראה לי 11.הקאת?לא זוכרת 12.יצאת למחנה?בחופש.. מחנה גדול.. 6 ימים! 13.היית במסיבה?יום שישי 14.ישנת?היום 15.דיברת בטלפון?היום 16.שלחת מכתב בדואר רגיל?לא זוכרת 17.אכלת בשר?בעעעע 18.אכלת ביצה?שבת 19.היית בירושלים?לא זוכרת.. נראה לי בגיל 12 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? כל חודש ככה 21.נסעת על אופניים?כן 22.שחית?כן 23.התנשקת בפה עם מישהו?כן 24.התנשקת בלחי עם מישהו?כן 25.חיבקת מישהו?כן 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?כןןן 27.נסעת באוטובוס?כן 28.נסעת במונית?כן 29.התקלחת?כן 30.היה לך מבחן?כן 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)?**חסוי** האם יש לך כרגע... 32.קרחת?לא 33.ראסטות?לא 34.צבע בשיער?כן 35.אסטמה?לא 36.אנמיה?לא 37.כינמת הערווה?לאאאא 38.לק בציפורניים?כן 39.צלקות?ואיפה?לא 40.יותר מ10 שקל בארנק?כן 41.יותר מ50 שקל בארנק?כן 42.יותר ממאתיים?כן 43.מרפסת בבית?כן+גג חחחח 43.חצ'קון איפשהו?לא 44.גלידה במקרר?נראה לי.. עם לא גמרו אותה.. 45.קרמבו בבית?כןןן 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)?לא 47.איפור כלשהו?אממ... עכשיו הרגע.. לא! האם אי פעם... 48.ניסית לעשן?לא 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)?כן 50.התאהבת במורה?לא 51.התאהבת במדריך?לא 51.נסעת באופנוע?כן.. אבל לא אני נסעתי.. 52.התפלחת להופעה?לא 52.גנבת מחנות?לא 53.עשית גראפיטי?לא 54.ראית אדם מת?לא 54.אכלת חרק?לאאאאאאאאאאא איכססססססס 55.ראית חברים?לא 56.ראית המורדים?כן 57.ראית סרט כחול?אמ.. פעם אחת במסיבה.. למרות שזה לא כ"כ מעניין! 58.צללת?כן 59.נעקצת ממש ממדוזה?לאאא 60. עברת ניתוח?לא 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס?כדורגל.. פעם אחת ואחרונה! 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4?לא 64.החלפת לתינוק חיתול?כןן ... לאחותי פעם אחת שהייתה קטנה איכסס 65.פצעת את עצמך בכוונה?לא 67.עשית קעקוע אמיתי?לא 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט?כן [קורלייי =) ] 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)?לא 70.אכלת רגל קרושה?איכס.. לא..

בובה232

New member
שליייי חח

איזה סוג עכבר יש לך במחשב? אופטי 2.איזה טלפון יש לך(אלחוטי או רגיל)?שניהם 3.אתה יודע לנסוע על רולרבלייטס?לא 4.אתה אלרגי למשהו?לא שידוע לי 5.אתה לוקח כדורים באופן קבוע? ממש לא.. 6.אתה מעדיף לכתוב בעט או בעפרון?עט 7.אתה מעדיף לכתוב בדף שורות או משבצות?שורות 8.אתה מעדיף לכתוב בספירלה, מחברת או דפדפת?דפדפת מתי בפעם האחרונה... 9.השתכרת?אף פעם 10.אכלת משהו חריף?כן לפני חודש בערך.. 11.הקאת?לפני חצי שנה לפחות 12.יצאת למחנה?לפני שנתיים ב2003 13.היית במסיבה?לפני 3 שבועות 14.ישנת?לפני שעה ומשו חח 15.דיברת בטלפון? ברגעים אלה ממש.. 16.שלחת מכתב בדואר רגיל? אף פעם 17.אכלת בשר?אממ לפני כמה ימים 18.אכלת ביצה?אתמול בערב 19.היית בירושלים?לפני מלא זמן.. 20.אם אתם ירושלמים-מתי הייתם בתל-אביב? 21.נסעת על אופניים?ביום כיפור שלפני שנה 22.שחית?בקיץ 23.התנשקת בפה עם מישהו?עוד לא.. 24.התנשקת בלחי עם מישהו?כן..עם אנשים שאני מכירה וידידים 25.חיבקת מישהו?כן, כל פעם שאני פוגשת חברות \חברים 26.אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?כן..מזמן. 27.נסעת באוטובוס?אתמול 28.נסעת במונית?לפני שבוע בערך.. 29.התקלחת?אתמול בערב 30.היה לך מבחן?כל יום יש לי מבחן..:( מחר מיצ"ב היום היה גם.. 31.הורדת שיערות באיבר כלשהו בגוף(וגם איזה איבר)? ברגליים לפני 4 ימים האם יש לך כרגע... 32.קרחת?ממש לאא 33.ראסטות?לא..לא אוהבת 34.צבע בשיער?לא וגם לא יהיה..! 35.אסטמה? לא 36.אנמיה?לא 37.כינמת הערווה?לללאאא חחחח 38.לק בציפורניים?כן 39.צלקות?ואיפה? ברגל וביד. 40.יותר מ10 שקל בארנק?כן 41.יותר מ50 שקל בארנק?כן 42.יותר ממאתיים?לא נראה לי.. 43.מרפסת בבית?כן 43.חצ'קון איפשהו?כן..אחד על הסנתר...אפח'ד לא מושלם! 44.גלידה במקרר?לא 45.קרמבו בבית?לא 46.ציור על הגוף(לא קעקוע)?לא 47.איפור כלשהו?כן- עיפרון שחור האם אי פעם... 48.ניסית לעשן?ממש לא ואני גם לא רוצהה... 49.היה לך מורה גבר(ולא בספורט)?לא 50.התאהבת במורה?חח ממש לאאאא 51.התאהבת במדריך?לא 51.נסעת באופנוע?לא 52.התפלחת להופעה?לא 52.גנבת מחנות?ממש לא.. 53.עשית גראפיטי?לא 54.ראית אדם מת?כן 54.אכלת חרק?לא איכס.. 55.ראית חברים?כן 56.ראית המורדים?בטח שכןן!:) 57.ראית סרט כחול? ממש לא 58.צללת?כן באילת:) 59.נעקצת ממש ממדוזה?לא 60. עברת ניתוח?לא ! בלי עין הרע..זה הדבר שהכי מפחיד אותי. 62.היית באצטדיון כדורגל, כדורסל או טניס? כדורגלל הפועל ת"א!! 63.השתנת במכנסיים ליד אנשים אחרי גיל 4? לא 64.החלפת לתינוק חיתול?כן לבן דוד חח וזו הייתה חוויה לא נעימה. 65.פצעת את עצמך בכוונה?לא ...זה צומי מידי!! 67.עשית קעקוע אמיתי?לא וגם לא רוצה 68.פגשת אנשים שהכרת באינטרנט?לא 69.אכלת מזון יבש של בעל חיים(משהו כמו בונזו או להקט)?לא 70.אכלת רגל קרושה?לא

J0J0

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo49.gifלג'וג'ו../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo77.gif

אתם כבר בטח מכירים את הזמרת ג'וג'ו המקסימה שהיום מלאו לה 14! אז עכשיו אתם מוזמנים לחגוג לה בקומונה ! קומונת ג'וג'ו.

למעלה