מתרגש ליום ה'

chen010189

New member
ההצגה שאני משחקת בה,

(פרטים כמו שם וכו' כבר יינתנו קרוב יותר למועד....) חוץ מיום האמנויות שיהיה בפסח בחיפה, והבי"ס שלי, אנחנו כנראה גם מגיעים איתה לת"א כך ש.... מירי, תשאירי ת'ארנק פתוח, הולך להיות ערב ליגהההה. סתם סתם
בקיצור, לא רק חיפאים יוכלו לראות

Dark Force

New member
דחייה בתחרות..../images/Emo56.gif|פגרה|

אני מצטער אני נאלץ לדחות את התחרות, בגלל דברים שלא הספקתי לעשות. אני ממש ממש מממש מממש מצטער- זה יהיה בשבוע הבא או יום ראשון או שני, נראה ע"פ החלטה של נוחיות. ושוב מצטער.

Simply an Angel

New member
חזרתי לא מזמן מעזריאלי... ../images/Emo6.gif

כבר אמרתי שלחפש בגדים זה דבר מייאש?
ודבר עוד יותר מייאש הוא- שלא מצאתי כלום!

אנונה2

New member
כן...בגדים זה חרא ../images/Emo46.gif../images/Emo95.gif

שונאת את העץ החוכמה המפגר הזה
היינו יכולים עכשיו ללכת מטומטמים ליד הנהר

boopymylife

New member
אמאלה איזה אישה מפחידה../images/Emo12.gif

הייתי מקודם בקניות עם אבא שלי ומתי שהוא היה בתור יצאתי החוצה לעשן (כי לא היה לי כוח לעמוד בתור) ושאני יושבת בחוץ, עמדה לידי אישה, שכל מי שיצא מסופר היא עמדה לידו ולחשה לו "חמין חמין..." והיא עמדה כפופה ועם אותה הבעת פנים כל הזמן! וכל הזמן היא הולכת לאנשים שיוצאים מהסופר ולוחשת להם "חמין..." ואני כזה מסתכלת.. ולא מבינה מה היא רוצה.. וכל אחד עושה לה "סליחה מה אמרת?" והיא כזה "חמיןן... חמין....." וואי אמאלה ניראה לי היא ברחה מטירה XXXXXXXDDDDD נשבעת לכם אמא'לה איזה סרט זה!!!$#$@#$@

boopymylife

New member
ואז היא באה אליי כזה...

ועושה לי "חמין...." ואני כולי "מה?.." והיא כזה "חמין חמין!" ואני כולי.. "לא.." "ממ מה אמרת???!" והיא כזה "חמין!!!" אני כזה פאקקקקקקק "לא יודעת" וכזה הלכתי לצד (התרחקתי ממנה) והסתכלתי מרחוק ואני רואה שהיא ממשיכה ללכת לאנשים וללחוש להם "חמין" ואני כזה "אמא ! אני רוצה שאבא ייצא כבר אמא'לה!!!!!!!!!!"

אנונה2

New member
בטח היא עולה חדשה../images/Emo95.gif

אמרו לה "כדי להגיד 'תהנו מהמוצרים' תגידי 'חמין'"

Simply an Angel

New member
חחחחחחחחחחחחח XDDDDDDD@!$+@!

שתיכנס לסופר ותקנה מצרכים לחמין XDDD או שאולי היא מתאבלת על החמין האבוד שלה?
LOL

Simply an Angel

New member
לילה טוב! ../images/Emo24.gif

אני הולכת לי
... הטלויזיה קוראת לי.. והמחשב מאיים בשביתה אם אני לא אתן לו לנוח (אכבה אותו).. חח סתם.. לחלק השני אל תתייחסו.. אז- לילה טוב!
עוד 12 יום )_#$)_!@)$!@_$)@

למעלה