CigaretteBurn

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo207.gif../images/Emo53.gifבנות שהיו במולי בלומס

מתאים לחמולה? או שזה פאב קטן וצפוף?

Never Stop

New member
אח שלי התחיל לעבוד שם השבוע

בדיוק בארוחת ערב הוא דיבר הרבה על המקום, נשמע ממש טוב (אין לי מושג בקשר לגודל)

o0Invisible0o

New member
../images/Emo45.gifיש מקום..

אני לא יודעת מה קורה עם המרפסת, אני חושבת שהיא מקורה ומחוממת, אם כן אז יש מקום..אם היא סגורה..אז זה גבולי.
כמה אנשים..?

Ellabll

New member
../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif

ועכשיו, אחרי הצומי, למשהו יש את השיר "צל כבד" של הלהקה "כשניקו תתחיל לדבר" והוא מוכן להיות נשמה טהורה ולשלוח לי אותו? :( צריכה את זה לאיזה תרגיל מחורבן, וזה ממש יעזור לי

Bulletproof Mor

New member
אויייי אני מתה על זה! ../images/Emo6.gif

בעונה הראשונה שהם נסעו באוטו לבית דוגמא הזה של כיילב, נכון?

o0Invisible0o

New member
!!

תעשי | הקוד | לפני תחילת הטקסט ו | סקוד | בסוף הטקסט וזה יעביר לך אותו לצד שמאל ויסדר אותו!!
תראי בחתימה שלי.
אה, אבל בלי רווחים, כמובן.
השארתי אותם רק כדי שתראי את הטקסט..

לילג

New member
היי.. מוכרת UGG מקוריות.

היי, קיבלתי UGG שחורות קצרות במידה 38, והן גדולות עליי.. רציתי להחליף אבל לא היה במידה ובצבע שרציתי.. ואמרו שלא יגיעו עוד העונה.. אז אני מציעה אותן למכירה, הן במצב מצויין (חדשות!!!),שחורות , מידה 38.. בחנות הן עולות 1,000! (באוריג'ינלס.. אתן יכולות לבדוק.) מעוניינות יכולות לפנות אלי במסרים (אפשר לציין הצעת מחיר)..ומשם נמשיך לדבר יום טוב:)

לילג

New member
מסר אישי

ולכולן, המחיר עוד לא הוחלט אני בוחנת כרגע מספר הצעות.. אז אתן מוזמנות לשלוח הצעה ואני אענה:) איזור המרכז-שרון.

Riot girl69

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gifאפשר שניה?../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

http://www.mystudiyo.com/activity.php?act=628 אז ככה..זה אתר יחסית חדש,בסגנון של יו טיוב רק באתר הזה אנשים מעלים חידונים שהם בעצמם מחברים ואחי העלה חידון בנושא חברים וזה ממש יעזור אם תיכנסו כי זו העבודה שלו בקורס לשיווק אתם יכולים לענות על שאלות[אמריקאיות],ואפילו להוסיף שאלות בעצמכם.. זה חשוב לי מאד! תודה [: (ולא זה לא פרסומת..אני סתם אחות טובה
)

bomboklaat

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo187.gif../images/Emo215.gif../images/Emo188.gif../images/Emo184.gif../images/Emo182.gif../images/Emo41.gif

מישהי הייתה בפסטיבל האופנה בגני התערוכה??? איך היה? יש מציאות?

שמעתי על זה..

נשמע נחמד עם מותגים שווים ופחות המוני מיריד המותגים :) אבל זה נסגר עוד איזה יומיים לא ?!

הייתי

יש מציאות, אבל גם יש המון המון אנשים. אם צריך בגדים טובים במחיר לא יקר זה שווה, אפשר להתגבר על הצפיפות. בחלק מהמותגים נמכרו בגדים ישנים אבל לא בכולם. טופשופ למשל מכרו בגדים מהקיץ האחרון.

שבת

איך אני נראית? קשה לי לתאר את עצמי, אבל לבשתי סוודר אפור עבה עם וי ענק וחולצה כתומה - אפרסק של עליסה בארץ הפלאות מתחת, ג'ינס שחור, אולסטאר כסופות מעור וכובע. והמשקפיים מושכות הצומי שליP: מתי היית? ואם בשבת, אז איך נראית?P:

למעלה