זה שזה קיים מתחילת שנות ה-90, לא אומר שאני

צריכה לאהוב את זה. זה טעם אישי, והשילוב הזה לא מוצא חן בעיניי. :\

Drowning Lovers

New member
היא אמרה שאת צריכה לאהוב את זה?../images/Emo23.gif

היא רק אמרה שטעית כשאמרת שזה ניסיון לעשות משהו חדש כשזה עוד קיים משנות ה-90.

Curtained Life

New member
../images/Emo216.gifבאסטה ריימס!../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

שילוב אדיר! אני כ"כ אוהבת אותו ואת ג'יי זי.[וגם קנייה ווסט..חח] הראפרים האלה ממש לא "סתם"..קיימים כבר כ"כ הרבה שנים ומאמינים בדברים אחרים, לא כמו נגיד: 50 סנט[כסףכסףכסףכסף]
. ומה שבאסטה עשה עם LP יצא ממש טוב, והשיר פשוט מצויין.

../images/Emo45.gif

עד כמה שאני לא מתחברת להיפ הופ או ראפ וכאלה, הם באמת כאלה שיש להם אשכרה מסר להעביר. מה גם שאת לינקין פארק אני אוהבת, ואם זה נשמע טוב כשהם משלבים ראפ במוזיקה שלהם, אין לי בעיה (כל עוד זה לא 50 סנט ואלה).

באסטה ריימס אחלה דווקא. ../images/Emo223.gif

אני אוהבת את השיר שלו עם מריה קארי. ^^ נאמ, אבל את השיר הזה עם LP לא ממש אהבתי, הוא שקט מדי.
הוא קצת משעמם אותי כזה, לדעתי יכלו לעשות משהו יותר פצצתי.

../images/Emo121.gifקיה~~~3333> נחשו מה?D:

היום, לפני בדיוק 39 שנים, נולד היצור הכי סקסי עלי אדמות
כןכןכן, אני אכן מדברת על גייל הארולד, AKA בריאן קיני הידוע לשימצה מהכי גאים שישD< למי שזוכר, הצטרפתי לפורום הזה בכינוי I love Gale... וואו, זה ישן
שיואואו, הוא מתקרב ל40 ~גיחוך~ הוא כלכך סקסי, גאד
ושחקן כלכך מוכשר ~בכימר~ אחחאחח, אני כ"כ רוצה את המארז של הג"ש
אהמ, כן. אז, מזלטוב לו?DDDDDD:
[כמובן, שבתמונה הזאת הוא הרבה יותר צעיר... נראה לי בסביבות ה... כמה? 35 או אפילו קצת פחות? לאדעת אין לי כוח לחשבXD אני גם לא זוכרת בדיוק באיזה עונה התמונה הזאת צולמה~]

מזלטוב גייל~../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif

שיאו, עודמעט צריך להכניס אותו לבית אבות וכאלה, ולקנות לו מקל הליכה סקסי~D;

../images/Emo121.gifכן, שיואו, מקל הליכה כמו של שטרייפי~3>

XDDDDDDDDDD לא
מה שכן צריך, זה לקנות לי את המארז של הג"ש כדי שאני אוכל להתלהב ממנו 24/7... ~גלגול עיניים~

וואו, איך עברה שנה מהר! ../images/Emo223.gif

אני זוכרת שנה שעברה שכתבת את זה.
מזל טוב לו.
ס'חתיך.

../images/Emo121.gifכן, אה?../images/Emo6.gif

נראה לי שנה שעברה עוד הייתי עם הכינוי הראשון
ואכן, ס'חתיך

Nights Unseen

New member
אני זוכרת את שנה שעברה XDD

שעוד היית I Love Gale שיועאו. נוסטלגיות. עטר

שאלה חשובה! ../images/Emo223.gif

שמעו שניה~ יש לי שאלה לגבי האמפי שאחי קנה לי. כן, זה אמפי3, לא אייפוד.
כ''כ. הוא אמר אייפוד ולי אין מושג מה ההבדל בין השניים אז חשבתי אייפוד. XD בכלל אופןןן, תראו בתמונה איך זה
יש למישהו מושג אם אני יכולה לסדר שם שירים לפי תיקיות של להקות? אני לא מתכוונת לשים הרבה שירים ולעבור אחד אחד בין להקה ללהקה! ולא נראה לי הגיוני שיהיה אפשר להכניס כלכך הרבה שירים לשם ולא יהיה אפשר לסדר את זה איכשהו בין תיקיות.
אני לא יודעת בדיוק מה עושים עם זה, מישהו יודע? פליז.
ואני מודיעה מעכשיו שאם לא יהיה אפשר לסדר לפי תיקיות- אני לא אשתמש בזה.
מה זה שווה לשים רק 30 שירים, ססס'.

Xx Imaginary xX

New member
../images/Emo194.gifוואי!../images/Emo2.gif איזה אמפי יפה!../images/Emo12.gif

הוא ממש ממש ממש יפה!
|ממשיכהלדמייןאותועדשתקלטישלאהעליתתמונהשלו| אני חושבת שכשאת פותחת את את התיקייה שלו במחשב על יכולה להעביר תיקיות, ואולי אז זה נשאר בתוך תיקייה. אצלי למשל זה לא עובדXD רק 30 שירים?
כמה מקום יש לך?

חח לאלא רק 30 שירים! XD ../images/Emo223.gif

יש לי 8 ג'יגה.
ומכיוון שיש כלכך הרבה מקום, אני רוצה לשים הרבה שירים, כמובן. אבל אמרתי שאם אני לא אמצא דרך איך לסדר את זה לפי אלבומים/להקות, אני לא אשמע בו. >< מה, אני אעבור שיר שיר בשביל להגיע שיר אחר?
זה הכי מעצבן שיש. >< נמ, יש פה קטע מוזר כזה. כשהוספתי את השירים עשיתי תיקיה של MCR, תיקיה של מדינה לייק ותיקיה של לוסטפרופטס, ואז שמתי גם קליפים לבדוק ובלה בלה. ואז נכנסתי למיוזיק וראיתי שם את השירים כולם ביחד, והיה כתוב 74, יענו שירים. ואז בוידאו איפה שהקליפים, היו 3 תיקיות: של מכר, מדינלה ולוסט. אבל הן היו ריקות!
מה הקטע?
מה עושים?!?! ;;

למעלה