GossipKid

New member
בוורלי הילס זו בכלל סדרה עתיקה

עתיקת יומין... אני זוכר איך אני והסטודנטית שלי מפר"ח היינו רואים את זה ביחדXD איכשהו הסדרה לא ממש מתאימה לילד בכיתה ג' ובכל זאת... XD לא שהבנתי שם מי יודע מה
90210 זו הגרסא החדישה שלה... היא... בסדר. קצת פחות מGG לדעתי (רק לדעתי, לא לטרוף! פשוט פחות מתחבר ל90210)

JAP Noa

New member
אההה באמת?

הייתי טיפה יותר גדולה מכיתה ג', והייתי רואה בוורלי הילס 90210 באדיקות רבה! למרות שזה גם לא היה לגילי..
ואגב, היא הרבה יותר טובה מגוסיפ גירל. הם לא ממחזרים רעיונות, הם מחדשים, לדמויות שם יש יותר "שלדים בארון", יותר סיכסוכים..הכל יותר מעניין לדעתי מבגוסיפ. אבל זה עניין של טעם אישי.

britmel

New member
אוי לגמרי ...

הוא ממש מפחיד!!! :\ קרייפי כזה.. את מי את הכי אוהבת?

GossipKid

New member
נו ברור,

סוחר הסמים הדפוק הזה ><" אני עוקב רק אחריי מה שבהוט3 ^^

JAP Noa

New member
אז מזל ש..../images/Emo58.gif

כל אחד נעלם מחיינו בצורה כזאת או אחרת. רק אני ממש שמחתי שהוא קפץ מההוליווד סיין? ממש חבל שהוא התאושש מזה. וג'ן שלא נראהלי שתראה את פרצופה יותר בעולם. ואמא של אייבי - מהההההההה נסגר אחות? בא לי שנאביד ואדריאנה יחזרו להיות ביחד אבל.
היצורה שהוא איתה פשוט לא מתאימה לו.

../images/Emo58.gif

חח גם אני שמחתי שהוא קפץ מהשלט XD גם אני אוהבת את אדריאנה ונאביד... לצערנו ג'ן כן חוזרת... לא ראית את הפרומו?

JAP Noa

New member
אני לא רואה פרומואים בדר"כ..

מה הביץ' הזאת הולכת לעשות הפעם? הפרק היה כזה טוב..אהאהאה שנביד ואייד יחזרו כבר אוף.

britmel

New member
WTF lol

אוי איכסה בדיור ראיתי פרומו.. אוף תצריך לחכות שבועיים .. :\

jasika siton

New member
מגרש ביתי - אחת הסדרות :)

למרות שאני רק בעונה השלישית.. סמולוויל אני ראיתי כמה פרקים אבל אין לי כוח לראות את כל העונות מההתחלה.. ייקח לי איזה שנתיים או יותר D:

חחחחחחחח סתם משהו לא קשור../images/Emo27.gif

בוואלה הסתכלתי כזה על תוכנית חדשה באינטרנט של יואב ראובני ( מפרויקט מסלול ) והתוכנית עוסקת בלמצוא אנשים שמתלבשים טוב. אז הוא טייל בשדרת רוטשילד והוא מצא שני בנות שמתלבשות בשיק וזה. ואחרי זה צילמו אותו לבד כזה מסכם את התוכנית והוא כזה : " אומיגאד ! אני ממש ממש מופתע ממה שראינו פה היום. עוד מעט יגידו לי שאת העונה החדשה של אחת שיודעת יצלמו ממש פה בכרם(או קרב .זה היה ) התימנים "
חחחחחח הוא הרג אותי מצחוק XD הייתי חייבת לשתף XD למי שרוצה סתם לראות http://video.walla.co.il/?w=//1643392 זה בדקה 5:31 XDDDD

למעלה