כן, וגם סדרות!../images/Emo121.gif

הנה רשימה של כל הסרטים שהיא עשתה... Ocean's Eleven (2001) Daughters (1997) (TV-movie) Love's Deadly Triangle: The Texas Cadet Murder (1997) (TV-movie) Vector (1996) Sins of Silence (1996) (TV-movie) A Reason to Believe (1995) A Perfect Stranger (1994) (TV-movie) Chain of Desire (1992) Dr. Giggles (1992) Simple Men (1992) Born on the Fourth of July (1989) New York Stories (1989) Sweet Hearts Dance (1988) Walls of Glass (1985) אה, האחי גם הייתה בסידרה picket fances, סידרה מאוד מפורסמת..

יש במאמרים מאמר עליה... ../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

שכתבתי. הוא מכיל את כל המידע על זה + תמונות ודברים.

xander55

New member
לשרשר זה לא עיר רחוקה בסין../images/Emo129.gif

רואה אתי? im half way there

PopPy

New member
דרוש ליטוש דיר..../images/Emo98.gif

אבל אתה בדרך הנכונה
אני אישית הייתי הולכת יותר על "שמתם לב ש... שרשור זו לא מילה גסה?
" ומצרפת את התמונה הזו

lilush15

New member
ניצול ../images/Emo107.gif

למישהו יש תמנות מהפרק שהיה היום התמונה שפיבי יושבת על המטאטא וצוחקת. והשני שפיבי יושבת על המטאטא ורואים את הירח מאחור תודה מראש...

xander55

New member
304 ../images/Emo129.gif

יכלו לנצל את הדמות של רות' אבל אחרי שראיתי עד כמה היא מטומטמת, וויתרתי. איפה לעזאזל יורי, אני היחידי שמתגעגע לתיקוני הטעויות התחביריות שלה?

Kryptonite

New member
פרק 304, לא?../images/Emo168.gif

ואת יכולה לנסות בקישורים של הפורום - באתרים שם, אמורה להיות גלריה לכל פרק בכל אתר שמכבד את עצמו.

1Shir

New member
לגבי פרק 304 - אני יודעת שדיברנו

עליו כבר הרבה בעבר, אבל בכל זאת... 1)למה בעצם האנשים של רות' כ"כ נבהלו כשהם ראו את פיבי עפה על המטאטא? למה הם הסיקו מזה בצורה כ"כ חד משמעית שהיא יכולה לפגוע בהם? חוץ מזה, איך היא בכלל הצליחה לעשות את זה? בעזרת קסם רוחני בלבד? הרי הכוחות של המכושפות לא פעלו שם. היה לה קל יותר כי בעיקרון יש לה את כוח התעופה? 2)שוב, אני יודעת שהנושא נטחן אבל- מילא שפיבי לא זיהתה את קול עם המסכה, אבל איך זה שהוא *כן* זיהה אותה? אם לפחות היתה אחידות... ואיזה חבל שמיטץ' (מייקה) לא נשאר עם פרו, הם ממש התאימו...

PopPy

New member
כי מן הסתם קול|אוהב| ידע שהיא שם,

וידע שהיא מכשפה, כשלעומת זאת פיבי לא חשדה בכלל בקול
- סביר להניח שהוא היה הבנאדם האחרון שהיא ציפתה למצוא שם.. חוצמיזה שהשיער הארוך (והמזעזע
) והמסיכה תרמו לא מעט..

xander55

New member
חוץ מזה, ../images/Emo129.gif

פיבי אחר כך חשפה את עצמהף אז קול ידע, במשך כל העונה השלישית הייתי מבולבל לגביו. אני לא מבין למה הגרימלוקים אמרו שלקול יש תחפושת טובה, זוהי פשוט צורתו האנושית. מעצבן אותי שפרו מוצאת זוג ואחרי פרק הוא נעלם כלא היה, כמו פייג'.

Kryptonite

New member
שלא נדבר על האפקט המזעזע../images/Emo168.gif

משהו של המטאטא המרחף ועליו פיבי. אפקטים כאלה אפשר לראות בערוץ 6
, וכן, באמת חבל ששומדבר לא קרה עם מיטץ'. חבלגם שלא ראינו את הכישוף שוב מאז...

xander55

New member
אתה צודק ../images/Emo129.gif

זה נראה כאילו הדביקו תפאורה מאחורי פיבי ושמו אותה על חוטים עם מטאטא, אני מניח שזה מה שקרה, חוץ מזה, היא צחקה ממש מגניב, אהבתי.

Kryptonite

New member
זה יותר מידי השקעה,../images/Emo168.gif

הושיבו את אליסה על מטאטא, המטאטא היה מונח על כמו כיסא כחול כזה. הרגע גם היה כחול, הפעילו כמה מאווררים, צילמו כמה דקות של זה מכל מיני זוויות, ובמחשב הדביקו אותה על הרקע. אם זה היה עם חוטים, זה היה נראה טוב יותר.

xander55

New member
הם פשוט אמרו ש...../images/Emo129.gif

שהתפקיד הזה יהיה, כנראה, התפקיד הכי גדול של הולי עד כה. ושזו תהיה הזדמנות מצוינת בשביל מעריצי מכושפות לראות את הולי באור אחר, אני הראשון שאהיה בקופות, לפחות כשזה (אם) יגיע לארץ

לכולם...

אוקיי הגעתי להחלטה אני מצטערת שהשתמשתי בכלכך הרבה סימני קריאה!!! ושאת המסרים הפרטיים מסרתי לכולם פשוט לא ידעתי איך לשלוח מסר אבל עכשיו אני יודעת.... אממ ובקיצור סורי לכולם וילאה בה ביי

אוקי!!!../images/Emo60.gif../images/Emo167.gif

גם אני אפסיק עם הסימני!!! קריאה!!! בסדר!!! הפסקתי!!! הודעה זו כתובה בלשון זכר אך מתייחסת לשני המינים. *טופוטבע לנצח*

למעלה