Tinkerblack

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

ואתה יודע למה דווקא מאוד טוב
"נועעעעעעעעעעה מיי לאבבבבבבבבב." "לאדע אם זה המצונזר גיתית ושיר ומורן ושלומי"

S p R i n T

New member
אווווווו שיר, וואן יו קיים אנד יו

גייב וויט'אווט טייקן [ואנלא מדבר עלזה יו ליטל הורני
יש כזה שיר, של ווסטליי, איי סוור] חוצמזה, שבכלל לא הזמנתי לך פרחים לבית שכתוב שם, לשיר: איי מיס יו! בכלל לא... אבל מה כן עשיתי, זה לדבר איתך בזמן שאת מתקשרת איתי דעע. סתם, אבל כבר דיברנו, אנלא צריך להגיד מול כל הפורום החביב 18+ הזה, אמרתי לך בטלפון ואני מבלבל את השכל בלי סימני ניקוד נסו להבין את זה בלי ניקוד: ערבי שירה בציבור ^_^ מת על המשפט הזה ערבי שירה בציבור: Aravi SheYara BaTsibur Aravey Shira BeTsibur ^_^

Shaaaki

New member
ערבי שירה בציבור... חחחחח אהבתי

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMZ MMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMZ ;MMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMM2 iB XMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMS aMMMWMMMMMMMMMMMM MMM ri i :,SMMM MMMM0 MM; M0MMMMWZMMMa;aMMMM MMMMM@ .W MMMMMMMM aM SMMMMM MMMMMMM aaMMMMMMMMMM 2ZMMMMMM MMMMMM;M:iMMMMMMMMMMM @MMMMMM MMMMM 2M,;MMMMMMMMW7M, @MMMMM MMMM ,MMMSaMMMMMMM,0MM:,MMMMM MMM :i:.7Z ;2 ..WMMM MMMMMMMMMMMM .MMM MMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMM W MMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM @MMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

קטרפי

New member
צב"ר ../images/Emo110.gif

(למי שלא יודע צב"ר = צוחק בקול רם, תרגום של LOL)

Tinkerblack

New member
אני רק ביקשתי משפט משלי

לא סתם מעורבבת באותו משפט עם המון אנשים אחרי הכל אני לא סתםא חת
I am the one and only לנועה אתה כותב אוי נועה אני אוהב אותך (הבנתי כבר שיש בינכם רומן סודי, אין צורך להסתיר את זה- תוציא מגן גיטע קוראת את זה יוצאת למתקפה) ומה אני מקבלת?!?! מילה אחת?!?! אני נעלבתי מזה
אני לא רוצה טובה שתדבר איתי בטלפון כי אם זה המצב סיונרה, אני לא מתקשרת אליך יותר לעולם...(נעלבת-בוכה- דמעות-ים- מלח- יום המלח- פלג צפה)

Shaaaki

New member
לא יאומן!! זה שגיא!!!

ברוך השבבבבבב!!! מזמן לא דיברנו....

Tinkerblack

New member
מה מזמן לא דיברת איתו../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אתה טיפש או סנילי
לא מזמן הבן אדם אמר לך שלום, אתה לא זוכר
אתה כמעט היחידי שאמרתי לך עליו

Shaaaki

New member
אהה???

את מדברת על אותו יום שאמרת לי שהוא מתחת לשולחן שלך??

Tinkerblack

New member
סליחה מכניסים לי מילים לפה../images/Emo35.gif

כן אמרתי שהוא מתחת לשולחן אבל מי אמר אפילו ת'מילה סקס
אמרתי סופר את המסטיקים.... אמרתי את זה בפירוש

S p R i n T

New member
שאקד בללללללללבו../images/Emo70.gif

אבו מאלאדין היה יהודייייי
הוא לבש כיפה שאקד, ליסן, באותו המומנט שאמרו לי שהחזירו לך את האינטרנטיישן, מההההההההההההההההההההההההה זה השתקשקתי [מלשון שוֹק] אבל לא יכולתי להגיד לך כלום כי אין אינטרטנט.
פוששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש שקד. מה שמעתי? שכולם כבר ראו אותך? יא חוצפן! ווייט וייט. סוּן
וורי סוּן
טושיבה

Shaaaki

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אכן אכן... טוב, לא כולם... אבל מורן, גילי בר ושלומי כן... לסיום אני אשיר לך שיר שכתבתי: גילי יגיליייייי

S p R i n T

New member
או מיי גאד שקד

אתה הנינט טייב הבאה. מה זה? יא זמר, יש עלייך. המילים, הן כל כך עמוקות, כל כך מתארות את החיים שלך הו שקד, זו כזו בלדה עמוקה ומקסימה זה מרגש סוררי:

Shaaaki

New member
חחחחחחחחחח אכן אכן...

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMa 8MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM2.iiWMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMX rS7;@MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM7 ;r7XXrMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM; i:r0iXS7MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM: i.iMMWiXSSMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. :.XMMMMMXa2SMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMWMMMMMMMMMMMMMMM :.ZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMZ 7W , BM .,:i;;;iZMMMMMM MMMMMMMM :;;, .aM . XM ,;SaZ2XWMMMMMMM MMMMMMMMM :;7MMMMM . ;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM2a2XWMMMMMMMM MMMMMMMMMM :,rMMM XMMMMMMMMMMMMMM MMMMXXS7BMMMMMMMMM MMMMMMMMMMM: ,.:M SMMMMMMMMMMMMMMMM . MMirSrBMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMM; iiZM 2MMMMMMMMMMMMMMMMMM ,.,@Xrr8MMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMX ;70M0MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. ::7M7aMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMW,;72MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. iiXMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMX MM:rr;MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMi ;irMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMX MW.77rMMMMMMMMMMMMMMMMMMM70Mi.rirMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMr @MB:7X7MMMMMMMMMMMMMMMMMX7S0M:.riXMMMMMMMMMMM MMMMMMMMM. ..iMMMMMX2SSMMMMMMMMMMMMMMMX722WMMS;X;SMMMMMMMMMM MMMMMMMM .i:MMMMMMM@M@BMMMMMMMMMMMMM7rSSMMMMMXSS7aMMMMMMMMM MMMMMMM ::. .,......:ii;;;SM7;SXMM .;SSS7ZMMMMMMMM MMMMMZ :iiii:iiraM2;Xr2M .,:.7MMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMSi7rXMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM8 ,MMMMr,7;XMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM .MM;.rirMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM . ,r ;:iMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ,i;;:iMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM, ir,,MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM; .MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMi MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

slallum

New member
בוקר טוף../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif

עכשיו אתה יכול להתייחס אלי בהודעה שלמטה

למעלה