nubi

New member
זה לא כעס במובן

של לא ישנה בלילות. אבל קופות החולים מציבות לנו סטנדרטים שאנחנו (הרופאים הפרטיים) לא מסוגלים לעמוד בהם. אני לא יכולה לשלם לסייעת שכר מינימום וזהו. היא הרי תעזוב אותי. לא יכולה לקנות את החומרים הזולים ביותר-אי אפשר לעבוד איתם ולעשות טיפולים טובים. לא יכולה להקדיש לפציינט 10 דקות. מגיע לו הרבה יותר. את כבר בטח הבנת. וזה לא פרסומת לי, אלא לכל רופאי השיניים הפרטיים, הטובים.

mbar30

New member
מבינה אותך מאוד כי אני מכירה רופא

אחד מהממש טובים שעדיין, לעניות דעתי מלמד בעין כרם, שלפני המון שנים היתה לנו שיחה דומה מאוד שום דבר לא משתנה

nubi

New member
לצערינו הרב

רפואת השיניים נראית כמו הכירורגיה הפלסטית, כמו רפואת העיניים וכמו המדינה. הכל פרוץ, הכל מותר, והאזרח הקטן עלול לשלם בחייו על זה.

mbar30

New member
גם את ראית את הבחורה אמש בערוץ

2 שתובעת את המנתח הפלסטי??? האזרח הקטן הוא לא אידיוט אחרי שעובדים עליו פעם הוא לא משתף פעולה

nubi

New member
לא, אבל

מישהי נפטרה השבוע, אחרי ניתוח פלסטי. אני רואה את רפואת השיניים. את הנזקים שרופאים עושים לאנשים בפה. את הטיפולים המיותרים, שאני יודעת שעושים אותם כי הרופא צריך כסף. מאוד מקומם.

את יודעת שגיליתי שלי רופא פרטי סתם

עשה סתימות? דווקא מרפאת השיניים של קופ"ח כללית בעיר שלי מעולה, גם לילדים וגם לגדולים.

nubi

New member
אני נורא נזהרת מהכללות

יש מרפאות ציבוריות מעולות. זה נורא תלוי במנהל המרפאה. ויש רופאים פרטיים נוראיים. בקיצור-יש ויש.

אני כל כך שמחה שלא נתתי לו לעשות

לי את כל הסתימות שהוא רצה. עשיתי 2 או 3 ואמרתי לו בהזדמנות עוד. הגעתי לקופ"ח עשיתי צילום ואומרים לי אין לך חורים. אני שואלת שוב ואומרים שאין לי חורים והוא אמר לפחות עוד 2-3. נובי, את מוזמנת לבוא להתפעל מהמרפאה אצלנו. אחרי שהגדולה עברה עקירת 2 שיניים יחד, ולא פחדה ואל בכתה ולא כאב לה, ללא הרדמה, כולי עומדת נפעמת מול גודל העשיה שם. גם אני, פחדנית ענקית וגם בעלי, עוברים שם טיפולים (הוא יותר) בצורה ממש קלה ולא פוחדים יותר (כמעט, רק מהזריקה).

nubi

New member
אני שמחה

אני תמיד שמחה לשמוע שמישהו נהנה אצל רופ"ש (ואני לא צינית בכלל). התדמית שלנו בציבור כל כך לא טובה.

זו לא התדדמית, זה הזכרונות

מהילדות. לעולם לא אשכח את עקירת הבינה, אני אומרת שאני מרגישה עדיין, ה"אסיסטנתית" אומרת לי שאני לא מרגישה כלום ועוקרים לי ואני צורחת כמו חיה ששוחטים אותה והיא צורחת עלי לא לצעוק ולא כואב לי כלום.

מֵירַב

New member
נו, מה - רק אני מרגישה טוב עם

טיפול השיניים בקופ"ח? טוב זה עניין יחסי, הכוונה היא רק לטיפול. אני מתעבת את המקצוע הזה (סלילה nubi, לא משהו אישי
).

Night Light

New member
גם אני מרוצה בסה"כ

ומודה שמעולם לא בדקתי כמה עולה טיפול פרטי. והשיננית, בזכות מגן זהב, באמת לא עולה הרבה והיות ופעמיים בשנה אני צריכה ללכת לניקוי - זה נח לי וזה קרוב לבית...

dafdaf

New member
../images/Emo32.gif מלוכלך ../images/Emo67.gif

איך מורידים כתמי בוץ
כיבסתי ושפשפתי, שפשפתי וכיבסתי וקצת דהה אבל לא ירד
יש סיכוי להציל או שהלך?

33נמי

New member
יש לקליה סטיק (נראה כמו דאודורנט)

מעולה ממש (הרבה יותר טוב מהנוזל שלהם), מרטיבית את הבגד, משפשפים עם הסטיק, מחכים כמה דקות (כשיש כתמים קשים אני מחכה חצי שעה) וזורקים למכונה (כביסה רגילה) בד"כ יותר קשה להוריד כתמים אחרי שעברו כביסה אחת ואבל בכל זאת שווה לנסות. בהצלחה

dafdaf

New member
נסיתי קליה ג'ל יותר מחצי שעה

על הבגד ולא עזר, יש איזשהו נס אחר חוץ מקליה?

אני חוזרת הביתה בסביבות 16:00 ואז

אני אבדוק בספר של אברהם שרם ואכתוב לך מה הוא ממליץ. בד"כ זה עובד מעולה. אם את לא רוצה לחכות, הייתי מנסה לקחת את אבקת הכביסה, להרטיב במעט מים עד שנוצרת משחה. למרוח על הכתמים, לחכות שעה בערך ולכבס כרגיל. אצלי הפטנט הזה מוריד את רוב הכתמים העקשנים.

למעלה