../images/Emo100.gif סופ"ש ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo17.gif

מיכל כירי, דיאטנית ומומחית לתזונה, תתארח מחר בשעה 20:00 בפורום ערבים ותענה לשאלות הגולשים. שרשרו לה שאלות כבר עכשיו בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=817&msgid=74384744
ח"כ אילן ליבוביץ´, מס´ 3 ברשימת שינוי לכנסת ה-17, ובין חברי הכנסת שעושים שירות מילואים פעיל ומלא גם בעת כהונתם (רב סרן בשריון), יתארח במוצ"ש בשעה 20:30 בפורום מפלגת שינוי, ויענה לשאלות אך ורק בנושא שירות המילואים ויחסה של מפלגת שינוי לנושא חשוב זה. להצגת שאלות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=232&msgid=74438016

שלמונזה

New member
הוווו ../images/Emo168.gif

אני שומעת עכשיו את הדיסק של INNER WORLD עוד לא יצא לי לשמוע אותו יותר מידי
[כי המערכת בבית לא מקבלת אותו, פויה] בקיצור שורה תחתונה: אחלה דיסק. אני רוצה הופעה!!! [נו עוד שבוע] שבת שלום

Kettercat

New member
../images/Emo91.gif בק ala דרייק

בתור אחת שמאוד-מאוד אוהבת את ניק דרייק, ויש לי תחושה שאני לא היחידה פה... ממליצה לכם על 3 שירים של דרייק, מבוצעים על-ידי בק (שלדעתי תמיד מצליח לעשות קאברים מוצלחים מאוד
). קצת קשה בהתחלה להתרגל, למי שרגיל לביצועים המקוריים מ-Pink Moon (
)... אבל זה בהחלט לא רע
(אה כן, וגנבתי את הלינקים מ"העונג")

Idan Katz

New member
נובלמן אמש

היה גדולללללללל=] המון זמן שלא זכיתי לראות אותו ככה- וכנראה שזה בגלל שלא באתי להופעות שלו לבד. אבל אם לשפוט לפי ההופעות שלו שכן ראיתי לאחרונה - אז אתמול הוא חזר לתלם, שיכור ומצחיק כהרגלו. היה גדול. [וגם פלייליסט שעשה לי טוב] אני גרוע בהסברים וביקורות אז אני אשאיר למישהו אחר שהיה אתמול לפרט.. אני נהנהתי!=]

Kettercat

New member
"מיסטר קלוגר על הזין שלי!"

איך אני שונאת שאנשים מצליחים להרוס לי את המצב רוח ולהוריד אותי מהיי לדאון... לגרום לי להגיע די הפוכה להופעה של נובלמן. מה אני יכולה לומר, הם עושים את העבודה ביסודיות לפעמים. הפעם האחרונה שיצא לי לראות את נובלמן היה לפני כחודשיים, יותר מדי זמן לכל הדעות. סעמק, התגעגעתי! נכון שלא הייתי במיטבי. ונכון שהצלחתי "להיכנס להופעה" רק באמצע, אבל זה לא קשור, זה באשמתי, שלא הצלחתי להתנער מכל מיני שטויות שהטרידו אותי. נובלמן היה מקסים כהרגלו, ועל כך אני נורא-נורא אוהבת אותו. במהלך כל ההופעה אני מסתכלת מוקסמת על הבמה, על שי, על גבע, ושואלת את עצמי... איפה עוד אפשר למצוא את Animals בגירסאת שפעת העופות? איפה עוד מספרים על האלבום סולו של גבע ותוקעים גרעפס עצבני לתוך המיקרופון? אח... איכות, מה שנקרא. אני אוהבת, מאוד-מאוד-מאוד, את שי. מאוד-מאוד. למרות שבטח כבר אמרתי את זה מלא. חבל לי רק שאני מרגישה שחצי הופעה הייתה "מבוזבזת" מבחינתי כי הראש שלי פשוט לא היה שם... אבל אם יש מישהו שיכול לשמח אותי כל כך ולהצחיק אותי זה נובלמן. עמית, הדיאלוגים שלך עם שי לאורך כל ההופעה היו משעשעים ביותר
אה, וסוזי מילר הייתה מקסימה. באתי בהרגשה סקפטית אבל בהחלט הופתעתי לטובה. מלכה

Kettercat

New member
אגב, תהייה קטנה ../images/Emo189.gif

מה קרה לתלבושות?
מעניין לאן הן נעלמו... אה, והביצוע של שי ל"סיגפו" היה.. memorable

eyeCoof

New member
לא מצאו אחת במידה של תומר כנראה...

טוב, זה היה סתם רע מצידי. התלבושות היו חלק מהיחצ"ון של האלבום, זה כנראה נגמר, או נמאס, או משהו. מה זה "סיגפו"?

Kettercat

New member
הו, זה באמת היה רע! ../images/Emo12.gif

תומר חמוד. "סיגפו" - השיר של בית הבובות. יוחזרו התלבושות לאלתר!

../images/Emo53.gifלפני הופעת ההשקה

של הדיסק החדש של שי נובלמן במוצ"ש בג'ה פן הוא הופיע ביום רביעי בסינדרום בהופעת טרום בכורה שכזאת וחימם אותו איזה בחור חביב ששר עם איזשהי בחורה חביבה מוזיקת קאנטרי...האם מדובר ביהודה לדגלי?

שלמונזה

New member
סתם קטע ../images/Emo168.gif

חזרתי עכשיו מהופעה של ערן צור, איכשהו דיברנו על יום חמישי שיש את הסרט נמוך וערן משתתף בו, ואני הגבתי שאני לא אראה כי אני הולכת להופעה של הפליינג בייבי התגובה הראשונית היתה של מי? אני מתעקשת הפליינג בייבי ערן: עם ההוא, חושב, גבע אלון אני בגאווה: כן ערן: הוא טוב גבע אלון אני בחזרה: הוא מעולה זהו, גם ערן צור שמע על גבע אלון, חחח

Kettercat

New member
מישהו מגיע מחר להופעה של Mad Bliss?

בהייניקן הבימה, כמובן.

למעלה