חדשות ועדכונים

Music Man XD

New member
ה-Gorillaz משחררים אוסף להיטים../images/Emo70.gif

חובבי הגורילאז, חדשות משמחות: להקת האנימציה תשחרר לחנויות המוזיקה אוסף סינגלים בסוף נובמבר הקרוב. באוסף יהיו: סינגלים, קליפים ורמיקסים מיוחדים. רשימת השירים באוסף:
01 Tomorrow Comes Today 02 Clint Eastwood 03 19-2000 04 Rock the House 05 Feel Good Inc 06 DARE 07 Dirty Harry 08 Kids With Guns 09 El Manana 10 Stylo 11 Superfast Jellyfish 12 On Melancholy Hill 13 Doncamatic 14 Clint Eastwood (Ed Case & Sweetie Irie Refix) 15 19-2000 (Soulchild Remix)​
פרטים נוספים בקרוב.

DAN1EL

New member
../images/Emo47.gif

אני לא אקנה את האוסף כי יש לי את כל השירים האלה באלבומים שלהם - יש לי את כולם חוץ מאלבום הבי-סיידס.

Music Man XD

New member
Portishead מופיעים אצל ג'ימי פאלון

הלהקה המצליחה והמיוחדת מופיעה לראשונה על מסכי הטלוויזיה מאז 1998, והלוקיישן הנבחר הוא תכנית הלילה של ג'ימי פאלון. אתם מוזמנים לצפות בהופעות של שני השירים, "Chase The Tear" ו- "Mysterons". השיר CTT הוא סינגל צדקה בינלאומי, ו-M הוא שיר ישן של הלהקה. http://s1089.photobucket.com/albums...011/?action=view&current=portisheadfallon.mp4 *לא מצאתי לינק נורמלי של M, אחפש ואעדכן אתכם*

Harel1444

New member
מאוד אהבתי ../images/Emo99.gif

זה בין השירים המועדפים עליי אלבום,והקליפ הזה ממש יפה! עם הפאה השחורה כובע היא הזכירה לי את גאגא מאלחנדרו

למעלה