לונג דיסטנס.. שרשור אילת..

MARMELAD

New member
../images/Emo18.gif תחזיקו לי אצבעות.....

אני עכשיו יוצא לבילוי... שם אני אפגוש "במקרה" את ה X המיתולוגי...

MARMELAD

New member
5 דקות לרבע שעה... יקר....

ובכל זאת אני כאן.. כותב לכם עוד עדכון קצר מאילת... אני מבטיח שאני אשב ואסדר הכל כשאני אחזור הביתה...! אז אני כרגע בקניון מלכת שבא המשעמם, כן, מסתבר ששם מהמם זה לא סיבה מספיק טובה לתוח קניון. אכלתי מרק תירס מ-ז-ע-ז-ע וחוץ מזה שוםדבר לא חדש.. תודה ששאלתם.. עוד מנסה להתאושש מהלילה שהיה! היום בערב אני יוצא לשני מקומות - לנישה ולאיזה דאנס בר חדש.. אורנג´ משהו. אומרים שיש שם הומואים ואני אכן אבדוק פרטנית כל אחד מהבאים בשערים כדי לאשש את הטענה. אז.. מה שלומכם חמודים שלי? ראיתי שיש לנו עוד הומופוב.. באמת צודקת טל בקריאתה לפתיחת פינת ההומופוב. הפינה באמת קיימת רק ש.. (לא תאמינו) אין לי כוח לשרשר עכשיו! וגם לא להגיב לו אפילו. אני בחופש, מה יש? מותר. חוץ מזה ג´רי המנוול הקדים אותי בכתיבת כתבה על האחת והיחידה... הקיילי שיש לי העונג להגיד שאני ממעריציה משכבר הימים! כן, כן, עוד מימי סטוק אייטקן ווטרמן התמימים של איי שוד בי סו לאקי.. ואם תשאלו אז לידיעתכם - ליום הולדתי השניים עשר קיבלתי קלטת (!) שלה! וגם של ג´ייסון דונובן רק שהנ"ל לא התקבל בברכה.. טוב. אז עד כאן לעדכון הקצרצר מעלילות מרמלד בעיר הקטנה. הומואים האמת שלא ראיתי בינתים (אני מרגיש כמו תייר באפריקה שמחפש תנינים) אבל יהיה בסדר. אתמול הייתה הוכחה מעולה שמי שאוהב לעשות סטרייטים - אילתה ! בקיצור.. יום טוב שיהיה לנו... גיא

MARMELAD

New member
אם אני לא טועה אז זה האלבום

קיילי. עם איי שוד בי סו לאקי, ט´ה לוקו מושן, ג´ה נה סה פא פורקוואי לוק מיי ואי וגוט טו בי סרטין (איי גוט טו בי , סו שור...) אבל יכול מאוד להיות שזו הייתה הקלטת הבאה כי זאת נדמה לי יצאה כשהייתי בן 10. דרך אגב, איזה כיף לכתוב שירים באנגלית באותיות עבריות.... זה ממש נראה כמו מלים לשיר ביידיש

קיילי

אוקי. הבחורה היא שוס. הדואט שלה עם רובי וויליאמס - ה-דבר הפופ באותה שנה (למרות שאני שונא פופ, לא אומר שאני לא מיודע
ולרוב בושתי השיר החדש שלה חמוד... זה לא אומר שאני הולך לקנות אוסף שירי אירוויזיון!!!
מר מומין ששואל איפה לעזעזל שחר

Yaniv-DC

New member
הלוואי מחרים אותך

עד שתקנה לפחות דיסק אירוויזיון אחד!

FRESH FRUIT

New member
לי יש 4 דיסקי אירוויזיון.. היפ!

בכל אופן- יש כתבה על קיילי ב"וואלה!".. קישור מצורף, אם כן.

גועל נפש של כתבה. הבחורה מעתיקה

את הכתבה שלי אחת לאחת. בושה. חוץ מזה, שאוסף אירוויזיון אחד הוא חובה בכל בית, אבל מה קשר הר סיני לשמיטה? קיילי מעולם לא היתה באירוויזיון.

FRESH FRUIT

New member
אין קשר.. פשוט התדיינו כמה הודעות..

למעלה על כמה גדולה קיילי. אם כבר אז כבר.

אוי וי זמיר

אתה יודע מה? על כל אלבום ארויזיון שתשמיע לי, אתה תצטרח "לסבול" שמיעה של אלבום אחד ע"פ בחירתי. יהיה מעניין. מר מומין שנושם לרווחה אחרי ששחר התחבר

FRESH FRUIT

New member
מומין... זה הכל בגלל המחשב שלי..!

הוא אשם! הוא לא מתחבר לי! הוא לא פועל לי! רע לי! לא טוב לי! זהו.. השתחחרתי. תודה על ההבנה.

MARMELAD

New member
יש, בטח שיש, אני מבטיח לספר בהמשך

מה שכן היה לי אחלה סקס הלילה עם בחור מתוק לאללה

DJNYC

New member
../images/Emo6.gif אז עזוב את הסיפור על האקס..

ספר על הבחור המתוק לאללה..

MARMELAD

New member
וואו ../images/Emo12.gif

אני כבר לא יודע איך לתאר את היומיים האלה באילת.. מצד אחד נהדר לי כאן ומצד שני אנ יחייב לחזור לת"א. אז.. כן.. פגשתי את הX המיתולגי היום. וגם עוד סטרייט שהייתי בקשר איתו. וגם את הסטרייט שהיית איתו אתמול. ואני כל כך מבולבל.. וכמה שאלות רצות לי בראש... ואני עומד להתחתן. מבטיח מבטיח מבטיח מחר -גג מחרתיים סיכום של כל האירועים. יש לי פשוט יותר מדי דברים על הראש עכשיו.

למעלה