מדריכ/ה לנוער פאנסקסואל וביסקסואל

ליטל ו

New member
../images/Emo34.gif מדריכ/ה לנוער פאנסקסואל וביסקסואל ../images/Emo41.gif

בעקבות פניות רבות של בני ובנות נוער, עלה צורך בקבוצת נוער לפאנ ולביסקסואלים. רבים דיברו על כך שהם אינם מוצאים את מקומם בקבוצות אחרות, שהן נאלצות להתמודד עם חוסר פתיחות וסטריאוטיפים שמופנים כלפיהן גם במקומות שצריכים להיות בטוחים. לקבוצה דרוש/ה מדריכ/ה אחראי/ת ומעניינ/ת, מחוץ לארון, עדיף בעל/ת נסיון כלשהו בהדרכה. הקבוצה תופעל בשיתוף בין איג"י לבין קבוצת הפעילות הביסקסואלית והפאנסקסואלית, במרכז הגאה בתל אביב, מדי שבוע. עזרו לנו לפגוש צורך גדול שקיבל קול בימים האחרונים, למקום בטוח, מצמיח ובעיקר לא שיפוטי גם למען בני/ות נוער בי ופאנ.

ro99

New member
וואו! איזו יוזמה נהדרת! ../images/Emo45.gif

אם לא הייתי רחוקה כל כך (אחד מהחו"לים ששם הפורום רומז עליהם...) הייתי בכיף עוזרת. יש כאלו שגם מחרפים נפש ומנסים לעשות הסברה לקהילה הגאה (האטומה במיוחד) בישראל? נראה לי שאם חברי הקהילה ההומולסבים בישראל היו מרגישים קצת יותר נוח עם עצמם, אז לא היו מרגישים כל כך מאוימים מקיום נטיות אחרות ולא היו מנסים לשלול את אמינות כל אלו שלא בדיוק כמוהם.

ליטל ו

New member
תודה רבה! ../images/Emo13.gif

המון תודה על הפרגון! כיף לשמוע, ומעודד
כן, יש ניצנים של קבוצת פעילות/ים בי ופאנ, וזה אחד הצרכים שעלו מתוכה. חו"ל - כן, אני יודע... אבל היות שאני מאד אוהב את הפורום הזה, חשבתי לשאול גם כאן, למקרה שבכל זאת יצא
תודה!

ליטל ו

New member
ברצון ../images/Emo13.gif

פאנסקסואלים הם אנשים שמכירים בכך שיש בעולם יותר משני מגדרים ו/או שני מינים, ושנמשכים אל לפחות שניים מהם. לדוגמא, יש פאנסקסואלים שנמשכים אל קרוס דרסריות ואל אנשים חסרי מגדר, אבל לא אל נשים נשיות, נשים גבריות, גברים גבריים וכו' (סתם כדוגמא לשני מגדרים שאפשר להמשך אליהם, אין לי מילים טובות להכל
). זה הרבה יותר מורכב מלחלק את העולם לגברים ונשים, וגמרנו. וזה חשוב, כי בהגדרות הפשוטות אלה להרבה מאיתנו אין מקום...

bulllli

New member
וואו ממש עולם שלם שלא הכרתי.

בעצם הכרתי כמה כאלה אבל את השם ה"מקצועי" לא הכרתי. חן חן על ההסבר ובהצלחה!

למעלה