שאלה למביני עיניין

jane34

New member
לישון ביחד?../images/Emo7.gif גם אני רוצה

אבל לא בטוח שזה חכם ובריא. עם כל האהבה לבעלי חיים (ויש לי קצת לא הרבה) מנסה להבין למה דווקא איתך היא ישנה? למה לא עם הילדים? האם לא שידלת אותה בדרך זו או אחרת? זה הכל עניין של חינוך!!!!!!11 סדרי לה פינה חמה עם הצעצועים שהיא אוהבת(לא קרוב לאוכל ולשתיה) ותגלי ילד חדש בבית(לא מתחצף,תמיד מישהו יקבל את פניך בשמחה גם כשגדולים בבי"ס, היא לא תביא חברים למסעדה שפתחת בבית!!!!) שיהיה לכם רק טוב אה, ואם היא בוכה בלילות קרים תרימי טלפון אני אשכיב אותה איתי במיטה

יערית

New member
../images/Emo6.gif תשמעי...

היא ישנה בפינה שלה בחדר ילדים,יש לה מלאי של צעצועים, הילדים מנסים להרדים אותה בינהם והיא עוזבת אותם, יוצאת לסיבוב בבית ואז מגיעה לחדר שלי,מרימה רגליים על המיזרון {היא אקרובטית קטנה}ומיללת לי בקול משכנע "קחי אותי..קחי אותי אליך"
ואני שמתקשה לשמוע בכי בכלל ויללות בפרט,מרימה אותה ונהנית מזה שהיא נרגעת לצידי..אולי היא שומעת את הרוגע שיש בפנים מה שאחרים לא שומעים?
המסעדה פתוחה רק בימי ראשון וחמישי

jane34

New member
מה מומלץ ביום חמישי?

אפשר להזמין מקום? וכן!דרלינג! הכל עניין של הרגל. האמת שעד שאת לא מחסנת ובודקת עם זכוכית מגדלת באמת לא ממליצה להכניס למיטה(לא מכניסים כל אחד ואחת לא לימדו אותך??????) חוץ מזה שאת ילדה גדולה תחליטי לבד זכותך!!!!!!!!!!!!!!!!!1

jane34 אני אנסה להסביר

לך למה המיטה של יערית ולא של הילדים קודם אציין עובדה קקטנה כשכלב מסתכל עלינו הוא רואה אותנו בדמותו...(אז לדאוג לכלב חייב...) יערית מבחינת הכלבה היא ה"אלפא" מנהיגת השבט הכלבה מסתכלת עליה ורוצה להיות מספר 2 ברגע שהיא תבין שהיא בעצם מספר 4 הרבה דברים ישתנו היא תהיה גם רגישבה לצרכים אחרים בבית

יערית

New member
וואלה?../images/Emo6.gif

הילדים עושים ממני פורפרה כאן
,וברצינות יש בזה הגיון.

המממממממ...

מנמזמן לא אמרתי לך שאתה צודק... אז בבקשה...אתה צודק
קוקו כבר הפליגה בדימיונית המאד מפותחת שלה...ולא אגלה לך איזו תמוניה עלתה לנגד עיניה כשחשבה על יערית בתור צ'יף

רגע להבין

את בעצם אומרת שאנחנו דומים לאינדיאנים????? בעצם כן... מעניין מה "ציף ביג אין גפן" תגיד ל"ציף פיקס טוט"

jane34

New member
ואני שלמתי במיטב כספי

יאללה! ואני שלמתי במיטב כספי כדי לדעת את זה למה להיות כלכך רציניים על הבוקר? עוד לא התעוררתי.... אני חושבת שיערית מפתה אותה.....הכלבה רוצה? יערית רוצה יותר!ואני עוד יותר!!!!!!!!! אנחנו בתקופת אבל על הכלבים שלנו.....

jane34 אפשר לענות לך בבדיחה?

איז ערבי לוקח את הבן שלו לגן חיות והם מטיילים להם והבן פונה לאבא ושואל אבא איזו חיה זו? והאב עונה וואלה יאבני לא יודע וככה הם עוברים מול הכלובים והבן שואל את אותה שאלה והאב את אותה תשובה...והאב עונה וואלה יאבני לא יודע ככה לקראת סוף הביקור הבן פונה לאבא ואומר אבא אני מקווה שאני לא מציק לך עם השאלות לא יאיבני עונה האב אם לא תשאל איך תלמד? אז תשאלי...

jane34

New member
תמיד בבדיחות תודה../images/Emo25.gifועוד סוג

כזה של בדיחות? אני מתה על בדיחות כאלה כי אם יש שני דברים שאני שונאת!!!!!!1 זה ערבים וגזענות :)

יערית

New member
ז"א שיש כאן הרגל

ואני צריכה למנוע אותו?כנראה שבכל זאת לכלבים יש צדדים אנושיים והם כמו בני האדם מתרגלים מהר מאד לטוב
תודה רבה על התשובה שבאה מתוך ניסיון.

פברואר68

New member
טוב שאני קוראת את תגובתך....

כי כך אני נוהגת עם מילקי הכלבה בת החמישה חודשים שלנו (שהילדים ואני רכשנו לפני שלושה חודשים -זמן הפרידה)היא אסקית סיבירית מעורבת עם זאב אינני מרשה לה לעלות על מיטות וספות אני כן מלטפת אותה כשהיא באמצע הלילה מלקקת לי את היד או הרגל או מושכת לי את הקוקיה מהשער...... זו חויה ראשונה ונפלאה עבורי ועבור ילדיי לגדל אותה בבוקר היא מנסה לגנוב לבת את הכריך שאני מכינה לבית הספר ומדי פעם מצליחה ואז אני מכינה אחר.....אנחנו שלושתינו צוחקים הרבה יותר מאז שהיא איתנו אני מבינה את עיניין הריח ....אנחנו כבר מרגישים ....מאוררים המון את הבית ואני שוטפת יום כן יום לא........אמרו לי לרחוץ אותה רק מגיל שנה זה נכון?

אצל הויטרינר ...

סביר להניח שתדעי מה הגזע שלה.... גם אם יש כמה מעורבים... תדעי לפחות על כמה בסיסיים ובולטים. אם היא מייללת אולי כי היא כבר למדה מה יגרום לך להעלות אותה למיטה וגם הייתי בודקת אצל וטרינר... אולי קר לה, אולי גזים. לא הייתי מרגילה אותה לעלות למיטה, אבל זה כבר עניין אישי לגבי הצרכים... להוציא אותה בבוקר, אחרי כל ארוחה ובערב לפני שסוגרים את הבית, רצוי לדעתי שעות די קבועות... ככה היא תתרגל להתאפק ותדע פחות או יותר עד כמה. הניסיון שלי הוא אינו מקצועי כלל, גידלתי שני כלבים מגיל שבוע שאחד מהם גר בתוך הבית וככה לימדתי אותם לא לעשות צרכים בבית ולא ליילל כל הלילה - תנסי בהצלחה

יערית

New member
היא מעורבת זה ברור לנו

לצאת בבוקר מאד קשה לי,עדיין מתרפקת בין קירות הבית ומתעוררת לאיטי.צהריים והחה"צ זה בדרך כלל השעות, היא גם לא אוהבת את האוכל שקניתי לה,ממש עושה תנועות עם הידיים והרגליים של דחייה מהריח והטעם שלו,אבל החלטתי שלא מאכילה אותה יותר בנקניקים ובגבינה וחלב כפי שעשיתי עד כה,רוצה שהיא תתרגללאוכל הבריא שהומצא עבורם,האם זה נכון להשאיר אותה רעבה עד שהיא פשוט באין ברירה תאכל מהאוכל שלה? {הלוווווווווו יערית זה לא פורום לכלבים!}

כן

רק תשתדלי בחודשים הראשונים לתת לה אוכל איכותי כמו פדיגריי או יוקאנובה ונקניקים וגבינות רק בתור צופר

למעלה