שאלות לשבוע חדש

מירהס

New member
לא יודעת אם זה כולל גם את דרום אפריקה.

בכל מקרה אני מחפשת בדרום אפריקה מרפאה גניקולוגית שמבצעת הפלות לאוכלוסיה לבנה. כל פיסת אינפורמציה או עזרה תתקבל בברכה.

avsilaster

New member
מאורציוס-לילית.

שלום. דבר ראשון-תודה לך על תשובותיך הקודמות. לאחרונה התגלה בפני מדינת באפריקה ליד מדגסקר שנקראת מאורציוס. לפי התמונות של המדינה וסיפורים..המקום הוא פש/וט גן עדן..שלא לדבר שנחשב מקום די טוב מבחינת כלכלה. רציתי לשאול מה את או גולשים הפורום יודעים על המקום? והאם אפשר לבוא לשם לצורך טיול גדול או מגורים ופתיחת עסקים במקום. על המדינה..האנשים בא. איזור. אודה על תשובות. תודה מראש.

עזרה בבקשה: גינאה וסיירה ליאון

שלום לכולם, קיבלתי הצעת עבודה בגינאה ובסיירה ליאון, כולל מגורים באחד משני המקומות, ואין לי מושג ירוק על הארצות הללו. מישהו מכיר? יודע? איך מתארגנים ל-relocation לשם? כמה עולה המחיה? בעיות תברואה? ביטחון? מה עושים בערב?
כמובן שעשיתי חיפוש בגוגל (מעט מאד אינפורמציה) וביקרתי גם בוויקיפדיה, אז אנא אל תפנו אוותי לשם.

לילית462

New member
כולל גם את דרום אפריקה, הרי זה באפריקה...

לצערי לא יכולה לעזור, עדיין לא ביקרו כאן חברה מדרום אפריקה לצערי, אבל אני מקווה שגם הם יגיעו. ניסיתי לגגל ?

לילית462

New member
לא מכירה אישית, כמוך שמעתי שמקסים

שוב אני מציעה לך לפנות לחברות שעובדות בעולם בכלל ובאפריקה בפרט, ולענין אותן. אולי שווה לפנות לחברות ספציפיות שבתחום שלהן אתה מתענין ולנסות לפתח איתם איזשהו רעיון. מצטערת שאני לא יכולה לעזור בנושא.

s c o f i e l d

New member
אם עדיין רלוונטי ...

אני מסתובב רבות במדינות מערב אפריקה... סיירה,גינאה(קונאקרי),ליבריה,חוף השנהב,מאלי... אשמח לעזור

לילית462

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifשאלות לשבוע חדש../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

למעלה