hadar146

New member
../images/Emo35.gif

כל כך הסתבכתי שקשה לצאת מזה.אבל אני לא מרימה ידיים,אני כל יום יוצאת למלחמה חדשה בבעיות.ומתחזקת כל יום מחדש. אבל מה לעשות ברגעיי משבר,לחץ,מצב רוח ירוד?

מה בדיוק הבעיה?../images/Emo24.gif

האם תהיי מוכנה לשתף יותר? לכל אחד יש את הדרכים שלו לבעור רגעים כאלה.. נוכל ביחד למצוא את הדרך שלך.. הדרך שלי היא לעשות כל דבר הנוגע לייעוד שלי..מדיטציה, לטפל או לאמן מישהו, לתקשר מסרים זה מה שלי עובד.. אם תשתפי במה עובר עליך ומדוע נוכל למצוא את הדרך שלך הרבה אור ואהבה

Darek engel

New member
זהו המבחן האמיתי

הרגעים הקשים ההתמודדות בכל אותם מצבים תחזק אותך .אבל את לא צריכה להלחם ההפך תתני לעצמך להיות חלשה חסרת אונים ואז תתני לעצמך את האפשרות להפתח בפני כוחות שהם יותר חזקים מאיתנו .הניסיון שלי בזה שאני נלחמתי תמיד הפסדתי אבל כאשר נתתי לעצמי את האפשרות הזאת של להיות חלש חסר אונים פתאום קיבלתי כוחות חבל על הזמן זה היה בעיני מופלא אני לא האמנתי בזה אבל ניסיתי ועם הזמן הדברים הסתדרו לי לאט לאט .הכשיו בקשר לרגעים הקשים שבאים תוך כדי ההתמודדות אני יכול להציע לך לכתוב אפשר כמובן לחשוב על זה אבל זה לא אותו דבר כמו שכותבים תכתבי את הדברים הטובים שקרו לך איזה קושי אם היה והתמודדת איתו בסוף הדף תנסי להתפלל לבקש כח להמשיך לא חייבים להיות דתיים בשביל להתפלל .כל מה שכתבתי כאן זה מהניסיון האישי שלי וזה עבד בשבילי אני יודע שזה יעבוד עבורך צריך רק להאמין ולהיות סבלני .שיהיה בהצלחה ואני אשמח מאוד לשמוע איך הולך צריך גם לשתף כאשר טוב לא רק רע.שיהיה לכולנו יום מלא אהבה.

hadar146

New member
תשובה

לדעתי עצתך לא תועיל.זה בסדר אם זה עוזר לך,אבל לא בשבילי,תודה.

Darek engel

New member
בוקר נפלא

נכון זה לא מחייב בכלל כל אדם הוא בפני עצמו ולכל אחד יש את מה שעובד עבורו? אני ביום שהחלטתי לעשות שינוי בחיים שלי הייתי על סף מוות קרה לי נס אלוהים נתן לי להבין שעדיין לא הגיע הזמן שלי.אני פתחתי עיניים בפעם הריאשונה בחיים שלי בפעם הריאשונה ראיתי את האמת המרה מי אני בכלל .רק להבין ולראות את זה גרם לי ייאוש שרציתי למות.אני הייתי חסר כל בית לא היה לי כי הרסתי אותו חובות היו לי עד השמיים לעבוד לא הייתי מסוגל להמשיך לתאר אני לא רוצה כי אני מקווה שאת העיקר כבר אמרתי .בהתחלה לא היתה לי אימונה בכלום זהו זה אני התחלתי מנקודה כזאת שפשוט זה היה לא להאמין .אני רק אספר את המצב שקרה שנתן לי את הכח.הדבר היחידי שהיה בעולם שיכל לעזור לי היה אלוהים אני לא אדם דתי לא הייתי ואני גם לא הכשיו אני מאמין באלוהים אבל בצורה שונה קצת זהו הנס אולי הכי עצום שקרה לי אני לא ביקשתי עזרה אני צעקתי הלב הנשמה צעקו לשמיים אני לא יכול אפילו לתאר את מה שהרגשתי אני הרגשתי כח עצום שממלא אותי מציף את הגוף שלי אי אפשר בכלל לתאר את זה .לאט לאט אני עשיתי צעדים הדרך היתה ארוכה אבל היום אני מרגיש שאני בשמיים טוב לי וזה הכי חשוב .היום שאני מעריך את החיים שלי או הדרך שעברתי אני מרגיש סיפוק בסך הכל מה חסר לי היום כלום יש לי הכל בית זוגיות עבודה טובה והכי חשוב יש לי את עצמי שזה באמת הכי חשוב .אז זה באמת לא חשוב אם הדרך הזאת או דרך אחרת כמו שאמרתי בהתחלה כל אחד הוא בפני עצמו וכל אחד יש לו את מה שטוב בשבילו.קשיים יש לכל אחד בחיים צריך לדעת להתמודד לא לוותר להיות כנה עם עצמי וללכת ישר בחיים התוצאה תהיה תמיד טובה על זה אין ויכוח בכלל .אני מאחל לכולנו שיהיה לנו יום מלא אהבה ואושר.

hadar146

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo14.gif../images/Emo38.gif../images/Emo204.gif

נכון,כל אחד ודרך התמודדות שלו. אעדכן בהמשך איך אני מתקדמת.

למעלה