משחקון

לירןןןן

New member
../images/Emo36.gifמשחקון../images/Emo26.gif

במילה "ראש גדול" תרשמו בכל אות משהו ר- א- ש- ג- ד- ו- ל- תמציאו!

4קטיה

New member
התחלתי

ר-רועי וינברגגג א-אלמה בן זאבבב ש-שרון דטנר או דנטר...חחח..לא זוכרת ג- גור מורדדד.... ד-דיג'ימון.{לא שאני רואה} ו-ורד.. ל-למה?{גם חיה וגם שאלה}

ממ שליי

אני לא מוכשרת בדברים כלאלו אבל איי טריי... ר-רואים מה אני עושה עכשיו.?{איך תראו איך?!}חחחח א-אני מצליחה לעשות את זה ש- שיהיה נורמלי ג-גרררררר ד-דוקים? ו-וקלפים? ל-למה אני יפרו'ש?אני לא יודעת לעשות תשטויות האלווו.. באמת...עדיף לי לפרו'ש מהכנת הדברים האלו חיחיחיחיח......אני יפרו'ש לדוקים או לקלפים או משו...

כנסו כנסו הכי יפה שיש !!!!!!!!!!!!!

ר - רבין ז''ל א - אושרי לוי המלך ( אני ) ש - שמור מרחק !!!! ג - גור הגמל ד - דרוס אותי אם אתה יכול ו - וגם דרוס את עצמך ל - למה מי מת !!!

חחח אהבתי את הרעיון

ר-ררררררר קררררררררר א-אני חולה על הסקעתושון שלי ש-שווה הסקעתתת כפרות עליו ג-גם אני משועממת ובגלל זה אני משתתפת במשחק הזה חחח סתם ד-דייייייי אין על החיוך של סקעתון שלי ו-וגם את מויאל אני אוהבת גם הוא מלך ל- לפעמים חלומות מתגשמיםםם שיררר מנצחחחח

shirel 1211

New member
המצאתי

ר- רק אצלי יש הרבה שינויים א- אותי הם מטריפים ש- שנה עברה, שנה חלפה ג- גרב שם נפלה ד- דרך אגב, אני אוהבת אתכם ו- ואף פעם לא אשכח ל- להוקיר לכם תודה על שעזרתם לי כל כך מה דעתכם

yellow cheese

New member
אללה../images/Emo174.gif

ר ריקרדו א אביב גפן
ש שירלי המלכה
ג גמדים
ד דביבון[?] ו וילון
ל ליאור

yellow cheese

New member
אללה../images/Emo174.gif

ר ריקרדו א אביב גפן
ש שירלי המלכה
ג גמדים
ד דביבון[?] ו וילון
ל ליאור

שלי כנסוווווווווווווווווווווווווווו

ר- רוצה עונה שניה לראש גדול.!!!!!!!!!!!!!!!!
א- אלמה בן זאב אחותי היפיופה בנאדם מושלם בטירוףףף, מתה עלייך.!!!!!!! ש-
(חחח אין לי מה לכתוב) ג- גם אני שונאת בי"ס.......
(חח לא קשור כזה חחחח) ד- ד"ש לכול כול כול כול כולםםםםםםם מואה
אוהבת אתכם!!!
ו- וגם אתכם השחקנים, אני מתה עליכםםםםםם!!!!!! כולכם מדהימים ומוכשרים אחד אחד!!!!
ל- למה נגמרה הסידרה למה?!!!!! כל כך אהבנו אותה.!!!!!!!!!! (רוצים עונה שניה!!!)

ayeltush1

New member
שלי זה:

ר -ראשית אני מתה על כולכם מואהההה לכולם א - אני אוהבת אותך יהונתן שנברג הכי שבעולם ש -שנברג יהונתן חולה עליך חחח ג - גור מורד אח שלי מתה עליך מואהההה ד - ד"ש לכל האחיות והאחים המתוקים שלי ו - ולבעלי יהונתן שנברג חח ל - לסיום אני מתה עליכםםםםם שחקנים אחים אחיות חח איילת

R o n o s h

New member
התשובות שלייייי

ר- רוני (אני!!), רן יצחקיי המלך, רועי השווה א-אדם הריש הכוסון ש- ששששש..שתקו
ג- גם אני משועממת.. ד-דיי נו אין לי מה לרשום! ו- ואני חולה גם על הראל מויאל הכוסון ל- לא נפסיק לשיררררר

R o n o s h

New member
התשובות שליי..

ר- רוני (אני!!), רן יצחקי השווה, רועי השווה א- אדם הירש הכוסוןן ש-שששש..שתקו!
ג- גיא זו-ארץ המכוער ד- דיי נו אין לי מה לכתוב ו- ואני חולה גם על מויאל הכוסון ל- לא נפסיק לשיררררר

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif נחמט... לירן, שיחקת אותה!!!

ר- רותמל'ה (כמו שידיד שלי קורא לי) א- אולי נעשה מפגש מעריצים... ש- שווה ביותר!!! ג- גליה (המורה הכי שווה בבצפר, לא המורה שלי) ד- דני בעלי החמוד!!!! ו- וגם השווה... ל- לירן המאמי... חחח יצא לי נחמד לא?

yuviz

New member
איזה רעיון! קבל ח"ח! ../images/Emo132.gif

ר-רק אני ש=ה בפורום הזה!
א-אבל סתם צחקתי למעלה!
ש-ש=ים אתם כולכם!
ג-גם אתם ש=ים כן כן
ד-דרמון ספיר זה לא שם-זה מותג!
ו-וגם אדם הירש המהמם
,אלמה בן זאב השולטת
,גור מורד המאמי
, יונתן שנברג הפסדר
, ורועי ווינברג הכוסון!
ל-ל=ש=ל=ט=ו=ן!

שלי

ר-רוצים עונה שניה!!!!! א- אדם הירש הבעל הכי מושלם בעולם! ש- שרון אל תתני לילדה אחת שכתבה משהו בפורום להרוס לך!!! (מסר לעומה..חח..) ג- גם אני מכורה לצ'אט ראש גדול/ גם אני מתה על אדם!!!!!!!! ד- ד"ש לכל הילדים בצ'אט ולשחקנים ו- וגם לבעלי האהוב! ל-למה ג'ניפר אניסטון ובראד פיט התגרשו?! (יודעת שזה לא קשור אבל גם אין לי מה ליכתוב וזה גם מטריד אותי... למרות שעכשיו בראד לא מפסיק להתקשר אלי...חח..)

מאיה 2

New member
שלי....!

ר- רוצים עונה שנייה! א- אני מתה על מויאל הכוסון!!! ש- שיט מה לכתוב?? ג- גם אני משועממת עובדה!!! ד- דיי אין לי מה לרשום... ו- ולמישהו שאני הכי אוהבת מויאל אתה כוסון בטירוף!! ל-לסיום אני מתה עליכם אנשים!!!!!!!

ננסה...

ר - רואים שזה ראש גדול...... א - אין לי מושג מה לכתוב באות הזאת... ש - שיואו! כמעט ולא היה לי מה לכתוב גם באות הזאת! ג - גבר מי שמוציא מYES עונה שניה... חחחחחח ד - די! אני לא תיאלנדי ולא הודי ולא סיני ולא יפני! ו - וואו שיגעון, צביקה פיקה (מאמא מיה) ל - לא להאמין שהגעתי לאות האחרונה..... הצלחתי!

למעלה