משחקון

ayeltush1

New member
חחחח גור יקורע קבל משהו

ג- גמד אתה ממש לא חח ו- ותמיד תישאר אחי לנצחחחחחחחחח ר- ראש גדול--->בקרוב עונה שנייה מ- מתה עליך הכי שבעולם!!! ו- ושוב אתה הכי חמוד שיש ר- רמאי כל משמתחזה לגור וסתם קנאי (חח אין קשר) ד- דההה אתה אח הכי שווה בעולםםםםםםםםםםםםם

שלי!!!!!!!!!

ר-ראש גדול הסידרה הכי שווה בעולם..... א- אלמה בן זאב המושלמת...... ש- שרה שרה שיר שמח שיר שמח שרה שרה (חחחחחח עזבו אני עייפה) ג- גילי. איזה שם יפה.... ד- די ... אין לי מה לכתוב ו- וגם פה אין לי מה לכתוב ל- לכולם ... אני מתה עליכם ... מואה.......

גילי אני בשוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חשבתי שב א' תכתבי "אורלנדו בלום" "השווה והיפיוף" וכו' וכו' חחחחח טוב שיהיה.... עשית בחירה נכונה!!! "אלמה בן זאב המושלמת"!!! חחחחחחח באמת מושלמת.!!!!!!!

אני גם בשוק מאצמי........ אבל.....

מה לעשות זה פורום ראש גדול.......... אז אני יכתוב אלמה...... אבל בישבילך.......... אורלנדו בלום ה-מ-ו-ש-ל-ם!!!!!!!!!!

פחחחח עלק בשבילי...................

קודם כל טעית.!!!!!!!!!!!!!!!!! *אורלנדו כלום (חחחחחח סתם גילי בלי לעצבן!!!) ואלמה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מושלמת מאורלנדו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלי...../images/Emo70.gif

ר- רועי ויינברג = אהבת חיי
א- אדם ואלמה, זוג משמיים
ש- שרון דטנר, אם היא תופיע פה, זה בנס
ג- גל, תם... לפעמים דברים גדולים באים בחבילות קטנות
ד- דנה בן נון, אמא של תומר (נטע הבר)... ו- ויינברג = זה לא שם, זה שם משפחה
(חחח יעני יש את "זה לא שם, זה מותג"... אז אני שיניתי
) ל- לא רוצים החלפה לראש גדול
יצא קצת-הרבה דבילי...

LiRi LoVe YaRiN

New member
שלי....

ר-רואים שזה טלעד..:|:סתם לא היה לי מה לכתוב א-אני אוהבת את ירינוש הילד הכי מאמי ביקום! ש-שלום שלום שלום כיתה א'...שלום לגננת בגן ג-גם ירינוש אוהב אותי:) ד-ד'?אות מעפנה... ו-ולסיום ל-ל...זה היה דיי מטוטמם חחח

1dana1

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif שליי ../images/Emo70.gif ../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif

ר-רוצים כאפה?? חח סתאםםםםםםם א-אוף..משעמם לי... ש-שאדוה תהיה פה תמסרו לה ד"ש.. ג- גור החתיךךךךךךךךךך
+
ד- דנה + גור =
(חיחיחחייחחייי) ו- וגם :דנה +הראל ס.=
ל-לך עם החלום...

שווה ביותר טחח כנסוווווויוששששש

ר-ראש גדול הפורום הכי שוותי שיש א-אני מתה על ראש גדול ! ש-שקט שקט עכשיו תורי ג-גם לי יש קישורים..ואת זה אתם וודאי רואים נכון?! ד-דה! ו-אין לי פיצול !!! ל- לא הבנתם ?! טחח..זה מעיד על סתימות *טחח בצחוקוש אל תיכנסו ללחץ חולה עליכם ובמיוחד על משההה השוווה צ'לי

אני פהההה!

ר-רררר, הראל סקעת הכוסוןןן, מתה עלייך!
א-אדוה+סקעת = א-ה-ב-ה לנצח נצחים!!! (דנה, מחר הסוכנת שלו אומרת לי תאריך!) ש-שדנה לא תהיה עצובסה אף פעם... אמן!!! חחח ג-גמאני רוצה עונה שנייה לראש גדוללל ד-דנה+גור = אהבה לנצח (בכוונה דנה...)
|מופצה|... חחח ו-ולמי שיש בעיות - שיקום! ל-"למצוא לי אהבה יפה כזאת עוד פעם..." אין עוד סיכוי- הראל סקעת המושלם!!! סיימתי... (אני לא אגיד "גמרתי"... ואני מוחה!!!) דנוששש, אני מתגעגעת אלייך!!! סקעת, היה לי חלום עלייך! (דנה תכתבי לי בפרטיואני אספר לך...)
פורום ראש גדול, אני אוהב אתכםםם חחח, יצא יפה, לא?!

1dana1

New member
חח אדוה נשמה מתה עליךך !!!!!!!!!!

חח איסה מאמי.. דברי איתי בפרטי !!

סבביישן....

יא, אני מה-זה מתרגשת... אני אראיין אתסקעת... והחלום היה בקשר לראיון....
...

גם אני מנסה...!!!

ר- ראש גדול, יש תעיד! א- אוהבת אתכם, ש- שתצליחו תמיד!!!!! ג- גם לכם, החבר'ס פה בפורום ד- ד"ש ממני, ו- ולכו עם החלום!! ל- לסיום, תעשו חיים... תחיו את החיים! בואו נגיד שמשעמם לי!

ש1לה

New member
חחחחחחחח כנסו כנסוו דחוףףףףף

ר-רואים? א-אני ש-שרמוטה.. ג-גם ד- דלית ו-ומאיה ל-לומדות להיות שרמוטה חחחחחחחח

למעלה